Skocz do zawartości

[Mechanika] Czarna droga


Parabellum Edge

Recommended Posts

Nie. Maska przed tym promieniowaniem z otoczenia nie chroni.Maskę trzeba zakładać w ekstremalnych warunkach chemicznych i promieniowania. Promieniowanie z otoczenia łapiecie niezależnie od tego czy macie na sobie czy nie macie maski, ale jesteście nimi chronieni jeśli są wkoło napromieniowane przedmioty (stare pojazdy, stelaże, wagony, etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga samobójcy!

1. W dialogach z NPC możecie pisać po polsku. Jednakże w celu podtrzymania klimatu każda odpowiedź będzie po ichniemu :shrug:

2. W tą niedzielę ruszam na praktyki i nie wiem jak będzie tam z internetem, a trwają one od 28.07 do 14.08. W najgorszym wypadku chwilowo zawieszę sesję :/

3. Jutro rano możecie już patrzeć w dział "Zbrojownia". Ci bardziej spostrzegawczy z pewnością zauważyli już dopisane pojemności magazynków, a jutro (Lub jeszcze dziś w noc) pojawią się dodatkowe właściwości broni. Uprzedzam, że właściwościami niektórych broni jest znacznie większy magazynek w porównaniu do nie importowanych broni.

4. Wprawdzie macie 5 dni na odpisanie, ale prosiłbym, o nieco szybsze odpowiedzi, gdyż odpisywanie pojedynczo wam wprowadzi spory chaos u mnie w organizacji. Oczywiście zrobicie jak chcecie i nie będzie ta decyzja w żaden sposób wpływać na wasze losy w grze.

5. Następny zostanie dodany do mechaniki atlas anomalii. Kiedy to się jednak stanie nie mogę powiedzieć. Jest ta decyzja w dużej mierze uzależniona od moich praktyk. Następnie w celu rozwiania jakichkolwiek wątpliwości zostanie rozpisany dla was mechanizm ustalania losu.

6. Przypominam, że jeśli pragniecie czegoś w tej zabawie np.: Konkretną broń, jakąś kamizelkę/kombinezon, jakiegoś mutanta itp. Wystarczy poprosić tutaj. Jeśli zaakceptuję wniosek, to element natychmiast zostanie dodany do mechaniki, jeśli jednak odrzucę, to zapewniam, że uargumentuję to odpowiednio/

7. Darmowa rada do gry na chwilę obecną: Schronienie... Macie kilka godzin czasu gry, ale ile to wiem ja.

 

~~KONIEC PRZEKAZU~~

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...