Skocz do zawartości

Mistrz Marionetek wita.


Krecik

Recommended Posts

Witajcie. Aktywny tutaj jestem jakiś tydzień, a konto mam od kiedyśtam. Nie mogłem przypuszczać, że kiedykolwiek będę członkiem tej społeczności... a zaczęło się... od stworzenia... aj, nie piszę, bo będzie, że tym spamię. Jak ktoś ciekaw, niech pisze. Jakieś pytania, niech pisze. Możliwe, że spotkaliście mnie pod nickami: Pawlowic (czasem dodawałem "1221"), Krecik, KrecikPL, MasterOfPuppets (1221, PL). To z kąd wytrzasnęłem nick: MasterOfPuppets, też do pytania o zostaniu kucem, bo to nie z utworu "Metaliki", choć znam to, ale poznałem to potem. Btw. jestem metalem i często słucham wykonawców: Lordi (przede wszystkim :D), Behemoth, czy Rammstein.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ode mnie

    Czy rozumiesz że ten fandom to czyste zło i szaleństwo?

    Czy chcesz być moim fanem?

    Czy jesteś dorosły?

    Czy uważasz futrzaków za spaczonych do cna?

    Czy masz jakichś ziomków kucocholików?

    Czy jesteś świadom, że modzi to nasi wrogowie?

    Czy pomożesz wybić mi się do challengera w lolu?

    Czy podoba Ci się szata graficzna forum?

    Czy to prawda że ta żółta nieśmiała to najlepszy kucyk?

    Czy siedzisz w tulpach/ld'ekach/innych szatańskich praktykach?

rainbow.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano więc witaj!

happy_early_birthday___by_lupisvulpes-d6

- Ulubiony kolor.

-ulubione zwierzę.

-lato czy zima ?

-dzień czy noc?

- celestia czy luna ?

- cadance czy twi ?

- psy czy koty?

- jesteś furry ? :3

Miłego pobytu na forum życzę!

ksdgksh_by_lupisvulpes-d6esgmq.png

1. Fiolet

2. Każde lubię :D. Nawet insekty (pająki, te małe i te duże), pieseły, koteły, generalnie wszystko.

3. Lato, bo cieplej.

4. Noc, bo mam wreszcie [cross]święty[/cross] spokój :).

5. Luna. Celestia to jakiś demon, i prorok. Ostatni odcinek sezonu 2: grzywa powiewa jej w odwrotną stronę, niż zawsze i to w zamkniętym pomieszczeniu O.o. W 3 sezonie wraca Discord.

6. Twi, bo wolę fiolet :P. Poza tym wygląda... normalniej. Cadance wygląda jakby ją ktoś przemaglował xD.

7. Cóż to znaczy?

Dzięki za życzenia :).

Pozdrowienia ode mnie

Czy rozumiesz że ten fandom to czyste zło i szaleństwo?

Czy chcesz być moim fanem?

Czy jesteś dorosły?

Czy uważasz futrzaków za spaczonych do cna?

Czy masz jakichś ziomków kucocholików?

Czy jesteś świadom, że modzi to nasi wrogowie?

Czy pomożesz wybić mi się do challengera w lolu?

Czy podoba Ci się szata graficzna forum?

Czy to prawda że ta żółta nieśmiała to najlepszy kucyk?

Czy siedzisz w tulpach/ld'ekach/innych szatańskich praktykach?

rainbow.gif

1. Nie. Czyste zło to jest Behemoth, Rammstein, Lordi, KISS i reszta dziwaków. Behemoth i ich "Ora Pro Nobis Satana", Rammstein i jego porównania bólu do "drutu kolczastego w przewodzie moczowym", Lordi - "Będę zmiękczał twoje mięso powoli" w Chainsaw Buffecie. Słucham tego xD.

2. Maybe...

3. Ktoś ma tym forum jest dorosły O.o!?!

4. Nwm właśnie co to te futrzaki. Paru... w tym tulpa i jeden zbok. Jak usłuszał o pojęciu "clop" i powiedziałem, że niektórych to podnieca... oczy jak pięć złotych.

5. Kolejny przykład mojego newbiowstwa. Modzi?

6. NIECH OŚWIECI CIĘ MOC DOTY 2!!! Tylko nie zaznaczaj regionu "Rosja"... tam dzieją się strzaszne rzeczy... pijany rusek mylący bazy będzie mi się śnił po nocach... brr...

7. Używam tapatalka raczej. Poza tym... racze nie za bardzo :-/.

8. Nie faworyzuję raczej... BrutalShy (lub MetalShy) jest spoko.

9. "Szatańskie praktyki"? Ciocia wiki ma dla Ciebie artykuł "LaVeyan Satanism" jeśli chcesz wiedzieć... mam tulpę poza tym. Sarren mu na imie S/oto ja/S.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Edytowano przez Krecik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już gdzieś widziałam, że też kierujesz się satanizmem Laveyańskim? <piąteczka> chociaż ja z jego zasad nie uznaję "oko za oko" ...mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym n00bem, który myli to z jakimś wyznaniem z udziałem szatana, bo inaczej padne i nie wstanę.

PS: nie mam pytań bo mi się spieszy dzisiaj. x.x

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już gdzieś widziałam, że też kierujesz się satanizmem Laveyańskim? chociaż ja z jego zasad nie uznaję "oko za oko" ...mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym n00bem, który myli to z jakimś wyznaniem z udziałem szatana, bo inaczej padne i nie wstanę.

PS: nie mam pytań bo mi się spieszy dzisiaj. x.x

Sam niewiem kto to za satanizm uznał, jeśli tu nie ma szatana, więc nie obawiaj się. Po prostu lubię posłuchać takiej "tru satanistycznej" muzyki. Boga wszak nie uznaję, a te christian metale mnie wkurzają. Zawsze gdzieś ten swój za długi nos kościół wsadzi. Ja nic do innych wiar nie mam, ale zgodnie z tym co praktykuje moja wiara: Bądź dla kogoś taki, jak on dla Ciebie. Natomiast takie księżulki nie zgadzające się na wszystko inne nie są reszcie miłe. Btw. To nie tylko "oko za oko". Jeśli ktoś jest dla Ciebie dobry, jesteś zobowiązany się odwdzięczyć.

Zdążyłem poczytać. Nic do tego nie mam. Tu znów moja wiara. Nawet przed dołączeniem do grupy wierzących po okresie ateizmu, nie miałem nic do tego. Znam jednego gościa, przy którym takie zboczenie to jak króliczek przy pitbulu xD. Panafilia - pociąg seksualny do WSZYSTKIEGO co żyje, co nie żyje, co się rusza, co ma otwór... generalnie WSZYSTKIE zboczenia zebrane do kupy. Włącznie z zoo, nekro, pedo i innymi.

Jednakowoż futrzakiem nie jestem. Jestem normalnym hetero.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Edytowano przez Krecik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ktoś jest dla Ciebie dobry, jesteś zobowiązany się odwdzięczyć.

No i właśnie tu się nie zgadzam- uznaję, że po prostu nie możesz być mendą w takim wypadku, bo często ktoś bywa dla ciebie miły ale nie z dobrego serca, ale żeby np się przymilić czy coś zyskać, a tak naprawdę ma cię w poważaniu. I jeszcze częsty problem lasek, które znam: są zasypywane prezentami itp od meżczyzn, którzy im się w ogóle nie podobają albo nie czują nic do nich, ale te wszystkie dobre gesty tworzą poczucie winy i potem biedne dziewczyny są rozdarte. W tym wypadku panowie robią te dobre uczynki na swoje ryzyko materialne. Dlatego z tą zasadą "oko za oko" trzeba ostrożnie według mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robisz na forum o pastelowych konikach? 0_0

Powiedziałem, że jestem "normalnym" hetero? Poprawka: "Nienormalny, psychiczny hetero".

No i właśnie tu się nie zgadzam- uznaję, że po prostu nie możesz być mendą w takim wypadku, bo często ktoś bywa dla ciebie miły ale nie z dobrego serca, ale żeby np się przymilić czy coś zyskać, a tak naprawdę ma cię w poważaniu. I jeszcze częsty problem lasek, które znam: są zasypywane prezentami itp od meżczyzn, którzy im się w ogóle nie podobają albo nie czują nic do nich, ale te wszystkie dobre gesty tworzą poczucie winy i potem biedne dziewczyny są rozdarte. W tym wypadku panowie robią te dobre uczynki na swoje ryzyko materialne. Dlatego z tą zasadą "oko za oko" trzeba ostrożnie według mnie.

To jest dwulicowość. To nie jest miłe. Poza tym LaVeyan Satanism głośi, że jeśli ktoś Cię zaczepia bezustannie - "zmiażdż go". Chyba poprawnie zacytowałem. Nawet jeśli dwulicowość tą, odkryjesz po czasie, to już nie wina wiary. A te prezenty są środkami do osiągnięcia złego celu. Nwm. Satanism ten odkryłem nie tak dawno, po prostu większość zasad już wyznawałem, a całość akceptowałem.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, lepiej późno niż wcale.

Witaj, mam nadzieję że zostaniesz z nami jak najdłużej.

Pozdrów Sarrena :)

S/:') Dzienkujem. Ja też jestem członkiem forum w końcu. To jam jest ten zły co doprowadził do zkucykowania Krecikowi życia :D. Poza tym sam kucyki oglądam./S

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecie troche mnie zdziwiles tym ze pojawiles sie na tym forum ale jeszcze bardziej mnie zdziwilo to, ze Jozio ma nie jednego ale dwoch przyjaciol wyznajazych ta "wiare".

Hmm... my się znamy?

Odnośnie wiary: A niby co w tym dziwnego? Ta wiara to nic złego. Przecież nie wyrządza nikomu krzywdy, a traktuje się wyznawców, jak lwy w klatkach "bo jeszcze cię pogryzie".

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...