Skocz do zawartości

Najlepsza nowa postać z 4 sezonu  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza nowa postać z 4 sezonu

    • Flutterbat (to w sumie inny kucyk)
      3
    • Suri Polomare
      2
    • Coco Pommel
      4
    • Cheese Sandwich
      18
    • Mane-iac
      1
    • Prim Hemline
      0
    • Trenderhoof
      0
    • Silver Shill
      0
    • Zipporwhill
      0
    • Tirek
      9
    • Seabreeze
      0
    • Super Kucyki
      2
    • Boulder
      2
    • Boneless
      0
    • Maud Pie
      27
    • Dr.Caballeron
      0
    • Stellar Eclipse
      2
    • Goldie Delicious
      0
    • Tata Zipporwhill
      0


Recommended Posts

Maniaczka ma w sobie cechy Jokera jak i doktora Octopusa. I zrobili ich idealne połączenie. Owszem można sądzić, że włosy nie mogą (z punktu widzenia naukowego) posłużyć za macki, ale nie zapominajmy, że to komiks, on się rządzi swoimi prawami.

 

A sądzenie, że Maniaczka jest niekompetentna w swojej dziedzinie czynienia "zła" (wiki: Lamer ), jest takim troszkę wyolbrzymieniem, może nie używa karabinów szturmowych, czołgów czy nie wsadza C4 do brzucha ofiary jak to zrobił Joker z filmu "Mroczny Rycerz", i zaraz potem wysadza komisariat. Przecież to kreskówka od lat 0. Bez ograniczeń wiekowych, sądziłaś, że skoro to antagonista to wszystkie Super kucyki, nie wiem pożre, wyrwie obojczyki? Nazywanie Maniaczkę lamerską... no nie bądźmy śmieszni, nie oczekujmy od postaci z komiksu jakiegoś "geniuszu zła", to tak jakby od psa wymagać, żeby ugotował nam ciasto owocowe, a jak nie to nazywamy go idiotą.

 

Mane-iac po za tym że jest miksem Jokera i Octopusa może być również nawiązaniem do jednej z przeciwniczek Atomówek.

 

Co do tego drugiego- Fanfiki na pewno kiedyś "ubrutalnią" tą postać

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moje Top 5:

 

Cheese Sandwich - kocham tą postać i myślę, że to moja ulubiona z całego serialu. Głównie ze względu na Weird Al'a, ale również ma świetny charakter. Taki ukrywający się pod poncho i kapeluszem podróżnik, udający twardego i zwykle taki "wszystko-mi-jedno", a tak naprawdę kocha towarzystwo. +cheesepie do listy shippingów

 

Coco Pommel - śliczny design i znów nawiązanie do istniejącej osoby, można by nawet powiedzieć, że kolejna ponyfikacja. Lubię ją za to, że umie się postawić i dokonać właściwej decyzji znając konsekwencje.

 

Maud Pie - kto by pomyślał, że Pinkie ma 3 siostry? Następny piękny design, jest na tej liście głównie za swój pokerface. I poeamaty o kamieniach.

 

Tirek - cieszę się, że przywrócili antagonistów z poprzednich generacji. Według mnie jest przed Krysią i Discordem na liście, za tą wielką siłę i wysysanie mocy kucyków.

 

Stellar Eclipse - Zauroczyła mnie ta postać, ciągła gadka o byciu głodnym... Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z takim nerdem, który cały czas tylko nabija levele w LoL'a.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...