Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
FireFly

Kiedy sezon 5 ?

Recommended Posts

Dokładnie, został ogłoszony na early 2015, potem zmienili to na jesień tego roku, ale się przeliczyli i ogłosili znów na 2015, ale to też zależy jak szybko uda mi się wszystko przygotować, animacja, aktorzy itp, więc data się jeszcze pewnie zmieni.

Założę się, że ten 2015 to pewniak, zresztą może to i lepiej, jakby zdecydowali się na jesień tego roku jakość serialu mogłaby mocno spaść. A tak to mają więcej czasu, to i może pomysły zrealizują lepiej.

Na pewno nie na 100%, Hasbro potrafi zmienić wszystko nawet na ostatnią chwilę :) Pamiętajcie, że może być też jeszcze później ;P

Edited by Arturro

Pamiętajcie, że może być też jeszcze później ;P

A to już swoją drogą, ale na pewno nie wcześniej.  :aj5:

Dokładnie. Niech pracują nad serialem, tłuką zabawki i inne gadżety. Osobiście nie chcę powtórki z "trójki" gdzie finał był... jaki był.  :burned:

• Upvote 4

Każdy kolejny sezon jest coraz to lepszy, a po finale sezonu 4 już nie wiem czego się mogę spodziewać. :fluttershy5:

• Upvote 1

Hasbro napisało, że będzie na początku 2015 roku, choć nieoficjalne informacje mówią, że pod koniec tego roku. Ja bardziej obstawiam na przyszły rok. 

Każdy kolejny sezon jest coraz to lepszy, a po finale sezonu 4 już nie wiem czego się mogę spodziewać. :fluttershy5:

Ja mam te same wrażenia. Mnie najbardziej korci, czy Twilight zmieni swój wygląd czy będzie taka sama jak zawsze  :fluttershy5:

Początek 2015 - Premiera Wiedźmina III, 5 Sezon MLP. Nie ma co, jest na co czekać

Oj nie tylko,podobno to będzie złoty rok gier komputerowych o następnym sezonie mlp nawet nie mówiąć(Ja tu piszę o S5 jak nawet czwartego nie skończyłem  :derp6: )

Gdzieś czytałam że ma być zupełnie odmienny od tych obecnych 

i dużo długo oczekiwanych nowości  

Napewno nie w tym roku. Dlaczego? Bo w Stanach Zjednoczonych 27 września 2014 r.(jak pamiętam) Ma być 2 część MLP Equestria Girls Rainbow Rocks. W polsce raczej też w tym roku będzie Eg. A 2015 będzie sezon 5 , zapowiadano już. Ma być w nim 26 odcinków. Dokładnie w stanach styczeń/luty. W polsce to pare miesięcy po stanach.

MLP-Season-5-in-2015.jpg

W polsce to pare miesięcy po stanach.

Nie przesadzajmy. Napisy raczej szybko zostaną stworzone c: 

Co innego odcinki w TV. 

Ktoś wcześniej powiedział był, że "lepiej czekać szmat czasu i dostać sezon urywający kopyta niż papkę", czy jakoś tak.

Całkowicie się z tym zgadzam.

Pewne studio robiło sequel pewnej gry. Po długim czasie od ogłoszenia prac nad grą poinformowali o terminie premiery. Jednak w ostatnim momencie przesunęli ją jeszcze dalej w czasie.

Gra w końcu wyszła, i tyłek bardzo urywa (czytaj: jest świetna)!