Skocz do zawartości

Crash Bandicoot


Berette

Recommended Posts

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego nie ma tematu dla tak zajefajnej gierki, no ;-;
-------------------------------
 Zacznijmy od tego, że grałam w tą gierkę na PSone ( pierwsze trzy części ). Aktualnie dane części można kupić na ( o ile się nie mylę ) PlayStation Network. Oczywiście wyszły też dalsze części na np. Xbox'a, PSP.
 
Gra może nie powala grafiką, ale poza tym jest naprawdę świetna!  :lunaderp: 

------------------------------

Jeżeli macie coś ciekawego do powiedzenia, zawsze możecie podzielić się tym w komentarzach! To tyle ode mnie~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Bandicoot bardzo dobra gra ah pamiętam jak się fajnie w to grało. Niestety gra była dobra jak dla mnie do CTR. Później części wychodziły na siłę. Tak to jest jak inna firma przejmie projekt. Ale mimo wszystko gra jest naprawdę dobra a CTR i Crash Bandicoot 3 to moje ulubione części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah Crash Bandicoot moja ulubiona gra gdzie głównym bohaterem jest Lis, (bo to chyba jedyna, ale to szczegół). zawsciacze miło mi się w nią gra na Emu i zawsze mam przy tym kupę śmiechu, grałem we wszytkie części głównej lini na Playstation 1, chciałem również zagrać w wyścigi, ale nie chcą mi coś pójść na Expse ;(. Najlepsza cześć to według mnie 3 - sporo gagów, fajne poziomy no i możemy posterować siostrą Crasha  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... Pamiętam te czasy, potrafiłem spędzić cały dzień na graniu w Crash'a. Do tej pory posiadam PSOne z wszystkimi pięcioma częściami tej gry. Pamiętam jeszcze jak nie miałem karty pamięci i zostawiałem PS na noc włączone by móc kontynuować grę w następnym dniu. Moją ulubioną częścią do tej pory jest Crash Bandicoot 3 Warped. A najbardziej znienawidzą planszą z tej części była tak w której jeździło się na tygrysie. Crash dokładniej jest Jamrajem Pasiastym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co pamiętam, ja miałam kartę pamięci, ale na niej był taki mały guziczek, którego nie raz przypadkowo nacisnęłam przy wyciąganiu karty ;-; ( teraz kupiłam sobie Crash'a na PS3 i już nie muszę się martwić, że go nacisnę c: )

Moją ulubioną częścią, równierz jest Crash Bandicoot 3 Warped, a ulubioną planszą zawsze będzie ta z tygrysem :3 Poza nią wielbię też tą z podnoszącą się wodą i tą, w której goni cię dinozaur~

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych serii z dzieciństwa zaraz obok Spyro the Dragon. Moją ulubioną częścią była jest Crash Bandicoot 2, a ulubionymi mapami są te z Polarem (tym misiem). Czasami wracam do tej części z pomocą emulatora, po mimo tego że gra na emulatorze to nie to samo co na prawdziwym PSX'ie za dzieciaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też grałem we wszystkie 5 części na PSone, choć przyznaję się bez bicia że jedynkę mało.

Zdecydowanie druga najlepsza seria platformówek, zaraz za trzema częściami Spyra

I naprawdę to jest straszne że wystarczy zmiana studia by całkowicie stracić całą możliwą grywalność (choć ostatnia część na PSone czyli Crash Bash mimo że nie zrobiony przez Naughty Dog ciągle był nawet grywalny, a w kilku graczy meega grywalny :aj5: )

W sumie grałem też w Crash Bandicoot XS na GBA i też nie był zły, tylko ta seria nie miała później szczęścia do dużych platform sprzętowych

Crash Team Racing to za to ciągle najlepsza gra o tematyce gokartowej w historii (91% na gamerankings mówi samo za siebie :P)

Niestety Naughty Dog straciło chyba wszystkie prawa do serii, więc na pozytywny restart serii nie ma raczej co liczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...