Skocz do zawartości

Mój Mały Poniak: Autyzm to Magia


Recommended Posts

Jako że od czasu zaliczenia wszystkich przedmiotów (sierpień wolny, lol) cierpię na poważną przypadłość o nazwie "nadmiar czasu" a stalinCWHC to leń śmierdzący i niczego nie dodaje, postanowiłem poszukać sobie jakichś przeróbek. W stercie beznadziejnych śmieci natrafiłem na coś takiego

 

 

A wy znacie jakieś fajne przeróbki? Jak tak do dawać linka.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał "hotdiggydemon" (chyba taki ma nick). Ostrzegam, że mimo tego, iż to animacja, to jednak jest DOŚĆ brutalna... no... bywa także obleśna, niegrzeczna i... dziwna? Trzeba tylko trochę angielski znać.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Widziałem, widziałem. Wstęp jest niesamowicie rozbrajający. W ogóle jest to pierwszy PYTP, który mnie rozśmieszył od czasów zbanowania CMCZeo. Fajne nawiązanie do czasów świetności filmików tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem. Wstęp jest niesamowicie rozbrajający. W ogóle jest to pierwszy PYTP, który mnie rozśmieszył od czasów zbanowania CMCZeo. Fajne nawiązanie do czasów świetności filmików tego typu.

Święta racja. CMCZeo jest numerem 1. na liście moich ulubionych pooperów. Jego przeróbki były najlepsze. Ponoć został zbanowany za złamanie praw autorskich od 4Fun.tv (wtedy do ich należały prawa do emitowania Kapitana Bomby - pierwszy poop CMC był z właśnie tego serialu). Chyba zaczynam już offtopwać. Może jeszcze zna ktoś jakieś zagraniczne YTP z MLP:FIM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...