Skocz do zawartości

Forumowe Mistrzostwa Haxballa - wyniki i powtórki meczy


Airlick

Recommended Posts

A ja przepraszam wszystkich za moją nieobecność. Przeoczyłem datę, i myślałem że gramy później. Nie usprawiedliwia mnie to, bo jako jeden z organizatorów powinienem pojawić się na ważnym meczu własnej drużyny i walczyć w jej szeregach. Mam nadzieję, że Cuddly i Air nie są na mnie wściekli, bo wyglądało to na totalną olewkę. To samo tyczy się świetnego składu z jakim mam przyjemność grać, i drużyny przeciwnej... Mam chociaż nadzieję, że bawiliście się wszyscy dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały edit: Estelle coś nie ma, podobnie jak Little Light, zatem zamiast nich dołączyłem do zespołu Golda. Byłoby miło, jakby ktoś go dodał do Celestyny.

Chciałbym się spytać - od kiedy można do składu kogoś przyłączać? Bo z tego co widzę - w zasadach nie ma nic o tym napisane. Rezerwowi drużyny Celestii na brak dostępu do forum nie narzekają:

Destro (Ostatnio: dziś, 02:57)

Little Light (Ostatnio: dziś, 20:19)

Pytam się, bo nie wiem czy to jakaś niepisana zasada, czy łamanie regulaminu Forumowych Mistrzostw. Jestem pewien, że między innymi drużyna Fluttershy poradziłaby sobie lepiej gdyby miała możliwość doboru dodatkowych zawodników.

Edytowano przez Xyz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się, bo nie wiem czy to jakaś niepisana zasada, czy łamanie regulaminu Forumowych Mistrzostw. Jestem pewien, że między innymi drużyna Fluttershy poradziłaby sobie lepiej gdyby miała możliwość doboru dodatkowych zawodników.

Niepisana zasada, ogłosiliśmy to na konferencji kapitanów drużyn w pewnym momencie... Chyba po pierwszym meczu Celestyny, gdzie z 7 zapisanych osób na mecz przyszły 3. Jeśli drużyna Fluttershy tego nie ogarnęła, to ich sprawa, my przecież nie będziemy za nimi biegać i prosić o dobranie ludzi, jeśli odpowiednią informację mieli i tak podaną na tacy. Drużyna Pinkie potrafiła się ogarnąć, Celestyny potrafiła...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepisana zasada, ogłosiliśmy to na konferencji kapitanów drużyn w pewnym momencie... Chyba po pierwszym meczu Celestyny, gdzie z 7 zapisanych osób na mecz przyszły 3. Jeśli drużyna Fluttershy tego nie ogarnęła, to ich sprawa, my przecież nie będziemy za nimi biegać i prosić o dobranie ludzi, jeśli odpowiednią informację mieli i tak podaną na tacy. Drużyna Pinkie potrafiła się ogarnąć, Celestyny potrafiła...

 

O ile dobrze pamiętam gadaliśmy, że najpierw łapiemy przypadkowe osoby z SB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam gadaliśmy, że najpierw łapiemy przypadkowe osoby z SB.

Takie było pierwotne ustalenie, zanim jeszcze turniej się zaczął. Później w rozmowie kapitanów wynikło, że jednak lepiej będzie, jeśli będzie można dodawać nowe osoby do teamów, jeśli wcześniej ktoś się wykruszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie było pierwotne ustalenie, zanim jeszcze turniej się zaczął. Później w rozmowie kapitanów wynikło, że jednak lepiej będzie, jeśli będzie można dodawać nowe osoby do teamów, jeśli wcześniej ktoś się wykruszy.

Ale co z tego, skoro akurat na meczach ich nie było? xd

 

Jeszcze nie graliśmy meczu "naszym" pełnym składem.

Więc wszystko już wyjaśnione :P Warto byłoby o tym napisać w temacie, bo u nas w drużynie też może być podobna sytuacja, nie każdemu chce się grać albo są nagle online po meczu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Rarłoki dostały w dupsko. Heh, gdyby tylko mieli nieco większe zgranie to by Lunę rozjechali, bo ci formę mieli słabą.

 

No ale cóż, przed naszym meczem z Lunarnymi powiedziałem, że taki właśnie będzie finał, no i się nie pomyliłem :P Hurr.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rarłoki mieli dwie sytuacje aż proszące się o gola, jednak przeszkodził słupek.

 

Mieli więcej, ale zabrakło umiejętności, chociażby ta okazja Kinga, gdzie był praktycznie sam na sam z bramką, a się zamotał i go dogonili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Celestii! Ja tylko mam cichą nadzieję, że kiedyś uda nam się towarzysko zagrać z pełnymi składami ;p

Również bardzo chętnie zagrałbym pełnymi składami. 

 

Dzięki za mecz wszystkim Solarnym, dobra gra, panowie. 

 

Hue, prawie zapomniałem podziękować organizatorom. Tak więc, bardzo dziękuję, zarówno za pomysł, który był bardzo fajny, jak i całe zaplecze organizacyjne. 

Airlick, naprawdę miło, że shostowałeś wszystkie mecze.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, co się stało z Lunarnymi - jechali po wszystkich (prócz jednego meczu, gdy spadli do grupy przegranych), a teraz, bez Arjena, poszli w rozsypkę, grali chaotycznie etc.

 

A Solarni? Co tu mówić, bardzo dobra gra, rozjechali wszystkich, w finale bardzo ładne sytuacje i współpraca - klucz do sukcesu.

 

 

Ogółem - mecz dobry, miło się oglądało, ale wychodzi na to, że bez Arjena drużyna Luny sensu nie miała. Gratuluję zwycięstwa Celestialnym, a Lunarnym zaszczytnego srebra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, co się stało z Lunarnymi - jechali po wszystkich (prócz jednego meczu, gdy spadli do grupy przegranych), a teraz, bez Arjena, poszli w rozsypkę, grali chaotycznie etc.

 

A Solarni? Co tu mówić, bardzo dobra gra, rozjechali wszystkich, w finale bardzo ładne sytuacje i współpraca - klucz do sukcesu.

 

 

Ogółem - mecz dobry, miło się oglądało, ale wychodzi na to, że bez Arjena drużyna Luny sensu nie miała. Gratuluję zwycięstwa Celestialnym, a Lunarnym zaszczytnego srebra.

 

Przecież Arjen grał w zaledwie dwóch meczach. Wszystkie inne jakoś graliśmy bez problemu bez niego. Ale brak Imesha to już był cios :v Praktycznie cały atak nam odfrunął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a teraz, bez Arjena, poszli w rozsypkę, grali chaotycznie etc.

 

Arjen to pauka, ale uwierz mi: patrząc na ich ostatnią grę, dużo większą stratą był brak Imesha niż brak Łuski. 

 


Ja tylko mam cichą nadzieję, że kiedyś uda nam się towarzysko zagrać z pełnymi składami ;p

 

Może się uda, no ale, zebrać pełny skład będze... ciężko na pewno xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje, obejrzałem ostatni mecz i wyraźnie widzę, że było tak:

solaris - 6 bramek + 2 asysty
mkr - 1 bramka + 3 asysty
Niklas - 1 bramka + 1 asysta
GFG - 1 bramka + 2 asysty
Destro - 1 asysta

I to zakładając, że padła jedna bramka samobójcza.

Wtedy ja z mkrem mamy po 20 punktów i to my ex aequo wygrywamy klasyfikację :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje, obejrzałem ostatni mecz i wyraźnie widzę, że było tak:

solaris - 6 bramek + 2 asysty

mkr - 1 bramka + 3 asysty

Niklas - 1 bramka + 1 asysta

GFG - 1 bramka + 2 asysty

Destro - 1 asysta

I to zakładając, że padła jedna bramka samobójcza.

Wtedy ja z mkrem mamy po 20 punktów i to my ex aequo wygrywamy klasyfikację :v

 

Strzeliłem, jakby nie patrzeć 2. Jedna z podania Niklasa, a druga strzał i dobicie Soliego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłem, jakby nie patrzeć 2. Jedna z podania Niklasa, a druga strzał i dobicie Soliego.

 

Właśnie tego nie zaliczyłem jako Twój gol, bo mówili, że samobój, ale jak nie to wtedy masz:
 

GFG - 2 bramki + 2 asysty
Niklas - 1 bramka + 2 asysty

Edytowano przez solaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje, obejrzałem ostatni mecz i wyraźnie widzę, że było tak:

solaris - 6 bramek + 2 asysty

mkr - 1 bramka + 3 asysty

Niklas - 1 bramka + 1 asysta

GFG - 1 bramka + 2 asysty

Destro - 1 asysta

I to zakładając, że padła jedna bramka samobójcza.

Wtedy ja z mkrem mamy po 20 punktów i to my ex aequo wygrywamy klasyfikację :v

Nope. Zakładając, że był jeden samobój, gole przedstawiały się tak:

Solaris, GFG

Miglas (indywidualnie z przejęcia)

Solaris, GFG

Solaris, GFG

Solaris, Destro

GFG (minimalne dotknięcie, ale było, widziałem to u siebie bez laga, na streamie też można od biedy zauważyć), Solaris

Solaris, Mejker

Solaris, Mejker

Mejker, Solaris

Obejrzałem powtórkę dwa razy.

Więc jest dobrze, tylko Solarisowi nie dopisałem jednej asysty, zapisałem 18 zamiast 19. Poza tym, Miglasowi dałem znikąd 3 asysty w tym meczu, bo wcześniej miał 9 punktów, a tym meczu zaliczył tylko jedną bramkę. Mejker miał przed tym meczem 16 punktów, zaliczył dodatkowe 3, bo asysta w piątym golu była Solarisa, a strzelił GFG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...