Skocz do zawartości

Kucykowe skórki Gadu-Gadu


mientuma

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Takie fajne skórki, a ja używam GG 11 beta, bo jest mniej przekombinowana od 10. Muszę pooglądać w ustawieniach czy da się w ogóle skórkę zmienić.

Własnie dla takich nowszych wersji zrobiłem TEN tutorial - aby nikt nie był pokrzywdzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mientuma, czy jest szansa, że zrobiłbyś skórkę z Rarity podobna do tej z Twilight? Znaczy same kontury postaci :) Fajnie to wyglada. Ale jeśli nie zechcesz to obecny skin z Rarcią jak najbardziej mi odpowiada :P Tylko czekać aż Sip przerobi reszte :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No póki co wybywam na około tydzień (zlocik serwera :cool: ), jeśli przeżyję to postaram się coś takiego wykombinować... Ale nic obiecać nie mogę - korzystam po prostu z gotowych grafik, jeśli takowej nie znajdę, to nie będę w stanie zrobić. No i jak najbardziej zachęcam do tworzenia własnych skórek, czy tam przerabiania moich pod inne wersje / komunikatory :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że GG 11 NIE posiada możliwości zmiany skórek. Całe GG jest na serwerze. Na dysku posiadam tylko logi i aplikację łączącą się z serwerem.

Naprawdę? Nie wiedziałem. W takim wypadku musisz z powrotem zainstalować jakąś starszą wersję - tylko wcześniej pozapisuj numery, hasła itp żebyś się nie zgubił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zaniedbanie tematu, ale byłem zajęty pisaniem pewnego Fanfic'a, do tego jeszcze amatorski rysunek ołówkiem :P W sumie, z tego drugiego niewiele wyszło, ale mniejsza z tym... Dodałem na życzenie Pana R2 ciemniejszą wersję skórki z Rarity (sam kontur). Wprowadzam też coś takiego jak "Kolejka", na którą będziecie mogli wpisywać skórki, jakie chcielibyście mieć. Jeśli pomysł mi się spodoba i znajdę odpowiednią grafikę, to takie skórki będę robić ;) Aktualna kolejka jest w pierwszym poście, postaram się na dniach wykonać pierwsze wpisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana? D: Jaki tam pan ze mnie ^^ Na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze, ja niestety mam tylko wygląd xd (ktoś głody? komu suchara?). A ta skórka z Rarcia jest świetna. Zaraz ją sobie wrzuce na gg, ale mam nadzieje że Sip przerobi ją na AQQ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię przez per Pan się do ludzi zwracać, zawsze bawi mnie gdy ktoś tak do mnie mówi :D Nowa skórka wrzucona. Co prawda, myślałem nad bardziej żywą i kolorową wersją, ale ostatecznie pojawiła się ciemniejsza (neon) Applejack. Być może pierwotny zamysł zrealizuję... Kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po pierwsze - dziś wróciłem z wakacji i gdy już się nieco ogarnę (co może parę dni zająć...) biorę się za skórki, bo temat lekko zaniedbałem :P

Po drugie - dziękuję Siperowi za przeniesienie tematu, trochę z rozpędu wrzuciłem go do poprzedniego działu...

Po trzecie - zaraz poprawię skórkę z RD, dziękuję temu Panu za zauważenie błędu :P

Mogę liczyć na skórkę z Zecorą? ^^

Jasne ;) Wrzucam do kolejki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano 3 nowe skórki, wszystkie poświęcone Lunie. Dlaczego tak? W ręce wpadły mi grafiki poświęcone tej postaci (podziękowania dla MacTavisha za ich dostarczenie :pinkie: ) i pod wpływem impulsu zrobiłem. Na chwilę obecną, nie planuję kolejnych skórek dedykowanych Lunie (jest wszak sporo innych postaci, które takowych się nie doczekały). Przyszły tydzień mam wycięty z życiorysu, jednak postaram się również coś wrzucić. Have fun :pinkiederpy:!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...