Skocz do zawartości

Mój champion


Artaniis

Recommended Posts

Dołączona grafika

Kayle ftw. Czasem udaję mi się wycarrować grę, mimo że praktycznie nie mam run O.0

Stosowany Build:

- na początek Doran's Ring.

- Potem Merkury jeśli jest dużo cc, a jak nie to Sorcery.

- Rageblade.

- Banshee.

- Nashor Tooth.

- Rabadon.

- sprzedajemy Dorana i wrzucamy na jego miejsce Morello.

Masteries:

0/9/21.

Runy (dopiero kupuję):

- Flat AP

- AS

- HP Regen/Mana Regen.

- Cooldown Reduction.

Rozdawanie skilli:

- W

- E

- Q

- E

- Q

- R

- W

- Q

- W

- E

- R

- W

- E

- R

- E

- W

- Q

I tak o to gram sobie Kasią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiasz na team z chociaż dwoma hard cc i już po katarinie.

Dokładnie. Katarina nie ma żadnego CC. a osłabienie regeneracji HP to szczerze mówiąc Hooy robi. Sam kiedyś grałem Katą, i prawie Quadrę zrobiłem, lecz po jakimś czasie Spotykało się Shena, Leonę i LeBlanc co doprowadziło do skończenia z Katarynką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiasz na team z chociaż dwoma hard cc i już po katarinie.

yup.... silent/stun/knockback/fear/etc.... dlatego kata do pogromca solo q normal/ranked (low elo), gdzie ludzie graja czym popadnie (nawet w pre trafiają się takie rodzynki przez co szlag mnie trafia i mam ochotę takie osoby utopić albo gorzej) nie myśląc o teamie lub nawet o tym aby picknać coś z CC....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o Riven. Jako, że mainuje ją, to ujawnie mój tajny OP build dla niej :D

Spelle: Flash + Exhaust

Masteries: 11/19/0

Rozdawanie skilli: QWEWWRWEWEREEQQRQQ

Build:

Buty + 3 hp

Doran Blade

Doran Blade

Ionians Boots of Lucidity

The Brutalizer

Phage

The Bloodthrister

Frozen Mallet

I na sam koniec te itemy w kolejności zależnej od przeciwników:

Force of Nature

Warmog's Armor

Atma's Impaler

Pamiętajcie, że Riven polega głównie na pasywie i ulcie.

Enjoy i miłego ownu Riven :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Riven startuje zwykle z Cloth Armor + 5 potow, i rushuje Latarnie. Buty w zaleznosci od przeciwnikow, cd/merc's/ninja tabi. Buty na start biore tylko przeciwko bardzo mobilnym albo posiadajacym jakis dobry ranged harass przeciwnikom. Dalej z itemami podobnie, ale raczej skladam Warmoga + Atme po latarni, a dalej juz gra sie konczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Marnujesz golda na AP, mane, crita i AS, czyli staty ktorych kompletnie nie potrzebujesz, a Q o ile sie nie myle procuje Triforce tylko raz. Poza tym, czasem trzeba zaspamowac skillami, np. E i od razu po tym W, czyli tracisz proce. Lepiej jest wziac wiecej AD, tym bardziej ze daje jej nie tylko wiekszego kopa, ale tez survi dzieki duzemu AD ratio na shieldzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Trinity, to tak, jak napisał Airlick. Po prostu się nie opłaca. Co do tego buildu, Cloth Armor też próbowałem, jednak buty na start dają dosyć sporo. Buty najlepiej Ioniany, jeśli mają tak duże cc, że nie ma innego wyjścia to można już dać te Merce. Latarnia nie daje tego co Riven potrzebuje na start, ona musi mieć troche survi oraz troche dmg, tak, żeby móc przetrwać i zrobić sensowny dmg. Mój core build (tj. do Phage) daje 425 HP i 63 AD. Dla Riven cdr jest bardzo ważne. Bez ulti Riven nie zachwyca w teamfightach, a trochę cdr pozwala jej używać go bardzo często.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

http://remix85.byethost24.com/?dm=813073548187

Czas odgrzebać to i owo...

Kim gram? Jeżeli to możliwe to Shyvana must go jungle, dlaczego?

+Jeden z najszybszych junglerów w grze

+Wytrzymała

+OP dimidż

-brak cc

-zbyt sytuacyjna

build?

core: wits end, frozen mallet, reszta sytuacyjnie.

Dużo padamy (zależy co nas kąsa składamy różne rzeczy, nie muszę mówić co kiedy)

Gramy przeciw debilom bez podstawowej wiedzy, można pokusić się o glass canon build (IE, BT, PD, Berki)

Jungle build: Latarnia wits end mercury (jeżeli enemy mają dużo cc)/Tabi(dużo ad)/Mobity(rzadko składane, ale pomagają w gankowaniu), mallet, sytuacyjnie moah ad atma warmog/ moah resists Fon guardian/moah armor, thornmail/guardian, moah survi fon/thornmail

Summoner spells?

Lane: flash, exhaust/ignite

Jungle: Exhaust/flash, smite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie którymi aktualnie pogrywam:

Ahri

Anivia

Blitzcrank

Caitlyn

Cassiopeia

Corki

Fiora

Gangplank

Lee Sin

Lux

Maokai

Nautilus

Nocturne

Orianna

Riven

Shaco

Shyvana

Skarner

Volibear

Wukong

Yorick

Ziggs

Nie chce mi się do wszystkich wypisywać mini-poradników, ale jak do kogoś chcecie, to mówcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Kupionych czempionów dużo nie mam, najwięcej gram Warwickiem, ostatnio próbuję Nidalee i Annie. Spodobał mi się Ezio i Ashe, ale nimi pocinam tylko, gdy są free to play... Do Warw build mam taki: Cloth Arm, 2HP potion, 1 Mana, Madred's Razors, Sorcer's shes, Madred Bloodrazor, Wit's End, BloodThirster, Infinity edge i żeby szybko blooda naładować- Ionic spark...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam ogólnie grać dobrze nie umiem, ale jak już grać to: - Veigar - Sona - Ashe - Annie - Lux - Morgana - Ahri (nie kupiłam jej jeszcze) Kolejność nie ma znaczenia :P Wszystkich wyżej wymienionych czempionów kupiłam (oprócz Ahri) Aha i niedługo prawdopodobnie do (wino)grona tych moich postaci dołączy Karthus... no właśnie. Warto go kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...