Skocz do zawartości

MW2 co-op


Michalinek

Recommended Posts

Ostatnio ściągnąłem sobie mw2. Przeszedłem całego singla, na multi wbiłem 4 prestiż, ale jednak nie mam za bardzo z kim zagrać w co-op'a. Misje są super, tylko niektóre troszke trudne (zabij x kolosów używając tylko noża i materiałów wybuchowych).Tak wię chciałbym się spytać, czy ktoś chciałby ze mną zagrać? Samemu nie jest aż tak fajnie, i po jakimś czasie można dostać nerwicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(zabij x kolosów używając tylko noża i materiałów wybuchowych)

To akurat nie było takie trudne :P Dopiero zabicie tych 15 na platformie wiertniczej było nieco kłopotliwe, ale wystarczyło wziąć M82 i daje radę :rdblink:

 

Gdybym miał okazję, to bym chętnie pograł. Niestety, nie mam :rd4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat przechodził wszytkie te misje sam, dobił tylko do tych ostatnich i nie mógł zrobić dalej. Ja jedynie z jakimś prosem przeszedłem strażnika (ja z ac130 nie musiałem praktycznie nic robić, sam wszystkich cioł) i wielkiego brata. Jeszcze tam dobiłem do rekordu w skuterach (miałem to obcykane tak, że jechałem przez las i sie nie zabijałem), i tylko tyle grałem w misje specjalne. Potem odinstalowaliśy mw2, nie graliśmy przez dłuuuuuugi czas, no a tera trza wszystko od nowa ;\

Edytowano przez Michalinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...