Skocz do zawartości

Wasze odchyły od normy


kamilas

Recommended Posts

Dziwne, że nie ma tu takiego tematu, a przynajmniej nie znalazłem. Pewnie każdy z nas ma jakieś odchyły od normy - oprócz tego oczywistego, że mamy w sobie trochę więcej z dziecka, niż przeciętny człowiek :)

-Potrafię wydawać z gardła nietypowy wibrujący dźwięk
-zawsze na zdjęciach robię głupie miny, których ojciec szczerze nie znosi i musimy powtarzać zdjęcie.
-jeśli w autobusie jest mało osób, to staram się niczego nie trzymać, tylko balansować ciałem, jeśli warunki drogowe na to pozwalają. W metrze nigdy się nie trzymam.
- praktycznie w ogóle nie gestykuluję podczas rozmowy. Czasem się zmuszam, bo wiem, że dziwnie wygląda, jak się stoi nieruchomo.
-zawsze odkładam wszystko na później, ale jak już się za coś wezmę, to muszę to zrobić do końca bez przerwy.
-nie oglądam filmików na Youtube dłuższych niż 5 minut, bo ,,szkoda mi na nie czasu" - mimo, że mogę obejrzeć 30 filmików jednominutowych pod rząd.
-jestem taki oszczędny, że ponownie wykorzystuję nawet papier śniadaniowy do kanapek, jeśli jest czysty - rodzina uważa to za dziwactwo.
-kiedy idę gdzieś sam, jakoś nie potrafię iść powoli, biegnę na ile starczy mi sił, żeby szybciej dotrzeć na miejsce.
-nienawidzę zmian. Z dużymi oporami zgodziłem się na malowanie pokoju, bo ściany były już dosyć brudne, a na wymianę żyrandola zgodziłem się w ten sposób, że zamieniłem go miejscami z żyrandolem w drugim pokoju.
-wyłapuję wszystkie literówki i błędy ortograficzne.
-zdarza się, że jak szybko przebiegam wzrokiem jakąś stronę w książce, czy gazecie, to zostaje mi w głowie jakiś wyraz i potem szukam, gdzie on był.
-jak widzę coś, co mogę wykorzystać do zrobienia figurki, to zbieram to - np. wykorzystanie bazi jako sierści kota.

-bardzo lubię moknąć na deszczu

-nie interesuję się wydarzeniami na świecie, na przykład wypadkiem autobusu na drugim końcu świata

-nie stosuję żadnych używek - kawy nienawidzę w każdej postaci. Na poranną senność najlepszy jest ruch.
I to chyba tyle. Z jednej strony nie lubię zmian, a z drugiej nie mam praktycznie żadnych nawyków, co w sumie też można uznać za dziwactwo.

Edytowano przez kamiledi15
  • +1 1
Link do komentarza

Ojoj, jakby wymieniać to za dużo by tego było. Ale z takich szczególnych, których nikt z moich znajomych czy rodziny nie rozumie i chyba nie ma najmniejszego zamiaru próbować tego pojąć to by było kilka. 

- Nie zasnę w pokoju, gdzie widzę jakiekolwiek lusterko. Nie ma takiej możliwości. Czy to duże lustro na ścianie, czy małe podręczne. Jeśli jest to lustro na ścianie to musi wisieć w takim miejscu, bym go nie widziała leżąc na łóżku. Wszystkie małe lusterka kładę lub zakrywam na noc. Niby częściowo fobię do luster miałam już od małego, ale gdzieś w liceum mi się to nasiliło aż do takiego stopnia.

- Denerwują mnie wszelkiego rodzaju uchylone drzwiczki, od czegokolwiek by one nie były. Czy zwykłe drzwi, czy te od szafki. Muszą być albo otwarte na oścież, albo dokładnie zamknięte. Gotuje się we mnie jak ktoś nie domyka drzwi wychodząc np. z pokoju. Tak samo lekko uchylony laptop, czy roleta która nie zasłania całego okna, a zostaje na dole minimalna przerwa. Koszmarnie mnie to irytuje.

- Zawsze zasypiam na tym boku, by mieć twarz skierowaną w stronę ściany, najlepiej wciskając ją w poduszkę/miśka/cokolwiek, by niczego nie widzieć, gdybym otworzyła oczy. 

- Zawijam kołdrę pod stopy. Nawet jeśli jest mi ciepło, to same stopy mam schowane pod podwiniętą kołdrą/kocykiem.

- Nienawidzę dużych pustych przestrzeni, wolę małe ciasne pomieszczenia z zamkniętymi drzwiami.

- Nie mogę postawić czegokolwiek na brzegu stolika/półki/itd. Szczególnie kubków itd. Musi to stać co najmniej 15 cm od brzegu.

To chyba te największe ;_; 

  • +1 1
Link do komentarza

A więc i ja dorzucę coś od siebie

-Nie znoszę światła.. Każdy pokój w którym przebywam musi być zaciemniony abym mógł normalnie funkcjonować.

-Przestawiłem się na 18 godzinną noc (pozostały czas to ten który muszę przebywać w szkole w której jest jasno)

-Jestem dwulicowym draniem, mimo że kogoś nie lubię nie daję tego po sobie poznać mimo to przeklinając tą osobę 10 razy na minute.

-Nie mam dobrze rozbudowanego sumienia, wszystko co robię (dobrze czy źle) uważam że tak ma być.

-Nienawidzę pożegnań.

-Nienawidzę zdjęć.

-Gardzę istotami typu plastik oraz feministek i gejów na paradach (nie tych normalnych tylko tych które szerzą nienawiść i chaos).

-Może to nikogo nie zdziwi ale, uwielbiam bałagan.

-Mam gdzieś czyjąś śmierć czy wypadek, nie obchodzą mnie czyjeś problemy, udaję tylko zainteresowanie.

-Pod powłoką miłego i niby normalnego chłopaka siedzi wredny, samolubny, przebiegły typowy no-life.

-Nie lubię towarzystwa, imprez, balów, nawet w klasie czuję się nieswojo.

No to chyba na tyle :P Myślę że znajdzie się ktoś dziwniejszy niż ja.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Hue,"nikt nie jest normalny".

- Przechodzę pod drabinami, szukam 13-tek i czarnych kotów na polepszenie humoru

- Za często czeszę włosy, niemal nie rozstaję się ze szczotką. To wszystko przez idealność włosów Thranduila i Legolasa, na pewno

- Im ktoś mocniej mi czegoś odradza tym większe prawdopodobieństwo, że będę ''próbowała się zabić''. Śmieszą mnie komentarze - Boże, co ty robisz!? - mimo iż wiem, że jestę głupia

- Mam refleks, umiem łapać... ale jak gram w zbijaka w życiu Ci tej piłki nie złapię. Uniknę każdego strzału, złapać - nie ma mowy

- Nie smakują mi płatki do których najpierw się wlewa mleko, potem wsypuje no...płatki

- Masz coś co mi się podoba? - już tego nie masz. Oddam jak się pobawię, a ty nie zauważysz nawet kiedy zabiorę

- Raz na kilka lat se polunatykuję

- BARDZO rzadko dzielę się ze światem zewnętrzym swoimi ważnymi problemami. Ludziom za pewne wydaję się, że ich nie mam, a ja po prostu źle się czuję gadając o własnych sprawach

- Potajemnie rozmyślam nad sensem życia. Zazwyczaj kończy się na tym, że sensu nie ma, więc wmawiam sobie i każdemu, iż jest inaczej

- Gadam tak dużo bzdur, że jeśli chce powiedzieć coś ważnego po takim właśnie gadaniu, muszę to silnie zaakcentować, by ktokolwiek posłuchał

- Nie wywalę się na lodzie, nie spadnę z wysokości, ale potknę się o torebkę, krzywy chodnik, własne nogi... mimo to i tak NIGDY się nie wywalę

Edytowano przez Elfka z Amanu
  • +1 1
Link do komentarza

Ja też zupełnie inaczej zachowuję się przy ludziach, a zupełnie inaczej, kiedy nikt nie widzi. Przy ludziach - poważny, dorosły facet. Mają mnie za małomównego mruka, który czasem sypnie jakimś ciężkim sucharem. W domu, kiedy nikt nie widzi - śpiewam piosenki z Domisiów i robię fikołki na trawie :P

Zapomniałem dodać, że mam w telefonie dwa odtwarzacze. Jeden ,,oficjalny", w którym mam ,,normalne" piosenki, na wypadek, gdyby ktoś przypadkiem zajrzał. Drugi, ukryty, z piosenkami dla dzieci.

Link do komentarza

Meh, cóż.

-W domu w którym się znajduje nie mają prawa być niedomknięte szafki, wyczuwam to z drugiego pokoju [zawsze działa!], nawet milimetra nie odpuszczę. Wyjątkiem jest jak się nie domyka przez coś, np. ubranie, wtedy nie chce mi się wpychać.

-Nie interesują mnie rzeczy mało ważne, jak ktoś się mnie pyta "Ej, co była w szkole", to mówię "nic" nie dlatego, że nie chce powiedzieć, po prostu nie słucham ich :ming:

-Lubie muzykę folkową.

-Nie lubie zwierząt, a przynajmniej 98%. Bardzo rzadko mówię do mojego psa po imieniu, a moich szczurów [nawet mojego ukochanego, chociaż to była chamska kupa] w ogóle nie przeżywałam.

-Jestem bardzo samolubna. Nie obchodzi mnie to, że dzieci w Arfyce głodują, że psy cierpią, że ktoś umarł, ale jak mi bułkę zabrali to ryczałam jak małe dziecko. I rzadko się z kimkolwiek dziele, a jak bierze za dużo, to mam ochotę go uderzyć.

-Jak jestem sama w domu, to gadam sama do siebie, przemyślenia i takie tam. W sumie nie byłoby w tym niczego dziwnego, tylko, że ja rozmawiam ze sobą po angielsku, zawsze.

-Nie lubie się opalać, nie założę krótkich spodni, nawet jak są trochę powyżej kostki, to już czuję się nie komfortowo. Bluzki zawsze szerokie, długie i z krótkim rękawem, z długim nie ubieram już od... co najmniej 5 lat.

-Gardzę państwami znajdującymi się przy morzu Śródziemnym, Latino i krajami arabskimi. Są straszne, ohydne, brutalne i brzydkie. 

-Zapamiętuje 99% informacji związanych ze Skandynawią, a szczególnie Islandią. Ja się tego nie "kuję", wystarczy, że raz przeczytam/usłyszę i pamiętam dokładnie. Ale już jak się trzeba nauczyć o Polsce, czy coś w tym style, to ile bym nie czytała, ni uja się nie nauczę :rainderp:

-Nie lubie rocka proszę, nie bijcie.

Link do komentarza

1. Doliczyłam się kiedyś ze 30 gatunków/ podgatunków muzyki jakie kiedykolwiek przypadły mi do gustu a jeszcze wiele przede mną.

2. Nie posiadam MP3 od roku i nie słucham muzyki jak gdzieś idę. 

3. Nie oglądam telewizji od.... czasów smoleńska.

4. Mam zasadę spróbować każdego nowego dania we wszystkich odwiedzanych państwach, bez względu na to jak dziwnie wyglądają. SPRÓBOWAĆ.

5. Nabijam się z Amerykańskiej flagi, że wygląda jak sowieckie ręczniki plażowe przy moim partnerze z USA. XD

6. Jestem trzeci rok w transatlantyckim związku, w który nikt nie wierzył, że w ogóle jest prawdziwy (niektórzy nadal sceptyczni, choć w międzyczasie sami zrywali po 3 razy w Polsce XD ).

7. Miałam łącznie 4 zmyślonych przyjaciół aż do końca gimnazjum, ale zawsze byłam w pełni świadoma, że wyobrażam to sobie- dla zabawy. ^^

8. Szlag mnie trafia jak ktoś zostawi mokrą gąbkę na dnie zlewu. Fuj.

9. Wieszam bluzki kolorami.

10. Czuję się dziwnie... goła mając odsłonięte nogi, dlatego nie noszę szortów (ale zamierzam się przemóc i zacząć).

11. Byłam/ jestem najbardziej spóźnialską legendą każdej szkoły w której byłam.

12. Mam jakieś natręctwo co do czesania/ głasiania włosów, bo wnerwia mnie, że nigdy się nie układają i puszą jak pudel.

13. Jestem straszną idealistką wychowaną przez idealistów, która do tej pory dopiero uświadamia sobie jak smutnie słaba jest większość ludzi. :c

14. Mam ścisły kodeks używania broni i zabijania... bo muszę mieć.

15. Jestem w stanie skopać dupsko 2-5 osobowym grupom napastników ale nie jednej osobie. x.x

16. W obliczu naprawdę posranych i niebezpiecznych sytuacji jestem niezwykle spokojna, rozsądna i precyzyjna, a na co dzień radośnie bujam w obłokach obijając się o wszelkie obiekty na mojej drodze.

17. Już w wieku 3 lat potrafiłam bezbłędnie powtarzać saksofonowe solówki i podśpiewywać sobie jakieś zmyślone melodie- bardzo rzadko spotykany talent.

18. Lubię mówić ludziom "nie jestem stąd", ale nie wspominać skad jestem, kim się czuję czy jakiej jestem oficjalnie narodowości, żeby nie mogli mnie zaszufladkować i lubię potem obserwować ich reakcje i zgadywanki. ;D

19. W niektórych krajach mogę się spodziewać dźgnięcia nożem w plecy za samo nazwisko.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza

-Moja prawa źrenica jest odrobinę większa od lewej.

-Uwielbiam wszelakiej maści maski i ogólnie ukrywać swoją twarz.

-Czasami jak coś oglądam sam to komentuję to co się dzieje na głos.

-Moje włosy jaśnieją na zimę a ciemnieją na lato.

-Lubię "Ghost Ridera" z Nicolasem Cage'em.

-Za bardzo nie przepadam za słońcem, tudzież nie lubię lata. Wolę zimę.

-Lubię czytać książki o okultyźmie i innych "nadnaturalnych" rzeczach

Link do komentarza

Moja lista:

1. Mam olbrzymią manie ciągłego spoglądania na telefon, nawet nie, żeby sprawdzić godzinę, lecz tak po prostu. Ciągle również przecieram koszulką ekranik. Robię tak nawet przy rozmowie z ludźmi.

2. Musze mieć telefon przy sobie. Pomimo, iż to stara cegła bez internetu, a najbardziej rozbudowaną funkcją jest czas na świecie, to muszę go mieć przy sobie. Nawet jak idę do kibla. Źle się czuje bez tego prostokąta w kieszeni.

3. Muszę, MUSZĘ wiedzieć, która jest godzina z dokładnością do minut. Jak ktoś mi powie, że jest wpół do trzeciej, a ja spojrzę na zegarek i zobaczę, że jest czternasta trzydzieści dwa, to poczuję się okłamany. Zresztą, nie lubię mówić "wpół do" oraz ograniczać godziny do 12.

4. Podczas grania w Dote, zawsze sprawdzam, z kim mam do czynienia tzw. oglądam profile graczy, patrząc na ich level i rekomendacje.

5. NIENAWIDZĘ, jak mi się przerywa, nie słucha, co mówią, bądź nie zwraca uwagę. Ja zawsze słucham rozmówce, więc niech on traktuję mnie tak samo!

6. Uwielbiam nastawiać sobie palce i nimi strzelać (właśnie to zrobiłem)

7. Czasem, szczególnie, gdy jestem sam, gadam sam do siebie w stylu: "Dobra, czas zrobić lekcje" itd. Zresztą, często wkurzając się, odzywam się do samego siebie. W dodatku, moją metodą nauki, gdy jestem sam jest: "*powtarzam kilka razy jedno wyrażenie czy coś do nauki* naucz się tego, ty debilu! *przechodzę w krzyk* Tak jest! *wyrażenie doi nauki* dzi*wko! Tak ma być *wyrażenie* do ch*ja pana! *donośny krzyk*  Boże ale ja jestem żałosny *wyrażenie* do cholery!"

8. Podczas siedzenia na klopie, muszą być drzwi zamknięte. Nawet, jak jestem sam w domu. Raz zostawiłem je otwarte i czułem się... źle.

9. Nienawidzę mieć brudnych rąk i co chwilę je myję.

10. Przed przeczytaniem rozdziału w książce, liczę strony, ile ów rozdział posiada.

11. Jak piszę z kimś np. na facebooku, to wysyłam pełno, krótkich wiadomości np."Hej! *Enter* wiesz, co? *Enter* Dzisiaj w szkolę *Enter* na historii koleś pytał *Enter* i mnie chciał wziąć *Enter* ale *Enter* ..."

12. Moją fobią jest odgłos gryzienia jabłka. Nienawidzę tego i jak tylko to usłyszę, to wykręcam się z bólu. A propo słowa jabłko, to nigdy nie mówię "japko". Tylko "jabłko"!

13. Nigdy nie kładę się na brzuchu, bo mnie boli od leżenia na nim.

14. Gdy np. wpadnę na kogoś bądź "zaklinuje się" na korytarzu to często wydaje z siebie takie "yyyy".

15. Gdy jestem przepełniony emocjami, strasznie mocno gestykuluję i podnoszę głos.

16. Lubię zapach mokrych włosów...

17. Jem chleb posmarowany masłem, a na to ser i... plastry cebuli! Posolone, oczywiście!

18. Wśród najbliższych znajomych mam opinie pedofila, gwałciciela, geja i wszystko inne. Np. kolega mówi "Nie ma dzisiaj Przemka" a ja "Szkoda, brakuje mi jego jędrnych pośladków". On: "Jaki pedał! Ch*j ci w dupe!", ja: "Mmmm... Poproszę". Albo jadąc autobusem, mijamy grupkę dzieci i mówię "Napalone ósemki. Brałbym"

19. Bez skrupułów mówię o swoich problemach rodzinnych np. moi rodzice mnie rozwiedli, a mój ojciec to świnia albo mój dziadek zwariował i groził, że zabije moją babcie i brata... lol, po co ja wam to mówię...

20. Jak się z kimś komunikuję, to często przejeżdżam palcem od nosa (z miejsca pomiędzy oczami) aż do czoła, bądź gładzę się po brodzie.

21. Czasem mam tak, że przypomni mi się jakiś z dupy wyjęty fragment mojego życia, który nic absolutnie do niego nie wniósł i wydaje mi się on wkurzająco śmieszny. Jest to albo jakaś chwila, albo czyjaś wypowiedź. Czasem nagle moje myśli oraz to, co ja czy ktoś inny powiem, brzmią dla mnie strasznie dziwnie i irytująco. A czasem przypomni mi się jakiś kawałek np. reklamy i przez pół dnia katuje on moje myśli.

22. Oglądam telewizje tylko wtedy, gdy leci jakiś fajny film. Nigdy więcej.

23. Moje żarty polegają na tym, że jak ktoś mówi coś, to ja na to: "Lol, jaki debil. Ja bym to zrobił lepiej. Ale żal. Idź się lepiej zabij, lol"

24. Lubię pełne godziny oraz jak np. ktoś powie, że mam przyjść za pół godziny, to przychodzę dokładnie po 30 minutach.

25. Co chwilę sprawdzam profil na forum, czy żem nie dostał jakieś repki. Raz dostałem chyba z 2, chociaż ostatni post napisałem tydzień temu.

26. Nigdy się nie czeszę. Nigdy. Po prostu nie jest mi to potrzebne.

27. Bez muzyki, nie odrabiam lekcji ani nie piszę ficka.

28. Kocham wąchać książki.

29. Lubię zapach ręki. Ramię, łokieć oraz przedramię. Nie wiem, dlaczego, ale lubię ten zapach...

  • +1 4
Link do komentarza
Gość Skurwysyn

1. Nie lubię wychodzić z domu

2. Nie lubię patrzeć na ludzi (Powód Nr. 1)

3. Tańczę przed lustrem.

4. Powtarzam ciągle kogoś ruchy, gdy jestem sam.
(Przykładowo - podczas siedzenia na krześle zaczynam balansować na jednej nodze od krzesła. Potem się przechylam do przodu i mówię, że różowy jest nowym czarnym)

5. Noszę tylko czarny + biały z niebieskim.

6. Lubię kolor różowy z powodu jego kontrowersji.

7. Lubię mieć bałagan na głowie.

8. Lubię matmę  (<---- ŁOOOOOOOOOOOOOOO!)

9. Lubię chodzić do szkoły (Z powodu nauki. Nie z powodu ludzi... Błeeh!)

10. Śmieję się własnych błędów.

11. Lubię się przewracać i potem się śmiać, że się przewróciłem.

12. Śmieję się z byle czego.

13. Marzę o innym śmiechu. Albowiem chcę piszczeć jak się śmieję. xD LINK

14. Irytuje mnie młodzież (Patrz Nr. 2)

15. Jestem świadom tego, że zaliczam się do młodzieży.

16. Nie lubię chleba. Jak już chleb, to tylko tost.

17. Lubię się kłócić z katolikami oraz jakimikolwiek innymi przesadnie wierzącymi indywidualistami.

18. Nie obchodzi mnie to co się dzieje na zewnątrz.

19. Ludzie nazywają mnie staromodnym.

20. Lubię być inny :"(

21. Przewyższam się. Ale tylko jak nikogo nie ma. Przecież nie chcemy popsuć sobie opinii u innych, hmm?  :rd11:

22. Pousuwałem prawie 10 następnych punktów, ponieważ - Patrz Nr. 21

23. Lubię mówić rzeczy, które inni ludzie się nie odważą powiedzieć. Tak można zwrócić na siebie uwagę.

24. Nie lubię zwracać na siebie uwagę.

25. Jestem sprzeczny samemu sobie...

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza

- W nocy nie lubię kiedy mam na widoku lustro. - ma to związek z moim dzieciństwem, kiedy moje znajome straszyły mnie Krwawą Mary.

- Mogę być mega chamem dla przyjaciół, ale nie chcę by mnie zostawili samą. - Lata samotności T.T

- Jestem masochistką, ale często udaję sadystkę.

- Lubię ciemność, ale tylko, kiedy wiem, że ktoś jest obok mnie.

- Mimo, że mam 14 lat nie cierpię sweet foci.

- W domu robię chaos i mi to nie przeszkadza, ale poza nim nie znoszę chaosu.

- Nienawidzę sprzątać, ale chętnie sprzątam po reszcie klasy.

- Jestem anorektyczną, ale uwielbiam jeść słodycze.

- W danym towarzystwie potrawię dyrastycznie zmienić swą osobowość.

Link do komentarza

1. W czasie wolnym na dwór wychodzę jedynie wieczorem bądź w nocy.

2. Nienawidzę stać na słońcu.

3. Mam bzika na punkcie noży i innych rodzajów broni białej.

4. W czasie rozmowy zawsze gestykuluję, nie potrafię po prostu stać i mówić.

5. Kiedy przez dłuższą chwilę patrzę na obcą osobę np. w autobusie w wyobraźni tworzą mi się obrazy w której ją morduję.

6. Niektórzy mówią mi że jestem zbyt teatralny.

7. Dla znajomych jestem albo psycholem (z powodu mego czarnego humoru) albo duchem (gdyż rzadko mnie widują bądź zauważają) albo kulturalnym rozmówcom i słuchaczem.

8. Zawsze kiedy usłyszę dźwięk  tarcia (źle natemperowany ołówek) bądź skrzypienia (tablica szkolna) skręcam się i łapię za uszy bo mam wrażenie że zaraz zaczną mi krwawić.

9. Przed pójściem spać za każdym razem kiedy przechodzę obok drzwi sprawdzam czy są zamknięte.

10. Często mając okazję staram się wywołać u przyjaciół gęsią skórkę.

11. W klasie część osób uważa że jestem psychiczny gdyż słucham straszne melodie.

12. Często zdarza mi się mówić samemu do siebie ( zwykle żeby wyzwać się od tępych szmat za niezrobienie czegoś )

13. Lubię chodzić w deszczu.

14. Nigdy nie zapalam światła na klatce, idę bez problemu w całkowitej ciemności do mego mieszkania.

15. Lubię przebywać w ciemności.

16. Wolę iść pieszo 1,5 km do domu i niż czekać 10 minut na autobus.

17. Nie cierpię jak ktoś mi przekłada rzeczy.

18. Prawie wcale nie oglądam telewizji.

19. Niemal codziennie o 23 godz. puszczam sobie  jakiś horror wcześniej przeglądając straszne-historie.pl.

20. Jak się strasznie nudzę często przejeżdżam delikatnie noże po biurku.

21. Jestem czarnym romantykiem.

22. Nigdy nie kładę się spać na na prawy bądź lewy  bok, czuje się wtedy jakby ktoś za mną był.

23. Kiedy z kimś rozmawiam zawsze patrze mu się w oczy.

24. Zawsze gdy zasnę śnią mi się koszmary.

 

To nie wszystko, z czasem będę uaktualniać.

Edytowano przez Rexumbra
  • +1 1
Link do komentarza

- Nigdy się nie spóźniam, więc jestem wszędzie przed czasem. Wolę wstać o 5 i idąc do szkoły na 8, siedzieć tam od 7.

- Chodzę spać najpóźniej o 22.30.

- Mam czynności rano i wieczorem ustalone prawie co do minuty i nie lubię kiedy ktoś mi w to ingeruje.

- Uwielbiam stać przed lustrem patrząc na siebie. Tak do pół godziny nawet czasami.

- Muszę mieć idealnie równo zrobione kreski eyelinerem. Mogę poprawiać wszystko milion razy, ale muszą być identyczne.

- Jak zostaję sama na noc w domu zawsze zostawiam co najmniej jedne światła w innym pokoju włączone.

- W gimnazjum miałam wymyślonego przyjaciela - różowego jednorożca Norberta, który wydawał mi się bardzo prawdziwy. Rozmawiałam z nim i nawet jeździł ze mną na nartach.

- Noszę soczewki jednodniowe zazwyczaj dwa dni.

- Dopóki mam co robić mogę nie jeść cały dzień.

- Po obejrzeniu horroru dane straszydło zostaje ze mną nawet z półtora roku i znów zaczynam bać się ciemności.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Ale ludzie są dziwni...Jeszcze coś mi siem tak zaczęło wydawać, że mimo iż nie tak charakterystyczne, to mam jakieś kolejne odchyły

- Uraz do liczby siedem, bo ktoś sobie wymyślił, że jest szczęśliwa

- Nie lubię, gdy ktoś mówi mi ''Sto lat'', zamiast ''Wszystkiego najlepszego''. Nie mówiąc już, że wiecznemu elfowi się nie życzy z grzeczności tak krótkiego życia :v. Prędzej ''Wieczności''

- Bardzo szybko podejmuje decyzje i rozwiązuje problemy, z wyjątkiem tych zupełnie nie ważnych. Wtedy nie umiem się zdecydować

- Gadanie do siebie wydaje mi się jakąś straszną chorobą, za to do przedmiotów już nie [nie gadam jakby co, tak po prostu jakoś sobie wymyśliłam, sama nie wiem czemu]

- Chyba jedyną rzeczą, której wydaje mi się, że się boję, jest strach. Brzydzę się nim, mimo iż jest zwyczajnym odczuciem. Jest dla mnie nieuzasadniony i chory. Dla ciekawych na jakiej to działa zasadzie:

Myślę mniej więcej tak: Boisz się ciemności? Dlaczego? Bo coś tam ma niby być? Jak ma Ci coś zrobić to i tak zrobi, pogódź się. Boisz się węży? To zwykłe zwierzęta takie jak ty. Mają Ci wstrzyknąć jad, to wstrzykną. Boisz się psychicznych ludzi na dworze i wszędzie? Będą mieli Cię zabić to zabiją, pogódź się ponownie. Jeśli masz zginąć jutro to zginiesz, nie zmienisz losu, więc nie bój się śmierci, bo nie ma to sensu.

Gdy ktoś trzęsie się ze strachu [powód taki i taki] to ja idę do tego, czego osoba się boi [zazwyczaj na celu mam zlikwidowanie lęku towarzysza] albo śmiejąc albo załamując się, właśnie przez osobę i jej strach.

To tyle

Edytowano przez Elfka z Amanu
  • +1 1
Link do komentarza

1. Nie zasnę mając w pokoju otwarte lub, co gorsza, uchylone drzwi.

2. Jeśli coś jest krzywo położone muszę to poprawić. To jest takie silne, że nawet w restauracji jak ktoś obcy odejdzie od stołu i nie zasunie krzesła, ja wstaję i to robię.

3. Kiedy jestem sama w domu prawie cały czas mówię do siebie, wtedy nie czuję że nikogo ze mną nie ma.

4. Nie zasnę odwrócona przodem do ściany. Muszę zawsze mieć widok na cały pokój. Kiedy jestem odwrócona mam dziwne uczucie że ktoś za mną stoi.

5. Kiedy jestem sama w domu, lubię leżeć na podłodze i patrzyć się w sufit.

6. Wolę spędzać czas ze zwierzętami niż z ludźmi.

7. Nie dam rady zasnąć w dzień. Czy to jestem chora, kilkanaście godzin jechałam samochodem, po prostu nie zasnę.

8. Kiedy zasypiając słyszę bzyczenie komara, nie zasnę. Muszę wstać, i wygonić go na dwór, bo nigdy nie zabijam. Łapanie go po pokoju zajmuje mi od 15 do 20 minut.

9. Boję się ślimaków bez skorupy.

10. Nie boję się burzy, nawet bardzo ją lubię. Ale kiedy zaczyna dość mocno wiać od razu okropnie się boję że rozpocznie się tornado i planuję gdzie będę uciekać na wypadek takiej sytuacji.

11. Kiedy widzę kogoś znajomego biorę telefon i udaję że go nie widzę, bo nie chce mi się z nim witać.

12. Kiedy coś powiem, za chwilę nie jestem pewna czy mówiłam coś czy nie i pytam się  ,,Ja coś mówiłam przed chwilą?".

13. Lubię zapach psiej karmy, która dla innych śmierdzi.

14. Lubię być mokra od deszczu.

15. Nie zasnę jeśli mam odkryte nogi. Mogę być cała odkryta, ale nogi muszę mieć pod kołdrą.

16. Śmieję się jakbym się dusiła i brakowałoby mi powietrza.

17. Nienawidzę bluzek z koronką, zamkami, skórą, ćwiekami czy innymi dodatkami. Jak tylko jest taki nawet malutki drobiazg który mi się nie spodoba, nie będę chodzić w takiej bluzce. 

18. Nie lubię pływać w jeziorze. W morzu tak, w basenie też, ale za nic nie wejdę do jeziora. Nie mam pojęcia czemu, ale mam taki strach przed wchodzeniem do jeziora.

19. Jestem bardzo nieufna w stosunku do ludzi z czarnymi włosami.

20. Nie potrafię się obrażać. Jeśli jestem na kogoś zła, to nie daję po sobie tego poznać. Po prostu nie potrafię się obrażać.

21. Boję się klaunów.

22. Wolę być na umówionym miejscu nawet godzinę przed czasem i czekać niż się spóźnić.

23. Zawsze jak mi się coś nie uda obwiniam o to dany przedmiot.

O Jezu, jaka ja jestem dziwna. ;_;

Edytowano przez Ryś Raindrops
  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...