Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Nikt

Najlepsze momenty z sezonu 1

Recommended Posts

W tym temacie można zamieszczać najlepsze momenty z sezonu 1 Oto 2 momenty ode mnie :P

Edit: "z polskim dubbingu" - Z polskim dubbingiem lub w polskim dubbingu zdaje się powinno być. BTW: Enchantress przetłumaczone jako czarodziejka...:D Co do Bennego Hilla, to właśnie dlatego zacząłem to oglądać. Dla mnie humor, to był wystarczająco duży wabik, żeby to sprawdzić (przynajmniej z tego, co widziałem w recenzji CR-a, a potem w pierwszych 2ch odcinkach). I tak zostałem bronym : ) Żeby jednak nie offtopować. Na początku najbardziej podobało mi się: - scena z pokonaną Luną, która prosi siostrę o wybaczenie. - Benny Hill - Grom Tęczowy - Wszystkie sceny z Flashbackami - oraz oczywiście to ->

- Flutterguy również była rozwalająca

Dammoni i Rainbow :3 popieram te sceny mnie też powaliły !!!!:molestia:

W polskim dubbingu najlepsza scenka była w odcinku "kucyki i psy" "-O rety,co tu tak okropnie śmierdzi? -Śmieeeerdzi? -Aha,wszystko jasne,Twoja gęba." Rarcia powala :D

Trudno powiedzieć, ale moim numerem 1 z pierwszego sezonu jest Fluttershy i jej 'yay'. :)

Poza tym: piosenka 'Winter Wrap Up'; rozmowa w pociągu ('I'd like to be a tree'), 'whiningi' Rarity z odcinka o Diamentowych Psach; samotne przyjęcie Pinkie Pie... To tak na szybko, pewnie znalazłoby się więcej świetnych momentów.

Na pewno kultowe "Yay!", samotna imprezka Pinkie i co by tu jeszcze... Aha! Uśmiałam się też gdy Twilight postawiła przed Spike'm drzwi.

Guest Piter Wan Kenobi

Co by tu napisać,hmm na pewno w pamięci zostało mi Yay,reakcja Fluttershy jak pierwszy raz zobaczyła Spike'a,piosenka Winter Wrap up i to chyba tyle.

Guest

Zgadzam się, ale moim zdaniem najlepsze momęty to:

- sonic rainboom

- "yay!"

- "it needs to be about 20% cooler"

- winter wrap up

-  "you're going to love me!"

- scena z benny hill'em

No, to chyba tyle (pewnie jeszcze bym coś znalazł jakbym chciał :))

Flutterbas, Yay :yay: !, You're going to love me :flutterage: ! xD  Jeszcze dobre były momenty z Rainbow 20% cooler (klasyk), so awesome :x  etc. Moim ulubionym odcinkiem był dziewiąty; bodajże "końska plota" leżałem ze śmiechu  :lol: