Skocz do zawartości

GameMiner.ru - Darmowe gry i gifty na Steamie


Xyz

Recommended Posts

GameMiner to strona w działaniu podobna do Steamgifts.com. Logujesz się kontem Steam, zaraz po logowaniu musisz wpisać kod zaproszenia, czyli te e108ac5178f32... które wszyscy rozdają. Co godzinę dostajesz węgielek. Zbierasz go ileś tam, a za uzbierany węgiel można dołączyć do losowań darmowych gier na Steamie. Jeśli utworzysz kilka losowań - czyli sam rozdajesz gry - to dostajesz exp, poziomy, wegielki oraz złoto (o nim za chwilę). Im wyższy poziom, tym więcej węgielków zarabiasz.

Są 3 rodzaje losowań: złote, zwykłe i "śmieciowe". Zwykłe i śmieciowe opłacane są węgielkami, ale te śmieciowe oznaczają osoby, które jeszcze nie tworzyły za dużo losowań, więc nie jest pewne, czy nie robi kogoś w konia. Złote opłacane są... złotem, które można dostać na 3 sposoby: kupić, zdobyć przez zapraszanie ludzi owymi kodami - tu jest jedna zasada, zaproszone konto musi być publiczne oraz jego wartość musi wynosić min. 100$ - oraz przez jednorękiego bandytę na stronie głównej. Można stracić albo zyskać :) Złoto nie rośnie z czasem, węgiel tak.

No a jak wygrasz grę... To wygrasz. Darmówka. Radość. I w ogóle.

Klucze/gifty dostajesz mailem, dlatego ważne jest by choć raz podać prawdziwy mail :) Dla użytkowników Gmaila/Google Apps: jeśli macie adres np. [email protected], to podamie [email protected] automatycznie przeniesie go do takiego folderu. Warto taki ficzer zobaczyć i ustawić sobie w opcjach poczty.

Można wygrywać gry, które już się posiada, ale nie można wygrać DLC do gier, których się nie posiada - system jest na tyle mądry, by na to nie pozwolić. Losowania złote mogą być kompletnie darmowe.

Dlatego prośba do wszystkich: Zanim wykorzystacie kod, ustawcie swój profil Steam jako publiczny, bo to pomaga osobom które was zapraszają. A nuż trafi się komuś gra, którą już ma i rozda na forum? :)

Jedna notka dla osób chętnych do wystawiania: Dota 2 jest zablokowana z powodu nadmiaru tej gry - też chciałem ją oddać ;)

 

Żywcem skopiowane z innego forum. Polecam stronkę, bo jest to naprawdę fajna sprawa.

Mój invite kod jakby ktoś był zainteresowany: c8ff8fc8d2cb034c1b8cb363c69d9aa4

Pamiętajcie tylko, by ustawić profil Steam na publiczny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mało osób, dużo gier. A jest tak, że te kody zaproszenia (działające) są prawie nie osiągalne i nigdy coś mi nic nie wylosowało. I z tych bardziej znanych gier to należy mieć golda, co daje dużeee możliwości (otwieranie skrzynek z badziewiami i to nie grami, lepsze losowania). Da się wygrać, ale nic darmowego bez wysiłku nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej jest takich stronek, ale i tak większość z nich jest bezwartościowa. Tutaj jest niestety mały wybór gier, niska szansa wygranej, dużo bawienia się w te pierdoły bez żadnej nagrody i najważniejsze - blokady regionalne na te lepsze gry (prawdopodobnie większość gier w tym serwisie je posiada). Jasne, da się ominąć, lecz wciąż istnieje pewne ryzyko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ruska strona, jak najbardziej, mam tam konto i szczerze pisząc po 200 givewayach próbowania znudziło mi się to. Ja na swoje szczęście czy nieszczęście siedząc na krześle dostaje gry za nim, więc nie warto mi było trudzić się na tej stronce. Chyba jednak nie polecam, za dużo ,,bawienia się" , mała szansa na wygraną i słabe gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, od samego wczorajszego dnia uczestniczyłem w 180 różnych giveawayach na tej stronie, jako, że wszystko jest za darmo, to można spróbować. Złoto możecie zarobić zapraszając kodem tak jak ja to zrobiłem, niestety kod działa tylko na jedną osobę w dniu, więc można dostać max. 1 złoto/dzień. Dużo osób na innych forach jednak poleca, niektórzy w swoim pierwszym dniu już coś wygrali, ale oczywiście zależy to od szczęścia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...