Skocz do zawartości

Hidoi

Najlepsza piosenka 4 sezonu MLP FiM  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka 4 sezonu MLP FiM?

    • Bats
    • Generosity
    • Apples to the Core
    • Glass of water
    • Pinkie the Party Planner
      0
    • Hearts strong as horses
    • Pinkie's lament
    • The Super Duper Party Pony
      0
    • Make a wish
    • You'll play you part
    • The Goof off
      0
    • Cheese Confesses
      0
    • Let the Rainbow Remind You
    • Find the Music in You
    • Music in the Treetops
      0
    • The rappin' history of Wonderbolts
      0
    • Cloudsdale Anthem (xD)
    • Flim Flam Miracle Curatice Tonic


Recommended Posts

Tak jak w tytule - jaka piosenka z 4 sezonu najbardziej przypadła Wam do gustu?

Żeby utrudnić zadanie, jest możliwość tylko jednej odpowiedzi w ankiecie, ale za to możecie napisać odpowiedź, wyrażając swoje zdanie.

 

Mnie najbardziej się podobało: Bats, Generosity, Glass of Water, ale najbardziej to You'll play you part <3

Chodzi o część bez Twilight, gdyż początek taki nijaki... piosenkę uratowała Luna i te chórki... ogólnie piosenka była świetna, mimo, że nie lubię Kredens i Celestii.

Ciągle śpiewam tę piosenkę, najfajniej Lunę się śpiewa.

A co do szklaneczki wody... to przez Discorda! Discord zaśpiewał cudownie, a sama piosenka była super.

Ale ten głos Kredens O.o ale i tak Luna najlepsza, wiadomo chyba dlaczego <3:lunaderp:

No i fajne jest Super Duper Party Pony, Find the music in you.

 

Napiszcie, co wam się podoba :rainderp:

KAŻDY kto tu napisze, DOSTAJE REPKA, za swoje zdanie xD

Edytowano przez Hidoi Mesu Okami ~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Moim zdaniem trudno wybrać najlepszą piosenkę. Osobiście miałem dylemat między You'll Play Your Part i The Super Duper Party Pony, więc wybieram Cloudsdale Anthem.

Edytowano przez 4Bass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Szczerze to Cloudsdale Anthem to moim zdaniem nie była taka zła piosenka. Słyszałem, że to była całkowita improwizacja, więc jak dla mnie to jest kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze? Dużo tego. Mimo że w ankiecie zaznaczyłam You'll play you part, to uwielbiam wszystkie. Lepiej będzie mi wymienić piosenki które nie są w mojej czołówce.

Pinkie the Party Planner

 

The Super Duper Party Pony

Make a wish

The Goof off 

Cheese Confesse

Music in the Treetops 

The rappin' history of Wonderbolts 

Cloudsdale Anthem

 

Po zastanowieniu się, wybrałam ścisłą czołówkę tych lubianych

1. Po równo- You' ll play you part/ Let the Rainbow remind you

2. Generosity/Apple to the Core

2.5. Glass of Water

3. Heart strong as horses

 

Uff. To niezdecydowanie.

Edytowano przez Celly
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Flim Flam Miracle Curative Tonic (masz błąd w ankiecie).

Już od pierwszej wizyty Flima i Flama pokochałem ich śpiew. Druga piosenka również trzyma iście legendarny poziom. Uwielbiam te postaci, a wszystko, co robią, przekracza próg zaje*istości. Mógłbym wymienić pełno cytatów z tej piosenki, które zostały wypowiedziane z taką epickością, że aż się rozpływam. Po prostu cudo! Szkoda, że twórcy z niewiadomych mi przyczyn tak spieprzyli Flima i Flama, ale ja zawsze będę ich uważać za nieco chciwe, lecz dobre postacie, które nigdy nie zachowałyby się tak, jak w tym odcinku.

 

Na drugim miejscu mam The Super Duper Party Pony. Uwielbiam rytm tej piosenki. Cheese świetnie śpiewa, a sam podkład muzyczny bardzo wpadł mi w ucho.

 

Bats! na trzecim miejscu znajduje się. Co tu dużo mówić? Piosenka bardzo fajna i tyle. Szczególnie ten moment z Rarity.

 

Na szczególne uznanie zasługuję: Glass of Water (nie trzeba tłumaczyć), Pinkie the Party Planer (za bijący z niej optymizm), Make a Wish (bo fajne), The rappin' Hist'ry of the Wonderbolts (huehuehue) oraz You'll Play Your Part (tylko za świetny refren, reszta mocno średnia).

 

 

Skoro już o piosenkach mowa, to zawsze można wybrać też tą najgorszą. Moim zdaniem, Apples to the Core nie należało do udanych, lecz Generosity była bardzo słaba. Po Rarity spodziewałem się czegoś mocnego, a ta piosenka jest, moim zdaniem, strasznie bezpłodna.

 

Poproszę o zasłużoną repke :P Przy okazji, waść racz wiedzieć, iż istnieje dzienny limit przyznawania repek, więc jak Ci tutaj kolego pół forum walnie posta, to będziesz się rozliczał miesiącami.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż ja i ten temat nie są takie, żeby od razu całe forum napisało, ale myślę, ze temat się rozwinie, gdyż zawiera to, co użytkownicy lubią najbardziej - ankieta i dyskusja o gustach :rainderp:

Nie będę repkować po północy :'D

 

 

też chcę repka

Edytowano przez Hidoi Mesu Okami ~
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu oddałam głos na "Find the music in you"- piosenka jest urocza, chwytliwa a i od czysto technicznej strony świetnie wykonana, co bardzo cenię, szczególnie w kreskówkach, które nie kładą na muzykę AŻ TAK dużego nacisku.

 

Inne moje ulubione... dużo tego, więc po kolei:

1. Bats 

2. Generosity, choć moja ulubiona część to reprise.

3. Apples to the core- strasznie chwytliwe i sympatyczne, świetne remixy z tego wyszły. ^^

4. Glass of water.... od technicznej strony czysta tragedia ale pasowało to do postaci, odcinka i kompletnie mnie rozwaliło, dlatego tu przymykam oko na zrytą jakość. ;D

5. Herts strong as horses, bo uzależniłam się od tego na tydzień. 

6. Cheese Confesses, bo jest mega urocze i podoba mi się kompozycja akordów.

7. Cloudsdale Anthem :spike:

8. Z You'll play your part mam taki problem, że część Twilight była dla mnie nieprzytomnie nudna choć ładnie zaśpiewana, ale reszta mnie urzekła.

9. The rappin' history... to było... ciekawe. XD Wczesne lata 90te so mach. 

Edytowano przez Burning Question
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszymi piosenkami są ( kolejność przypadkowa ): Bats, Apples to the CoreHearts strong as horsesMake a wish ,You'll play you part i Let the Rainbow Remind You ( gdy przypomina mi sie ta piosenka to zaczynam ryczeć bo ta piosenka zakończyła 4 sezon).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mi się najbardziej podobała piosenka Discorda ,,Glass of Water''. To było tak cholernie niespodziewane, że po prostu mnie to zniszczyło. Za pierwszym przesłuchaniem nie wiedziałem dokładnie co się stało, lecz za drugim razem ogarnąłem, że to świetne. Numer dwa dla mnie to Apples to the Core, z powodu świetnego wykonania, no i oczywiście tekstu. No i numer trzy, czyli ,,Bats!''. Fajnie to wszystko wypadło, taki to mroczniejszy klimacik i mini walka z Fluttershy o to, czy wypędzić nietoperze wampiry z sadu. 

 Reasumując to wszystko, zapomniałem wspomnieć o polskim dubbingu. Jak dla mnie wszystkie piosenki w nim wypadły dobrze, ale najlepsza z nich dla mnie to ,,Szklanka Wody''. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. To jest bodajże najlepiej przetłumaczona piosenka w polskim dubbingu. Poza tym świetnie się jej słucha. No i to w sumie tyle ode mnie. Cały czwarty sezon był świetny i każda zawarta w nim piosenka mi się podobała. Trudno było wybrać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sezon czwarty miał wiele dobrych piosenek, jednak trzy najbardziej utkwiły mi w głowie:

 

1. Apples to the Core - muzyka świetnie połączyła się z tekstem, a wszystko dopełniło wykonanie Applejack,

2. Bats! - ten utwór należał według mnie do tych spokojniejszych, jednak i tych lepszych,

3. Let the Rainbow Remind You - świetne zakończenie ostatniego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej uwiodła piosenka "Find the music in you", mimo wielu innych fantastycznych piosenek jak "You will you part" i "Herts as strong as horses" to jednak ta pierwsza o której wspomniałem jest według mnie mistrzowska, a jeszcze po remixie to już ją kocham :D

Ale jak to mówiło parę osób powyżej, trudno tak naprawdę ocenić która jest najlepsza ale ja nie miałem jakoś z tym kłopotu hehe :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo dobrych piosenek by wybrać jedną, więc na czołowe miejsca zasługują: "You'll play your part", "Generosity", "Apples to the core", "Make a Wish", "Find the music in you" (zwłaszcza końcowy remix tej piosenki), "Let the Rainbow remind you". Nie będę im przyznawać miejsc, bo nie potrafię, są zbyt dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

1.Glass of Water. Nie muszę tłumaczyć, piosenka zarówno w polskiej, jak i oryginalnej wersji językowej wymiata.

2.The Super Duper Party Pony i Make a Wish. Obie piosenki mają świetny rytm i są w moim ulubionym odcinku z 4 sezonu (nie licząc finału).

3.Find the Music in You. Po prostu świetna.

4.The rappin' Hist'ry of the Wonderbolts. Bardzo zabawna.

5.Cloudsdale Anthem. Takie to głupie, że aż śmieszne i przypomina mi scenę z ulubionej komedii:http://www.youtube.c...h?v=7MIr-S6mwFk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 4 miał mnóśtwo dobrych piosenek które przypadły mi do gustu. Najbardziej spodobało mi się jednak "You'll play your part".Początek może był i odrobinę nudnawy,ale jak każda z księżniczek zaczęła śpiewać zrobiło się bardzo ciekawie,magicznie  i poruszjąco. :) Nowe postacie zaczęły śpiewać i muszę powiedzieć ,że wyszło im to genialnie.To samo tyczy się Discorda ,który pierwszy raz zaśpiewał-wyszło genialnie.Było dużo chaosu i kiedy po raz pierwszy to zobaczyłam nie mogłam przestać się śmiać.Taka trochę gadanina ,ale ma u mnie to 3 czy tam 4 miejsce :P Na drugim i trzecim powinny wg mnie znajdować się takie piosenki jak "Bats!" i "Apples to the core".Wykonanie było super muzyka też ogólnie te piosenki mają charakter.Cała reszta była nawet dobra,ale te piosenki powyżej jakoś na dłużej utkwiły w mojej pamięci :3 No może prócz tej całej gadaniny Flima i Flama.Może dla tego,że za nimi nie przepadam .To było nudne i bez sensu..Tak wiem Discord też tak jakby "gadał" ale to co innego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

(kolejność wymieniania jest całkowicie przypadkowa c:)

 

Ja mam kilka  ulubionych piosenek, ale oddałam głos na Bats, ponieważ była to pierwsza piosenka, jaka mi się spodobała tak za pierwszym razem ^^

Jest chwytliwa, no! c:

 

Glass of water - ma coś w sobie! Po za tym, jest Discorda ^^ :discord2:

 

Let the Rainbow Remind You - świetna, świetna. Taka podsumowujące ideę serialu.

 

Find the Music in You - ostatnio strasznie ją polubiłam, cały czas nucę.

 

Music in the Treetops - FLUTTERSHY <3:yay:

Apples to the Core - to druga, która mi się od razu spodobała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Miałam dylemat pomiędzy Bats!, Glass of Water i Pinkie's Lament, ale zdecydowałam się oddać głos na Bats, ponieważ..to jednak taka trochę mroczna piosenka, a więc w moim stylu. No i nie łatwo o taką w MLP. 

 

Jednakże reszta piosenek też ma swoje plusy. Reszta rankingu wyglądałaby mniej więcej tak: 

2. Glass of Water 

3. Pinkie's Lament

4. Find the music in you 

5. Generosity

6. Let the Rainbow Remind you 

 

A reszta to tak neutralnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...