Skocz do zawartości

Od jakiej piosenki jesteś ostatnio uzależniony?


XANAXTHOUS

Recommended Posts

Gość Sayonara

Z reguły mam tak, że żaden utwór nie jest moim ulubionym przez więcej niż... tydzień? Coś koło tego. Tym razem pewnie też tak będzie, ale mimo mojego zamiłowania do muzyki elektronicznej utwór o którym mówię to... rock, pop, coś pomiędzy? Szczerze mówiąc nie znam się za dobrze na tych gatunkach :P

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę fandomowo xD A tak w ogóle, to ostatnio przyłapałem się na tym, że słucham tylko fandomowych i kucowych piosenek, a coraz mniej rapu O_o

 

Będzie cover (na innym biciku), także czekajcie, bo będzie warto :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Mates napisał:

To ja polecę fandomowo xD A tak w ogóle, to ostatnio przyłapałem się na tym, że słucham tylko fandomowych i kucowych piosenek, a coraz mniej rapu O_o

 

Będzie cover (na innym biciku), także czekajcie, bo będzie warto

Powiem Ci ja też przestałem na jakiś czas słuchać metalu i słuchałem fandomowe nutki xd

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu LordKappa napisał:

Powiem Ci ja też przestałem na jakiś czas słuchać metalu i słuchałem fandomowe nutki xd

 

 

 

"Hush Now, Quiet Now", to dobra nutka, którą przypomniałem sobie niedawno :D Teraz w pracy siedzę i nie chce mi się podłączać słuchawek, ale w domu sprawdzę :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Mates napisał:

"Hush Now, Quiet Now", to dobra nutka, którą przypomniałem sobie niedawno :D Teraz w pracy siedzę i nie chce mi się podłączać słuchawek, ale w domu sprawdzę :D

To jest mój faworyt ;D Czasami słucham jak próbuję zasnąć xD (fajnie się w pracy bawisz ;P)

 

Jeżeli ktoś chce to tu jest cała playlista remixów mlp ( nie moja ale często słucham ) 

 

 

Edytowano przez LordKappa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.02.2016 at 12:34 LordKappa napisał:

Powiem Ci ja też przestałem na jakiś czas słuchać metalu i słuchałem fandomowe nutki xd

To bardziej dance (ale kawałek fajny). Ech, co się stało z trance :/ Gdzie Adagio for Strings (Tiesto), 10 in 1 (Members of Mayday) i inne. 

Co do mnie:

 

Dash Berlin: Heroes of the Storm (kawałek z pewnej gry :YEtmX:

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...