Skocz do zawartości

Cześć wam


kamilas

Recommended Posts

Witaj i baw się dobrze                :brohoof: 
Kilka pytań:

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?
-Lubisz parodie filmowe (te stare)?
-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

 

(...) Jackiego Chana,(...) Jasia Fasolę (...) 

Również, ich bardzo lubię, ale wolę jednak Bruce'a Lee i Leslie'ego Nielsena :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jaka jest Twoja ulubiona gra? - Little Big Adventure 1 i 2.
-Lubisz parodie filmowe (te stare)? - Tak, na przykład z wspomnianym przez Ciebie Leslie Nielsenem.
-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką? - Może nie pojedyńczą książkę, tylko całe serie - Harry Potter, K-Pax, książki Terry'ego Pratchetta.

- Lubisz rysie? - Nigdy żadnego nie spotkałem, ale nie mam nic przeciwko nim.

- A kapibary? - Chyba wolę je od rysi, bo wyglądają jak wielkie chomiki.

- Luna czy Celestia? - Celestia, jednak wolę jasność niż mrok.

- Psy czy koty? - Psy.

- Masz zwierzątko? - Mam psa i kota. Pies ratlerek 10-letni, do niedawna zadziwiał mnie w swoim niemłodym już wieku niesamowitą kondycją. Ostatnio niestety podupadł, ma raka i będzie miał w poniedziałek operację. Kot zdrowy, ale głównie śpi.

- Co sądzisz o klaunach i cyrkach? ;-; -Chyba nigdy w życiu nie byłem w cyrku. Klauni jakoś mnie szczególnie nie rozśmieszają, ale fajnie czasem popatrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin:  i :cydr: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic (rysujesz/piszesz)?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lubisz Pinkie Pie? - Tak, zwłaszcza teraz, kiedy osoba, której jestem fanem, podkłada jej głos w piosenkach. Na Twoim filmie to jeszcze poprzedni dubbing, ale i tak dzięki :P

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać? - Discord, król absurdu: ,,Okazuje się także, że nawet zwierzęta nie są bezpieczne, gdy królikom wyrastają bardzo długie nogi.".
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca - pod względem wyglądu chyba jednak jako Jednorożca. Jako Alikorn wygląda zbyt ,,epicko" :)

- Fanart/fanfic (rysujesz/piszesz)? - nie tworzę, na razie czytam. Wolę fanfic. Mój ulubiony to ten: http://mlppolska.pl/watek/1308-antropologia-pl-komedia-przygoda-human/ Fajnie przedstawili tam Discorda.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Witam serdecznie nowoprzybyłego! Bardzo mi miło wiedzieć, że do fandomu dołączają ciągle nowi ludzie i to niekoniecznie z jednej grupy wiekowej.

 

Nie jestem szczególnym fanem kucyków jako takich, nie śledzę każdego odcinka, ale je lubię, więc czasami oglądam.

Nie ty jeden. Znam całkiem sporo osób, którym sama kreskówka nieszczególnie podchodzi, a są tutaj głównie ze względu na twórczość fanów. Sam częściowo się do takich zaliczam.

 

...raczej ciężko znaleźć, czy to w życiu, czy nawet w internecie, dorosłe osoby oglądające bajki dla dzieci - bajki, a nie anime czy coś typu South Park, albo Włatcy Móch.

Oj nie byłbym tego taki pewien. Naprawdę sporo ludzi ogląda kreskówki, tylko niewielu się do tego przyznaje. :P

Jak nie te nowsze produkcje, to te, które przypominają o dzieciństwie. Osobiście nie znam żadnego człowieka, który by się przyznał, że nie ma żadnych wspomnień związanych z kreskówkami. A już w ogóle się zdziwiłem jak zobaczyłem znajomego, przypakowanego dresa, który oglądał "Krowę i Kurczaka" :v

 

Więc może chociaż tu znajdę z wami wspólny język (choć pewnie jak zwykle nie), bo znajomych mam brak zupełny.

Głowa do góry, jestem pewien, że będziesz miał do kogo zagadać. Na tym forum jest przynajmniej kilkadziesiąt aktywnych użytkowników o skrajnie różnych charakterach, poglądach, czy stosunku do nowych. Jeżeli ci zależy, to na 100% znajdziesz kogoś kto będzie ciebie denerwować najmniej z kim będziesz miał wspólne tematy do rozmów. Natomiast na brak znajomych mogę ci poradzić udziały w ponymeetach. Jeżeli nie jesteś zorientowany w temacie: są to organizowane co jakiś czas spotkania fanów tej kreskówki. Są one organizowane w prawie każdym większym mieście, więc jeżeli nie jesteś ze wschodniej Polski, to mogę ci polecić udział.
 

W wieku 7 lat wymyśliłem postać, z którą rysowałem komiksy. Duuuużo wspomnień jest z nią związanych. Teraz nadal te komiksy czasami rysuję.

A więc jesteś rysownikiem? Z wielką chęcią zobaczyłbym twoje twory ;) Masz może jakieś konto na DeviantArt, DigiArt, bądź na innej podobnej stronie?

 

Tak więc życzę najlepszego na forum.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dorośli jeśli już coś oglądają, to raczej to, co pamiętają z dzieciństwa. Ewentualnie bajki z przemocą i niewybrednymi żartami, jak Shrek. Ale znaleźć kogoś, kto ogląda Domisie, to już graniczy z cudem, pewnie nawet tu na forum. Również znalezienie kogoś, kto kiedykolwiek słyszał nazwisko Beaty Wyrąbkiewicz to niełatwe zadanie. Taki już mam dziwny gust.
Rysownikiem bym się nie nazwał, bo talentu nie mam za grosz. To moje postaci narysowane w zeszłym roku: https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/132013_173335786143657_185949240_o.jpg

Rysuję te komiksy od 7 roku życia (więc już 19 lat), ale za piękne to to nie jest :) Czasami robię figurki z gier, np Twinsen z Little Big Adventure (głowa z żołędzia, ciało z drutu i materiału), Klaymen z Neverhood (z masy papierowej), albo Książę z Prince of Persia - Dwa Trony. To mi najlepiej wyszło, bo jest z całości z mąki, włosy z nitki i wisi w pozycji biegu po ścianie. Ma sztylet chowany do kieszeni. Może kucyka też zrobię :)

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , siemano , Yo , witaj 

   :brohoof:
hmmm ... o co cię tu zapytać   :lunathink: 
a tak !   :enjoy: 
1.-Jakiej muzyki słuchasz ?
2.-Za co lubisz mlp ?
3.-Znasz kogoś prywatnie kto ogląda mlp ?
4.-Co myślisz o głównych postaciach mlp ?
5.-Jak masz na imię ?
6.-Wstydzisz się bycia bronies ?
7.-Jak się dowiedziałeś o tym forum ?
8.-Jaka jest twoja ulubiona postać i dlaczego ją najbardziej lubisz ?
9.-Grałeś w jakieś gry o mlp ? (polecam LUNA GAMESarrow-10x10.png)
10.-Czy jeździsz na spotkania Bronies ?

No to na tyle 

Pozdrawiam   :crazytwi:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.-Jakiej muzyki słuchasz ? - z muzyki dziecięcej - Beata Wyrąbkiewicz, Majka Jeżowska, niektóre piosenki z MLP. Z dorosłej - Beata Wyrąbkiewicz :D (bo ona tworzy i dla dzieci, i dla dorosłych), Michael Jackson, Mika, Małgorzata Ostrowska i dużo pojedyńczych piosenek. Lubię też starocie - Czerwone Gitary, Lombard itd. Ogólnie wszystko po trochu. Ale jestem tu chyba wyjątkiem, bo nie lubię metalu :P
2.-Za co lubisz mlp? - pewnie za to, co każdy. Można wyłączyć Teleekspres z polityką i wypadkami, filmy pełne strzelanin i wrócić do szczęśliwych czasów dzieciństwa.
3.-Znasz kogoś prywatnie kto ogląda mlp ? - Nie, ale z innego forum znam Atimkosa. Z forum o bijatykach, więc coś zupełnie przeciwnego do MLP :D
4.-Co myślisz o głównych postaciach mlp? - Szczerze mówiąc nie znam ich jeszcze zbyt dobrze. Lubię Discorda i Pinkie Pie.
5.-Jak masz na imię ? - z mojego nicku chyba nietrudno się domyślić.
6.-Wstydzisz się bycia bronies ? - Może nie tyle wstydzę, co po prostu to ukrywam, bo żyję wśród przesadnie dorosłych osób. Więc lepiej, żeby nie wiedziały.
7.-Jak się dowiedziałeś o tym forum ? - szukałem forum o ludziach, którzy mają w sobie trochę więcej dziecka niż przeciętny dorosły. Może to forum nie jest konkretnie o tym, ale nic lepszego nie znalazłem :D
8.-Jaka jest twoja ulubiona postać i dlaczego ją najbardziej lubisz ? - Pinkie Pie - za spontaniczność, której mi brakuje i nieskrępowaną niczym wesołość. Discorda - za absurdalny humor.
9.-Grałeś w jakieś gry o mlp ? (polecam LUNA GAMESarrow-10x10.png) - nie, ale może zagram.
10.-Czy jeździsz na spotkania Bronies ? - nie.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...