Skocz do zawartości

Wasze odchyły od normy


kamilas

Recommended Posts

1. Słucham w kółko tych samych utworów. Czasem nawet po dwadzieścia razy pod rząd.

2. Myślę po angielsku częściej, niż po polsku.

3. Bardzo intensywnie gestykuluję podczas mówienia - przy odpowiedziach ustnych na polskim po prostu młócę rękoma.

4. Gdy rozmawiam z kimś "na żywo", nigdy nie patrzę rozmówcy w twarz.

5. Kocham bujać się na huśtawkach, od tych plastikowych na placach zabaw po wielką, drewnianą huśtawę ogrodową przed domem.

6. Pociągają mnie wyłącznie mężczyźni z długimi włosami.

7. Jeśli nie gestykuluję, to bawię się włosami (okręcam je wokół palca, skubię, gładzę etc.)

8. Moje psy to nie psy, a "wsjury" lub "sabaki".

9. Mieszkam pod Grudziądzem i nie mówię "jo".

10. Często kładę się na brzuchu, z głową na bok.

11. Śpię na boku, nigdy na plecach.

12. Bardzo często zdarza mi się wyciągać telefon dwa razy - raz, żeby coś sprawdzić, a drugi raz, żeby zobaczyć, która jest godzina. Nigdy nie pamiętam, żeby przyjrzeć się zegarowi za pierwszym razem.

13. Gdy kupuję coś w sklepie, przed podaniem nazwy produktu zawsze powiem "ummm".

14. Śpiewam pod prysznicem.

15. Mówię głośno nawet wtedy, gdy mówię cicho. Do tego mam niski (jak na kobietę) i donośny głos.

16. Wącham swojego chłopaka.

17. Mój wykrywacz dziwnych rzeczy jest zepsuty - ze stoickim spokojem podchodzę do japońskich gier czy animacji oraz ich odpałów (pokryty lodem, gigantyczny cerber? Meh. Płonący centaur z lwią głową? Brrrring it on! Scyborgizowany SS-man wrzeszczący "SEKAJ ICZI"? Pffff.)

18. Nienawidzę dzieci. Jak widzę kręcącego się obok brzdąca, to mało mi żyłka na skroni nie strzeli.

19. Jako tako dogaduję się co najwyżej z osobami starszymi od siebie, osobliwie ze studentami. Większość rówieśników olewam.

20. Zaczęliście przygodę z metalem od Linkin Park czy Sabatona? Ja zaczęłam od DevilDrivera, prawie-że-nieznanej-kapeli grającej na styku metalcore i melodeath (z naleciałościami thrasha i rock n' rolla) - czyli growl, bas ryjący tunele w fundamentach, charczące gitary i mordercze tempo. Jak szaleć, to szaleć.

21. Jaram się fabułą w grach Capcomu.

22. Jestem perfekcjonistką i leniem w jednym. Auć.

23. Mam dziwną obsesję na punkcie imion na "D".

24. Moja pamięć krótkotrwała jest do rzyci, za to długotrwała jest morderczo dobra. Jak coś zapamiętam, to szybko nie zapomnę.

25. Mam dziwne szczęście do ludzi o imieniu Jakub. Tak nazywa się mój brat, mój były i mój obecny chłopak.

26. Do chłopaka i znajomych zwracam się ksywkami. Imion nie używam prawie w ogóle.

27. Zdałam FCE na ponad 80%, Use of English poszedł mi prawie idealnie. Co i rusz walę idiotyczne błędy w angielskiej gramatyce.

28. Nie znoszę, gdy ludzie przekręcają moją ksywkę.

29. Kocham czytać merytoryczną, zjadliwą krytykę pod adresem innych.

30. Nienawidzę rzeczy otoczonych "hajpem" - książek, fanfików, animacji, gier...

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

1. Cały czas mam wrażenie, że ludzie wokół znają moje myśli. Gdy znajduję się w bezpośrednim otoczeniu innych staram się myśleć jak najmniej.

2. Co gorsza w mojej głowie siedzi jakiś głos, który cały czas podrzuca nieprzyzwoite myśli. BARDZO nieprzyzwoite. Próbuję z nimi walczyć, ale są one w cholerę natrętne. Czasami mam wrażenie, że mam schizofrenię...

3. Potrafię całymi godzinami rozmawiać o muzyce, jednak mam olbrzymie problemy, żeby publicznie jakiś utwór puścić.

4. Jeżeli mam jakieś zadanie, to odkładam je na jak najpóźniejszy termin. Zazwyczaj kończy się to tym, że nie wyrabiam się potem z czasem i kończę po terminie.

5. Kiedy mam natłok zajęć i gonią mnie terminy, to zazwyczaj kończy się na tym, że przez kilka godzin zastanawiam się od czego zacząć.

6. Całe życie dzieliłem pokój z siostrami, na co zawsze narzekałem. Po wyprowadzce z domu i zdobyciu własnego pokoju zacząłem narzekać na samotność.

7. Nienawidzę pomidorów

8. Prostuję włosy

9. Potrafię nie wychodzić z domu przez 4 dni z rzędu, wychodząc z pokoju jedynie do lodówki, bądź toalety.

10. Jestem chorobliwym optymistą pomimo schrzanionego dzieciństwa, nadwagi, astmy, braku dziewczyny, oraz słabego kontaktu z przyjaciółmi.

11. Jeżeli mam jakieś marzenie i środki do jego spełnienia, to i tak zazwyczaj odwlekam to w czasie, aż wszelkie chęci mi przejdą.

12. Gadam do samego siebie. Bardzo często.

13. Nie jestem zbyt bystry. Potrafię się pogubić przy rozkładaniu suszarki na ubrania.

14. Mam ból dupy o zbytnią popularność Harrego Pottera.

15. W trakcie pisania tej wiadomości zjadłem opakowanie żelatyny.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza

1. Mam dziwną "fobię", jeśli chodzi o liczby nieparzyste (za wyjątkiem liczby 5 i innych, które się na 5 kończą). Jeśli mam coś posiadać, musi to być w liczbie parzystej. Jeśli mam podać przykładową liczbę, zawsze to będzie liczba parzysta. Liczby nieparzyste kojarzą mi się z nieporządkiem, bałaganem, dlatego je pomijam.

2. Po kolorze potrafię określić, czy jedzenie będzie mi smakowało. Jeśli chodzi o słodycze, to zawsze te koloru... zielonego będą dla mnie najsmaczniejsze. Z reszty dominuje czerwony, żółty, pomarańczowy (dlatego wielbię pikantne potrawy).

3. Najlepiej się uczę mechanicznie, czyli robiąc coś. Jeśli raz przepiszę notatki jeszcze raz, prawdopodobnie test jednokrotnego wyboru napiszę bezbłędnie :drurrp:

4. Mam włosy czarne, jak smoła, więc moje oczy powinny być brązowe. Wszyscy w rodzinie jednak mają niebieskie, więc i mnie się to przytrafiło.

5. Z charakteru i gustu muzycznego (chociaż słucham wszystkiego ;d ) podobno jestem metalem. Mam krótkie włosy, ubieram się w swetry i koszule, mam tylko jedną koszulkę zespołową (tak to się chyba nazywa :v ) - więc z wyglądu do metala mi daleko.

6. Im bliżej mam do jakiegoś miejsca, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że się spóźnię :rainderp:

7. Przez jedną chorobę, przez którą byłem hospitalizowany w wieku 11 lat mam tiki nerwowe na twarzy.

8. Mam samochód, chociaż prawie nigdy go nie używam, gdyż wolę chodzić pieszo i jeździć komunikacją miejską.

9. Jeśli robię coś na ostatnią chwilę, najlepiej w środku nocy, to... najlepiej mi to wychodzi. Świadczą o tym moje obecne oceny z letniego semestru :v

10. Jeśli się nudzę, to... patrzę na siebie w lustrze. Czy to podchodzi pod narcyzm? :rainderp:

11. Kobieta jest dla mnie mega atrakcyjna, jeśli... nosi okulary. Mam wtedy informację, że prawdopodobnie dużo czyta, a to oznacza, że jest inteligentna, a inteligencja jest sexi ^^.

12. Nienawidzę, kiedy na ulicy słyszę śmiech, gdyż odnoszę wrażenie, że ktoś się ze mnie śmieje.

13. ...oglądam telewizję :v

14. Mam dziwną manię na punkcie godziny. Jestem w stanie co kilka minut wyjąć telefon z kieszeni tylko po to, by sprawdzić godzinę.

15. Facebook służy mi tylko do sprawdzenia informacji dotyczących studiów i do... szpiegowania ludzi :rainderp:

16. Wielbię siebie z zarostem, inni każą mi się ogolić :rainderp:

17. Na horrorach zazwyczaj się śmieję.

18. Filmiki gore rodem z liveleak etc. nie wywierają na mnie większego wrażenia.

19. Mam dziwne wrażenie, że za chwilę ktoś mnie uderzy etc. Mam dziwne wyobrażenia, jak czuję jakąś ogromną siłę uderzeniową, która powala mnie na ziemię.

20. Nie jestem rozmowny. Potrafię powiedzieć jedno zdanie podczas spotkania i pół godziny milczeć.

21. Czasami kocham włożyć w nocy słuchawki na uszy i słuchać muzyki... dość mocno się w nią wczuwając. Gdyby ktoś mnie wtedy nagrywał, prawdopodobnie stałbym się gwiazdą Youtube :lol:

22. Na szczęście obecnie potrafię to kontrolować, ale... jakby to powiedzieć :lunathink: . Wyrażając emocje (głównie szczęście), często ściskałem się w brzuch i otwierałem usta na całą szerokość, co wyglądało to bardzo dziwnie. Przez to byłem wyśmiewany w podstawówce (plus przez masowe próby "strzelania" karkiem, przez co przezywano mnie "kogut").

23. Jeśli jakikolwiek tekst nie jest wyjustowany, to ciężko mi się to czyta.

24. Często osoby poznane w Internecie darzę większym uczuciem, niż te, które znam już długo w świecie prawdziwym.

25. Tak jak wcześniej wspomniałem - mam fioła na punkcie liczb kończących się na 5, więc tu zakończę :rainderp:

Link do komentarza

1.Śpię równo 8 godzin. Jakakolwiek większa bądź mniejsza ilość snu powoduje ból głowy.Mniej więcej dlatego jestem wiecznie wkurzony na świat

2 Śpię zakryty od góry do dołu. Nieważne, czy jest -15 czy 20 na plusie. Mam fobię jeśli chodzi o ciemność. Ja wiem, że coś tam siedzi.

3.Okno ma być zamknięte szczelnie kiedy śpię. Inaczej się budzę. TO akurat jest wymuszone środowiskiem.MIeszkam blisko uczelni i nei raz słychać pijanych rusków- studentów.

4 Często śni mi się, że kogoś morduje. Bardzo pomaga przy kontroli samego siebie. W końcu dobre morderstwo musi być zaplanowane.

5 Lubię rozprawiać o tym, jak fajnie wygląda ludzka krew na ścianie. Wygląda fajnie, bo pięknego szkarłatu krwi nic nie podmieni. Szkoda tylko, że później jest brązowa.

6 Czarny kolor jest de best. Nawet w lato. Ludzie,którzy nie lubią czarnego, po prostu nie są godni.

7 Bluza nawet w lato. To moja druga skóra. Dlatego narzekam na gorąco i przyciągam spojrzenia na ulicy.

8 Głośno gadam. Nawet w miejscu publicznym. Taka intonacja głosu.

9 Kiedy ktoś mówi mi, że mnie widział albo coś słyszał o mnie, to często zarzucam mu stalking. Nie lubię jak ktoś za mną idzie, bo zawsze to zauważę. Co nie zmienia faktu, że sam ludzi śledzić uwielbiam.

10 Nie korzystam z Fejsbuka. Chyba nie istnieję z tego powodu.

11 Nie lubię jeansów. Wolę dresy. Nie ortalionowe, zwykłe spodnie dresowe.

12 Lubię obrażać ludzi. Kocham wytykać im dawne wpadki.

13 Nie lubię wychodzić z domu. Po co? Świat ma słabą grafikę, a drzewa nie mają nawet Wi-Fi

14 Jak czepie się jednej piosenki, słucham jej przez dwa- trzy dni bez przerwy. Moje avatary i sygnaturki często pochodzą z tychże.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza

1. Wyłapywanie błędów słownych

2. Wiecznie czepiam się o angielski, gdyż jestem na tym punkcie potwornie wyczulona

3. Nie cierpię być gdzieś bez chociaż jednej znajomej osoby

4. Gadam sama do siebie

5. Uważam, że zwierzęta są lepsze od ludzi i czasem odnoszę się do tych drugich jak do psów

6. Zapamiętuję głupie haiku

7. Jeżeli filmik na you tube trwa więcej niż 5 minut i nie jest to MLP bądź anime nie oglądam go bo zaczyna mnie nudzić.

8. gdy jestem za długo sama zaczynam biegać po domu i/lub straszyć psa

9. jestem szczera do bólu, zwłaszcza w stosunku do przyjaciół, ale chcę byśmy przyjaźnili się jak najdłużej

Link do komentarza

No to teraz jedna z dziwniejszych :D

1. Śmieje się kiedy ktoś np. Kuzynka się wywali, a jeśli coś jej się stało to pomagam, ale szkoda mi się robi tych co sobie coś zrobią i ryczą jak idiota...

2. Nienawidzę jak jestem u koleżanki/kuzynki gdzie jest jakieś dziecko i wszyscy za nim łażą. Nie lubię dzieci, które mają mniej niż 10 lat :v chociaż są wyjątki.

3. Źle się czuję kiedy śpiewają mi sto lat.

4. Kiedy gadam z jakimś kolegą unikam kontaktu wzrokowego xd

5. Nie boję się tarantuli w sklepie oczywiście w terarium czy czymś, ale uciekam lub walczę z małym pająkiem na ścianie... ;-;

6. Kiedy coś wymyślę i ktoś po mnie papuguje z pomysłem mam ochotę zabić ;-;

7. Za dużo mówię , a gdy kończą mi się tematy zaczynam opowiadać rzeczy o sobie, o których nikt nie musi wiedzieć .-.

8. Jak ktoś mi powie, że jestem głupia to nie mam zamiaru tej rozmowy ciągnąć i mówię ,,dopiero teraz się skapłeś?!"

9. Nienawidzę zmyślania -.-"

10. Nienawidzę użalania się nad sobą.

11. Nie lubię gdy robią mi zdj.

12. W nocy , w ciemnym pokoju boję się wszystkiego co się świeci i szybko zamykam oczy by tego nie widzieć.

13. Mój szczęśliwy dzień to piątek 13.

14. Coś mi się chce, a gdy mam to zrobić już mi się odechciało.

15. Kiedy gdzieś idęe to po każdym powrocie muszę umyć ręcę.

16. Panicznie boję się kleszczy.

17. Boję się, że kiedy umrę będę miliony lat oglądała czarny ekran ;- ;

18. Nienawidzę kiedy coś mówię, a nikt mnie nie słucha.

19. Nie obrażam się o byle co...

20. Wstydzę się śpiewać sama, ale spoko jest jeśli wstawię gdzieś filmik i reszta sobie posłucha. Ewentualnie mogę śpiewać jedynie w duecie, ale podczas śpiewania nie mogę się na nikogo patrzeč...

21. Lubię gdy chwalą coś co zrobiłam, ale nigdy nie wiem co odpowiedzieć i dziwnie się czuję xddd

To na razie tyle xd

Link do komentarza

Potrafię tryskać śliną.

Podczas silnych bólów głowy zachowuje się, jakbym był pod wpływem zakazanych substancji.

Pierwszego nie rozumiem O.o.

Co do drugiego. Ja nawet bez tego tak się zachowuję.

1. Mam tulpę.

2. Jestem satanistą. Nie praktykuję Lucyferianizmu, a raczej LaVeyan Satanism. Mimo to często słucham Behemotha.

3. Ćwiczę growl (rodzaj gardłowego głosu obecnego w każdym utworze Behemotha i dużej ilości utworów zespołu Lordi).

4. Nienawidzę LoLa i nerdów-pr0playerów, a lubię Dotę 2.

5. Potrafię nie jeść i nie być głodnym przez cały dzień, natomiast te 2l wody muszę wypić.

6. Około miesiąc temu ZDARZAŁO mi się słuchać disco-polo, a od kiedy słucham metalu, zamknięcie mnie na jakiejś imprezie z taką muzyką, jest po prostu nie wskazane...

7. Potrafię bez wspomagania się resztą palców wygiąć kciuk w tył pod kątem niemal 90°.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Link do komentarza

1. Słucham disco-polo :rainderp:

2. Nie rzadziej niż co 20 minut wchodzę na FGE :rainderp:

3. Mam dziwny nickname :rainderp:

4. W Left 4 Dead 2 ponad 50 godzin grałem z botami :rainderp:

5. NIENAWIDZĘ gdy ktoś zostawia otwarte lub uchylone drzwi do mojego pokoju :flutterage:  :rainderp:

6. Gdy w nocy usłyszę w pokoju jakiś dźwięk to udaję że śpię :rainderp:

7. Ciągle używam tej emotki ---> :rainderp:

Edytowano przez PeGeRoNyMoNy
Link do komentarza

1. Kiedy coś mówię ciągle wydaje mi się, że to co mówię jest głupie.

2. Nie umiem tego nazwać, więc walnę takim pół-przykładem. Koleżanka mówi coś o zachowaniu jakiejś osoby. Typu "jak można robić coś takiego?" Zgadzam się z nią, ale czuję się wtedy dziwnie, bo bardzo często sama robiłam bądź robię takie rzeczy. (jak wymyślę lepsze opisanie tego to zmienię)

3. Czytając ten temat odkryłam, że moje dziwactwa pokrywają się z innymi.

4. Denerwuje mnie większość dorosłych. Jeżeli nie są moimi najbliższymi (lub osobami które szanuję) to po prostu wkurzają mnie najdrobniejszą rzeczą. Najbardziej nie cierpię ich podejścia do dzieci, że są słabe, głupie i nic nie wiedzą o życiu.

5. Kocham Polskę. Nie do pomyślenia jest dla mnie mieszkać poza swoją ojczyzną, wkurza mnie bardzo kiedy ktoś mówi o Polsce złe rzeczy. 

6. Nie cierpię przeklinania. Kiedy ktoś przy mnie powie brzydkie słowo (zwłaszcza dorosły) mam ochotę go zabić.

7. Właśnie odkryłam, że znam Krecika z innego forum. (nie wszyscy muszą wiedzieć skąd)

8. Kocham patrzeć się ludziom w oczy.

9. Nienawidzę nie wiedzieć, która jest godzina, a gdy zapomnę zegarka wkurzam się cały dzień.

10. Nawet jeśli nie wiem jak komuś pomóc, zrobię wszystko, żeby pomoc znalazł.

11. Chyba jako jedyna zawsze używam polskich znaków, interpunkcji i nie olewam literówek pisząc na telefonie. Nawet jeśli wysłanie smsa ze starej cegły ma przez to trwać dużo dłużej.

12. Zrobiłam w życiu tyle bardzo głupich rzeczy, że boję się na samą myśl ile ich będzie za 20 lat.

13. Kocham malować się co chwilę pomadką ochronną.

14. Nie lubię gdy ktoś mnie chwali.

15. Nie cierpię swojej twarzy i w ogóle swojego wyglądu, zachowania i innych takich.

16. Stawiam dobro innych ponad swoje własne.

17. Uwielbiam się przytulać.

18. Nie znoszę bałaganu, ale nigdy nie chce mi się sprzątać. Czasem jednak mam taki dzień, że mogę wysprzątać cały dom, wszystkie zakamarki.

19. Lubię oszczędzać pieniądze.

20. Boję się ludzi, których nie znam.

21. Nie oglądam telewizji.

 

Oj dużo jeszcze tego... Nie wszystko jest takie dziwne jak myślałam xD

Link do komentarza

 

2. Nie umiem tego nazwać, więc walnę takim pół-przykładem. Koleżanka mówi coś o zachowaniu jakiejś osoby. Typu "jak można robić coś takiego?" Zgadzam się z nią, ale czuję się wtedy dziwnie, bo bardzo często sama robiłam bądź robię takie rzeczy. (jak wymyślę lepsze opisanie tego to zmienię)

 

 

Hipokryzja ?

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

1. Boję się luster w ciemnościach. Przez to potrafię stać "sparaliżowana" przed takowym przez dłuuugi czas. Po prostu jestem zbyt przerażona, by uciekać.

2. Zaraziłam powyższym inną osobę samą opowieścią o początkach mojej fobii :ming:

3. Uwielbiam liczby nieparzyste. Liczby parzyste wydają mi się... nudne.

4. Czytam nałogowo i wszystko. Nieważne, co wpadnie w moje rączki - recepta, paragon, lista zakupów - muszę to przeczytać.

5. Nie zwracam uwagi na ból zewnętrzny. Czuję go, ale nie robi na mnie większego wrażenia. Ot, masochizm. Za to, gdy boli mnie brzuch/whateva... Jest źle.

6. Umiem na pamięć wiele tekstów piosenek... Właściwie to umiem teksty wszystkich piosenek, które mi się spodobały.

7. Umiem jakikolwiek tekst na pamięć po przeczytaniu go maksymalnie trzy razy.

8. Nie przywiązuję większej uwagi do wyglądu człowieka jako całości. Interesują mnie tylko włosy i oczy...

9. ...ale najbardziej zwracam uwagę na głos. Mam nawet własną kolekcję ulubionych głosów ludzi ze szkoły, yt etc.

10. Nie rusza mnie widok trupów, nawet najbardziej zdeformowanych i makabrycznych. Nie lubię za to patrzeć na tortury typowo z filmów gore. Mogę o nich czytać, pisać - ale na filmie one u mnie nie przejdą.

11. Mam potworne wręcz łaskotki.

12. Gdy piszę opowiadanie, bardzo wczuwam się w jego bohatera. Zdarza mi się nawet płakać, zachowywać się jak osoba niepoczytalna etc.

13. Gestykuluję w ilościach hurtowych.

14. Jeśli ktoś mi coś usilnie poleca - z góry zakładam, że jest to głupie.

15. Nieraz wyobrażam sobie alternatywne wersje różnych sytuacji z serii "gdybym to powiedziała - czy zagadałby się ze mną, spóźnił się gdzieś, chciałby tam dotrzeć jak najszybciej i wpadłby pod samochód?" lub "gdyby Adolf Hitler umarł umarł jako dziecko - czy urodziłabym się?".

16. Czasem brak mi asertywności.

17. Lubię bawić się nożem, tj. dziurawić nim cokolwiek, wycinać wzorki. Ot tak, dla zabicia czasu.

18. Uwielbiam szumy - morza, czajnika elektrycznego, odkurzacza, wiatru, wywietrznika, wentylatora... Długo by wymieniać. Lepiej mi się przy nich zasypia.

19. Kupuję nałogowo bruliony. Nie potrafię np. pisać opowiadania w zeszycie od rysunków. Jeśli mi się to zdarzy - zeszyt traci swój "prestiż" i piszę/rysuję/whateva w nim co chcę.

20. Mam słabość do psychopatów i czarnych charakterów.

21. Czasami marzę o tym, by zostać kotem.

22. Byłam kinderemo. Po tych trzech-czterech latach - wstydzę się za siebie :ming:

23. Potrafię przypomnieć sobie jakąś zawstydzającą sytuację bez powodu i w związku z tym publicznie powiedzieć "Boże", "Jestem głupia", "Jestem idiotką", wykonując przy tym facepalma.

24. Uwielbiam kaftany bezpieczeństwa. Ludzie wyglądają w nich... słodko...

25. Mam słabość do rudych i ludzi z ciut dłuższymi.włosami.

No... To by było na tyle. Chyba :ming:

Link do komentarza

 

10. Nie rusza mnie widok trupów, nawet najbardziej zdeformowanych i makabrycznych. Nie lubię za to patrzeć na tortury typowo z filmów gore. Mogę o nich czytać, pisać - ale na filmie one u mnie nie przejdą.

Ja mam trochę inaczej. Mogę oglądać najbardziej krwawe horrory i jeść przy nich kanapkę, ziewając, ale jak na żywo ktoś powie słowo ,,krew", albo zobaczę krew lub strzykawkę - robi mi się słabo. Z tego powodu pobierania krwi nie znoszę podwójnie - bo widok strzykawki i widok krwi. Jakoś tak mam zakodowane, że w filmie krew jest sztuczna i tylko prawdziwa tak na mnie działa.

A z tymi lustrami to kiedyś tak samo miałem, ale mi przeszło. Za to lubię horrory, które wykorzystują motyw luster w ciekawy sposób.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza

1. Mimo że jestem zazwyczaj bardzo nie-straszny, to uwielbiam straszyć ludzi. Podnieca mnie to, gdy uda mi się kogoś naprawdę wystraszyć i że ktoś się mnie boi, choć nie chciałbym zazwyczaj ich w żaden sposób krzywdzić.

 

2. Nie wyjmuję łyżeczki z herbaty podczas picia. I zawsze piję herbatę w filiżance, ze szklanki mi nie smakuje.

 

3. Piszę jakąś opowieść tylko do momentu kiedy wymyślę zakończenie.  Później nie potrafię się już zmusić do kontynuowania pisania, dlatego jeszcze nigdy niczego nie skończyłem pisać.

 

4. Gdy wychodzę nocą na dwór i widać księżyc, to zawsze z nim rozmawiam, zwracając się do niego (do niej) per "Luni". Nie ma to nic wspólnego z naszą serialową Luną, ponieważ robiłem to długo zanim zostałem bronym.

 

5. Jestem chorobliwie mało ambitny, jeśli ktoś próbuje mnie zmotywować do zrobienia czegoś mówiąc że muszę być lepszy od kogośtam, to patrzę na niego jak na idiotę i na pewno już tego nie zrobię.

 

6. Zazwyczaj jak mam gdzieś iść czy jechać to biorę ze sobą słuchawki. Nienawidzę gdy ktoś coś chce ode mnie (choćby tylko się przywitać) gdy słucham muzyki. Poza tym bardzo lubię pomagać ludziom, którzy są dla mnie mili / których podziwiam.

 

7. Chciałbym mieć jaszczurkę. Albo szczura.

 

:gummy1:

Link do komentarza

Mhore, bo mi się nudzi :hmpf:

 

1.Nie zjem pomarańczowych i zielonych rzeczy, wyjątkiem jest surowa marchewka i czasem jabłko, ale wole czerwone.

2.Nienawidzę pomarańczy i mandarynek.

3.Nienawidzę pomarańczowego.

4.Mogę mieć wilgotne oczy [żeby nie było, że płaczę], bo OTP, albo smutna piosenka po islandzku.

5.Gdy jestem sama w domu to próbuje być urocza jak postacie z anime, nie wychodzi.

6.Mój śmiech przypomina odgłosy łapania powietrza przy topieniu.

7.Nie umiem czysto śpiewać, nawet najprostszą nutę zepsuje, dodatkowo mój głos jest ochrypły i się nie nadaje.  

8.Kocham growl, po prostu uwielbiam.

9.Dosłownie wielbię język fiński. Jest moim zdaniem najbardziej uroczym językiem na świecie.

10.Bez mojego wilczego krzyża czuje się nieswojo.

11.Farbuje włosy od około 2 lat.

12.Jestem w związku z moją Dakimakurą i mam romans z lodówką, rodzina o tym wiem :ming:

13.Lubie żurawinę i siemię lniane.

14.Zawsze po czekoladzie, chce mi się pomidorowej zupki chińskiej.

15.Koleżanki mówią, że byłabym bardzo ładnym chłopcem, lel.

16.Jestem Tsundere z odchyłami Himedere :ming:

17.Jestem strasznie zdenerwowana kiedy piszę w internecie po angielsku, nawet najprostsze zdanie wolę jeszcze sprawdzić w tłumaczu.

18.Śpie w mokrych ubraniach jak jest gorąco.

19.Nie lubie chipsów i żelków, bardzo nie lubie.

20.Boje się ciemności i 99% potworów z creepypast, chociaż wiem, że nie istnieją. Chyba, że są ze mną znajomi, wtedy się dosłownie niczego nie boję.

Nah.

Link do komentarza

O jeju. Cóż. No dobra.

- Zawsze kiedy idę wieczorem się napić/do toalety to potem sprintuję na schodach, żeby mnie coś nie zjadło.

(...)

- Robię miny do lustra.

(...)

- O, a to jest na pewno odchył - czuję pociąg do złych postaci. Moim idealnym mężem jest Lord Voldemort/Tom Riddle. Do tego uważam Piramidogłowego z SH za uroczego.

To chyba tyle ;p.

You are not alone. :ming:

Link do komentarza

1. Wierzę w duchy, dusze i demony

2. Lubię rozmawiać, a w zasadzie słuchać obcych starszych ludzi których czasem zaczepiam na ulicy.

3. Jem tabletki musujące jak mentosy. Bez wody.

4. Bardzo ciężko jest mi wyjść z domu bez słuchawek.

5. Jestem zapalonym patriotą, ale fascynuje mnie uzbrojenie III Rzeszy i ogólnie Niemcy.

6. Śpiewam pod nosem nawet na mieście, wśród innych ludzi.

7. Wolę mróz niż ciepło.

Edytowano przez Vortex
Link do komentarza

1. Mam schizy ,że z  kibla wyjdzie mi szczur, albo jakiś gad.

2. Nie lubię chodzić po krzakach, bo boje się węży.

3. Kiedy mam być poważna .....często przychodzą mi głupoty do myśli i się chichram. 

4. Bez muzyki.... wyjście z mieszkania jest niemożliwe.

5. Gadam do mojej kotki jak do małego dziecka... w ogóle traktuje tego kota jak dziecko.  

6. Nie trawie spoilerów z opowiadaniami moich najulubieńszych OC. 

7. Nie lubię patrzeć ludziom w oczy.

8. Nie umiem podać konkretnego powodu, ale jakoś nie przepadam za godziną 21.14

9. Boje się złamań i innych urazów. 

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

  • Nie mogę oglądać obrazków z Pinkaminą Diane Pie przed snem - później mi się śni.
  • Jako jedyna w klasie nie mam smartfona, tylko starego klawiszowca, którego i tak nie używam.
  • Nie mam Facebooka ani Skype'a ani nic z tych rzeczy.
  • Po szkole znajomi z klasy mogą tylko wysłać maila, wpaść albo spróbować mnie znaleźć na forum.
  • Boję się ciemności.
  • Nienawidzę gier na Telefon typu Happy Jump albo Pou. Wogóle ich nie lubię.
  • Nie wrzeszczę na rollercoasterach.
  • Nie lubię nosić kolczyków na codzień.
  • Gestykuluję w ten sposób, że kiedy wykonam gest dłonią, rozumieją mnie nawet niemcy.
  • Nie jestem lubiana w klasie, a jestem przewodniczącą.
  • Na dyskoteki przychodzę z własnymi słuchawkami i MP3.
  • Nie lubię kupować ciuchów z rodzicami.
  • Jedyna gra komputerowa, w jaką gram to The Sims 3.
  • Gdy dotknę e - czytnika resetuje się. To chyba dlatego, że ich nie lubię.
  • Jem kanapki z samymi pomidorami.
  • Nie przeklinam, jeśli już ograniczam się do rzucenia pod nosem "Fuck".
  • Mam problem z tabliczką mnożenia.
  • Dla moich znajomych jestem energiczną dziewczyną ze skłonnością do głupawki. Dla rodziny nastolatką, która ciągle się drze. Kiedy jestem sama wkładam czarną sukienkę, odpalam muzykę klasyczną i piszę wiersze.
  • Wymyślam własne piosenki, które zapominam po odśpiewaniu.
  • Gdy ktoś mówi że oglądam kuce, wzbraniam się. Kidy okazuje się że on lubi, mówię że włączył mi się tryb obronny.
  • Czasami boję się wysokości.
  • Cierpię na irracjonalną fobię - bowiem na kolejce górskiej, boję się że wypadnę w bok.
  • Gdy ktoś mi zarzuca że lubię coś, czego nie lubię, jestem w stanie wstać z ławki i wydrzeć się na tą osobę.
  • Czasami mam niską samoocenę.
  • Gdy zjem słodycze, czuje się ociężała.
  • O której zasnę, obudzę się o szóstej nad ranem. Zawsze.
  • Uwielbiam deszcz, jesień i burzę. Nie lubię upału.
  • Kieruje się w życiu słowami "Twierdzenie że jest się nienormalnym, jest częścią bycia normalnym"

Mogę tak wymieniać i wymieniać, ale to są takie kluczowe.

Edytowano przez Discordia
  • +1 1
Link do komentarza

W sytuacjach zagrożenia nie czuję strachu. Wyłącza się tryb paniki, włącza się tryb badass. I trzeba tu podkreślić, że to w zasadzie nie zawsze jest dobre i korzystne, bo czasami zamiast po prostu zdrowo spieprzać, włączają mi się trybiki w mózgu i próbuję na chłodno, logicznie rozplanować sobie działanie sytuacji. Oczywiście, nie jest to tylko niekorzystne. Jeśli przykładowo ktoś ulegnie jakiemuś urazowi, to taka reakcja jest git, bo wystarczy krzyknąć parę nieładnych zwrotów (Motyla noga, psia kość, przestańże Waść panikować!) żeby ludzie zwrócili uwagę i przestali bezsensownie działać, ale gdyby na przykłąd goniło mnie stado drecholi, sądzę że stanięcie na środku chodnika i prośby żeby nie darli mord, bo próbuję wymyślić jak im zwiać nie odniosą sukcesu.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...