Skocz do zawartości

Kiedy sezon 5 ?


FireFly

Recommended Posts

Dokładnie, został ogłoszony na early 2015, potem zmienili to na jesień tego roku, ale się przeliczyli i ogłosili znów na 2015, ale to też zależy jak szybko uda mi się wszystko przygotować, animacja, aktorzy itp, więc data się jeszcze pewnie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że ten 2015 to pewniak, zresztą może to i lepiej, jakby zdecydowali się na jesień tego roku jakość serialu mogłaby mocno spaść. A tak to mają więcej czasu, to i może pomysły zrealizują lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hasbro napisało, że będzie na początku 2015 roku, choć nieoficjalne informacje mówią, że pod koniec tego roku. Ja bardziej obstawiam na przyszły rok. 

 

Każdy kolejny sezon jest coraz to lepszy, a po finale sezonu 4 już nie wiem czego się mogę spodziewać. :fluttershy5:

 

Ja mam te same wrażenia. Mnie najbardziej korci, czy Twilight zmieni swój wygląd czy będzie taka sama jak zawsze  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Początek 2015 - Premiera Wiedźmina III, 5 Sezon MLP. Nie ma co, jest na co czekać

Oj nie tylko,podobno to będzie złoty rok gier komputerowych o następnym sezonie mlp nawet nie mówiąć(Ja tu piszę o S5 jak nawet czwartego nie skończyłem  :derp6: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Napewno nie w tym roku. Dlaczego? Bo w Stanach Zjednoczonych 27 września 2014 r.(jak pamiętam) Ma być 2 część MLP Equestria Girls Rainbow Rocks. W polsce raczej też w tym roku będzie Eg. A 2015 będzie sezon 5 , zapowiadano już. Ma być w nim 26 odcinków. Dokładnie w stanach styczeń/luty. W polsce to pare miesięcy po stanach.

 

MLP-Season-5-in-2015.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ktoś wcześniej powiedział był, że "lepiej czekać szmat czasu i dostać sezon urywający kopyta niż papkę", czy jakoś tak.

 

Całkowicie się z tym zgadzam.

 

Pewne studio robiło sequel pewnej gry. Po długim czasie od ogłoszenia prac nad grą poinformowali o terminie premiery. Jednak w ostatnim momencie przesunęli ją jeszcze dalej w czasie.

Gra w końcu wyszła, i tyłek bardzo urywa (czytaj: jest świetna)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...