Skocz do zawartości

Mane 6 jako alicorny ?


Recommended Posts

Nie!!! NOPE i nic z tych rzeczy. Czemu?... Wyobraź sobie czarującą Pinkie...(łatwo się domyślić jakie jaja będą) Albo latającą Applejack. Ma być jak jest teraz, gdy by wszystkie były alicornami to serial kupy by się nie trzymał. Wystarczająco dużo było hejtów na Twilight. Powiem tak każda z mane 6 ma w sobie coś szczególnego a alikornizacja może zakrzywić ten obraz.

Edytowano przez IommIPony
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie wyobrażam sobie Fluttershy jako Alicorna. Dla mnie Alicorn to księżniczka. Ile ich może być? Same fanarty jakoś mnie nie przekonują, a co dopiero oficjalne wersje w serialu. Chociaż obawiam się, że po tym co stało się z "drzewoteką" :sab: może do tego dojść. Ale wracając do tematu wolę te standardowe, serialowe wersje. Przykładowa Fluttershy jako Alicorn, nie byłaby już odpowiednikiem mnie. Niestety, my jako fani możemy jedynie patrzeć co wyrabia Hasbro... :(

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensu fabularnego tutaj bym nie widział. Twi od przedszkola była nauczana i kierowana w tym kierunku. Miała wpajane wszelkie wartości i etykietę. Pozostała kompania jest dziełem przypadku, przyjaźni z ową główną bohaterką. Mimo że reprezentują wartości Elementów Harmonii nie są przygotowywane na panowanie nad królestwem, w razie nie dyspozycyjności, którejś z księżniczek. Dodatkowo im więcej księżniczek tym sytuacja na poletku międzynarodowym zaczyna się pogarszać. Ale to są gdybania naszej logiki (przynajmniej mojej). Tutaj musimy wziąć pod uwagę Hasbro i jego plan finansowy, który musi zostać spełniony po przez sprzedaż nowych zabawek. Musi on zaproponować coś nowego, byśmy my oraz dzieci i ich rodzice mieli na co wydawać pieniądze. Hasbro jest firmą, którą głównym dochodem jest własnie sprzedaż licencyjna. Dodanie skrzydełek i/lub rogu sprawia im dodatkowe pole do popisu, lecz takiego zabiegu nie spodziewałbym się wcześniej niż na 6 sezon lub późniejszy. Aktualnie mamy odmienione Mane6 przez elementy plus nowy zameczek. Więc sprzedaż nowości będzie utrzymana.

Jak to się rozwinie zobaczymy w przyszłości. Scenarzyści zawsze wymyślą jakąś historię dla potrzeb zmian wizerunku klaczy i nic na to nie poradzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pójdę o krok dalej zróbmy ze wszystkich kucyków alicorny będzie równo i sprawiedliwie, bo przecież nikt nie powinien być gorszy w tym idealnym świecie. Każdy będzie idealną księżniczką a świat będzie lepszy, a że będzie wiało ze wszystkich stron nudą no cóż takie życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że założycielka tego tematu poprzez alikorny nie miała na myśli automatycznie zmiany wszystkich w księżniczki, tylko po prostu nową wizję wyglądu- w jej opinii ładniejszą. Dlatego aż tak mi to nie przeszkadza. Może nawet nie miała na myśli zwiększenia ich magicznych mocy przez to.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pójdę o krok dalej zróbmy ze wszystkich kucyków alicorny będzie równo i sprawiedliwie, bo przecież nikt nie powinien być gorszy w tym idealnym świecie. Każdy będzie idealną księżniczką a świat będzie lepszy, a że będzie wiało ze wszystkich stron nudą no cóż takie życie.

Książę Big Mac :lol: Już to widzę. Ale z drugiej strony, to właśnie serial ma napędzać sprzedaż zabawek. Serial to tylko dodatek. Jeśli zmienią Mane6 w księżniczki... trudno, ale będzie to gorsze niż najgorsze odcinki wszystkich 4 sezonów razem wzięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad " tylko 4 księżniczki" topic.

 

Wg oficjalnego pamiętnika Księżniczek, alicornów jest więcej i to jest traktowane jak inna rasa, więc czy Księżniczki są wyjątkowe? Tak, ale nie z powodu pochodzenia. Uprzedzając pytanie, a gdzie są, odpowiadam, że nie zostało to wyjaśnione, lecz wiadomo jest to, że raz - nie są nieśmiertelne i starzeją się, lecz w innym tempie niż reszta kucołeństwa plus do tego Starswirl wciąż dycha i ma się dobrze. Więc sądze, że kiedyś będzie cały nalot Ali, więc zaprawdę powiadam wam - uspokójcie swoje rustled jimmies!

 

Ad cały topic

 

Dla równouprawnienia byłoby to fajnie, by każda stała się Alicornem, ale czy to byłoby fajne ze względu na całokształt? Sprawa wątpliwa, jak sama alicornizacja Twalot. Znając życie, doczekamy się tego prędzej czy później, ale kiedy - czas pokaże. Dla mnie to wszystko jedno, ale nie powiem Rarity zaliczyła alicornizację w Pinkie's Pride i jakoś Butthurta nie było. Poza tym Flutterlestia wyglądała uroczo!

 

Podsumowując - niech się dzieje wola scenarzystów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg oficjalnego pamiętnika Księżniczek

Co to jest? O_O

 


zaliczyła alicornizację

To są błędy w animacji :crazytwi:. Rainbow regualrnie gubi skrzydła i staje się ziemniakiem, tak samo Rarity w Spike at your service straciła róg.

 

Wracając do tematu, to jestem zdecydowanie na nie. Już Twilicorn zaburzył pewną równowagę serialu i stał się z tego powodu backgroundem. Applejack jest kwintesencją ziemniaka i dzięki temu jest piękna. Nie widzę sensu takiej zmiany ani tym bardziej rozsądnych, niekiczowatych rozwiązań fabularnych. Równie dobrze może pojawić się nagle zreformowany Sombra, Nightlight okaże się klaczą, a Spike kozą. Można, ale po co? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe mane 6 jako alicorny? 

Pamiętam, jak przy premierze odcinka z księżniczką Twilight stwierdziłem, że rzucę MLP, jeśli to samo stanie się z resztą mane 6. Tak więc nie, bo... Miałbym wrażenie, że oglądam jednak bajkę dla dziewczynek, a nie coś, wokół czego zgromadził się tak wspaniały fandom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stałe - nigdy. Żadna z pozostałych klaczy nie nadaje się na alicorna. Poza tym, wyobraźcie sobie, co by się działo, jakby taka Pinkie otrzymała róg...

Na chwilę, tak jak to było z tęczowymi mocami, o które tak wszyscy bóldupili - czemu nie. W fanfikach/na fanartach - jak najbardziej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mane 6 jako alicorny?

NOPE NOPE NOPE Nope...

Wystarczy, że przeżyłem "księżnikowacje" Twilight, to teraz pozostałe? To zalicornizować najlepiej całą Equestrię :bemused:

Przez takie cuś serial straciłby swoją pierwotną formę i indywidualność każdej z bohaterek.

A i na dodatek trzeba by zmienić nazwę na cos w stylu "My Little Princesses" :burned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mane 6 jako alicorny?

Na 1 odcinek może być, że niby coś Twi nie wyszło albo coś w tym stylu.

Jeśli jednak na stałe to nie widzę reszty jako alicorny(szczególnie Pinkie) , po za tym czemu tylko 5 kucy, zmieńmy w alicorny całą Equestrię :crazytwi:.

A tytuł zmieńmy na "Wszyscy jesteśmy Alicornami"

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię że do tego dojdzie.

Każdy kucyk z Mane 6 ma swój wygląd, dzięki czemu można go łatwo rozpoznać. Oprócz tego, jestem zdania że na początku twórcy dobrali atrybuty (skrzydła/róg) do znaczków.

Przyzwyczailiśmy się do tego, jak wyglądają, a alicornizacja Twilight w mojej opinii nie była drastyczną zmianą, ponieważ dostała tylko skrzydła. I szczerze powiedziawszy wątpię że Hasbro zdecyduje się na taki ryzykowny krok, bowiem zmieniłoby to wygląd każdej z głównych bohaterek, co mogłoby się negatywnie odbić na sprzedaży zabawek itp. (Ja np. nie wyobrażam sobie Applejack ze skrzydłami, a Rainbow Dash z rogiem :grumpytwi: ).

To jednak jedynie moje subiektywne zdanie, gdyż nic jak narazie nie wiemy. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...