Skocz do zawartości

Najlepsza nowa postać z 4 sezonu  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza nowa postać z 4 sezonu

    • Flutterbat (to w sumie inny kucyk)
      3
    • Suri Polomare
      2
    • Coco Pommel
      4
    • Cheese Sandwich
      18
    • Mane-iac
      1
    • Prim Hemline
      0
    • Trenderhoof
      0
    • Silver Shill
      0
    • Zipporwhill
      0
    • Tirek
      9
    • Seabreeze
      0
    • Super Kucyki
      2
    • Boulder
      2
    • Boneless
      0
    • Maud Pie
      27
    • Dr.Caballeron
      0
    • Stellar Eclipse
      2
    • Goldie Delicious
      0
    • Tata Zipporwhill
      0


Recommended Posts

Cóż, postanowiłam zrobić jeszcze temacik o najlepszych postaciach 4 sezonu! ^^

Napisałam tyle co mogłam, jak kogoś nie ma to piszcie.

 

U mnie to będzie tak - Tirek <3 Mane-iac <3, Maud Pie i może troszkę tam polubiłam Cheesa...

Potem to Coco Pommel (mimo, że nie lubię takich postaci xD), Suri Polomare i ten Eclipse...

 

A wasza? Pochwalcie się ^^ :lunaderp:

Edytowano przez Hidoi Mesu Okami ~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Maud, Maud  i jeszcze raz Maud. Tak epickiej postaci jeszcze chyba nie było. Przynajmniej w mojej opinii, w końcu każdy ma inny światopogląd.

W sumie to jeszcze polubiłem Coco Pommel i Cheese Sandwich, ale Maud przebija wszystkich jak dla mnie.

Edytowano przez 4Bass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można zagłosować na 2-3 postaci, to trochę niesprawiedliwe. :c

Moja topka:

1. Cheese Sandwitch

2. Coco Pommel

3. Maud Pie

4. Tirek

 

Na tą dwójkę bym nie zagłosowała, ale dodam ich do listy:

5. Suri jako dobry przykład antagonistki typu "kocham jej nienawidzić" ;D

6. Trenderhoof -dla mnie stanowi dobry przykład na przesadnie rozpieszczonego typa z dobrymi intencjami na którego przykładzie można się czegoś nauczyć. Chciałabym zobaczyć jakiś rozwój i zmądrzenie tej postaci w przyszłości mimo, że dostał sporo złych opinii, bo ani nie był przykładną postacią ani antagonistą, ale miał za dużo wad co nie bardzo pasuje do schematu MLP.

 

...czy tylko na mnie Flutterbat nie wywarła żadnego wrażenia? >.>"

Edytowano przez Burning Question
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, fajny temat szczególnie że wiele nowych postaci było w tym sezonie, tak więc moi faworyci (kolejność bez znaczenia) :

 

Cheese Sandwich- Bo ser, bo kurczak bo kucykowy Discord, bo Shipping z Pinkie

 

Tirek- Bo chyba najbardziej Evil evil w historii serialu

 

Mane-iac- No bo super moce

 

Sprzedawca na targu ze Steampunkowym wózkiem- bo fajny jest, wygląd, steampunkowy wózek

 

Hmmm, w ogóle sprzedawcy

 

Oczywiście super kuce i oczywiście gwiazda programu: fantastyczny i niesamowity kurczak Boneless (Widzę już shippingi z Gummym, matku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamiast głosować w ankiecie, wybiorę te najlepsze postacie: Tirek (za pałera, charakter, wygląd i głos, chociaż do Sombry się nie umywa), Cheese Sandwich ( bo śmieszny i Pinkowaty), Mane-iac (za bycie po*eabnym), Dr Caballeron (świetny głos i w ogóle, jakoś mocno go polubiłem. Przy okazji, usuń kropkę po Dr) oraz może ten kucyk-Kratos, co te zwierzęta sprzedawał.

 

Natomiast najgorszą postacią jest SIlver Shill, bo spierniczył odcinek, który miał największy potencjał ze wszystkich, jakie do tej pory były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

 

1. Maud Pie - za fajny charakter, głos, wygląd, zamiłowanie do kamieni i ogólnie wszystko.

2. Stellar Eclipse - był krótko pokazany w serialu, ale według mnie jeden z najładniejszych ogierów w MLP.

3. Zipporwhill - urocza. I do tego kocha zwierzątka. :)

 

Fajnymi postaciami były również Coco Pommel i Trenderhoof. Coco jest po po prostu taka miła i słodka. I śliczna.

A Trenderhoof niby jest trochę pedalski wkurzający ale jednak trochę go polubiłam. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tirek - bezsprzecznie. On po prostu zmiażdżył wszystko - dosłownie i w przenośni. Jest wielu ciekawych antagonistów np. Nightmare Moon, jednak nie mogą się równać z Tirekiem pod względem poziomu "ZUA" i "POWER OF DESTRUCTION". Złodób z krwi i kości, jak dotąd najpotężniejsza i najbardziej zła ze wszystkich postaci.

 

2. Breezies - Hnnnnng. Ja po prostu je uwielbiam. Ten ich uroczy wygląd i cienkie głosiki po prostu mnie urzekły.

 

3. Flutterbat - Najbardziej mindfackowa rzecz jaką twórcy zaserwowali nam w sezonie 4. Ciekawe przedstawienie kuco - wampira sprawiło, że "Bats!" zajął wysokie miejsce na mojej liście ulubionych odcinków   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Moją ulubioną postacią z sezonu 4. byłaby Suri Polomare.

Wiadomo, antagonistki zazwyczaj denerwują, ale po prostu zakochałem się w tym "MmmKay".

Możliwe, że jest ona nawet lekkim stereotypem NY.

 

A za Maud Pie ogólnie nie przepadam jako postać serialu... Tylko mnie nie bijcie, to tylko moja opinia  :rarity4:

 

(Chyba zostanę, przy tej ilości postów. Do zobaczenia na Off-Top  :B6jwX: )

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko w moich oczach Mane-iac była jedną z najbardziej lamerskich i denerwujących postaci w całej serii MLP? O_o

Załóż sobie temat "Najgorsza nowa postać 4 sezonu", to się przekonasz.  :fluttershy4:

Edytowano przez Kyoko
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...