Skocz do zawartości

Stare Dzieje [Zapisy] [Gra]


Little Light

Recommended Posts

Jest 5:30. Jako pracownicy muzeum archeologicznego, jesteście przyzwyczajeni do takiej godziny rozpoczęcia roboty. Przyszliście dzisiaj wcześniej do pracy, ponieważ będzie prezentacja najnowszego szkieletu dinozaura. Mimo to, w tej chwili jest tam wyjątkowo cicho. Nagle dyrektorka muzeum zawołała was wszystkich do sali multimedialnej. Na ekranie widać zatrzymany początek filmu o dinozaurach.

- Dzisiaj nic nie wolno wam zniszczyć. Zrozumiano? - Zapytała kobieta agresywnym tonem.

Nagle film rozpoczął się, a jakaś siła wessała was do ekranu. Znaleźliście się na trawiastej równinie. Po chwili usłyszeliście głośnie tupanie w ziemię. W oddali widać było ogromnego, zielonego dinozaura idącego w waszą stronę. W pobliżu znajduje się ciemna jaskinia, ostro zakończony kij i ogromny liść.

 

Celem gry jest przetrwanie i wydostanie się ze świata dinozaurów.

 

Regulamin:

1. Nie mówimy rzeczy typu "Widzę tam drugiego dinozaura!", bez skonsultowania się ze mną. 

2. Dozwolone są sceny walki z mniejszymi gadami, oby było jak najmniej krwi!

3. Nie przeklinamy.

 

Wzór karty postaci:

- Imię: 

- Nazwisko:

- Płeć:

- Wiek: (18 lat - 45 lat)

- Wygląd: 

- Ulubione

a) jedzenie:

b) zajęcie:

- Wady:

- Zalety:

 

Moja postać:

- Imię: Caroline

- Nazwisko: Lie

- Płeć: Kobieta

- Wiek: 20 lat

- Wygląd: http://stylio.pl/zdjecia/173/173167_l/GreatClown/manga+emo+%3Bp+zwa%C5%82a+na+maxa.jpg

- Ulubione

a) jedzenie: lody

b) zajęcie: granie na komputerze

- Wady: Ciągle kłamie, łatwo ją rozzłościć, jest bardzo samolubna, uwielbia robić psikusy.

- Zalety: Brak

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Sabina

- Nazwisko: Violin 

- Płeć: kobieta...

- Wiek: 45 XD  19...

- Wygląd: brązowe włosy z grzywką na jedno oko :3, błękitne oczy.

- Ulubione

a) jedzenie: nie ma ulubionego

b) zajęcie: jazda konna

- Wady: naiwność, potrafi być chamska, lenistwo, gadatliwość.

- Zalety: szczerość, (tak do bólu :venergiczna, rozgadana (bo nie wiem gdzie to dać XD ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinozaury! Może być fajnie! Jeśli wszystko ładnie wypali, to będzie spoko. Z racji dawnej miłości do Parku Jurajskiego, muszę się zgłosić.

 

Imię: Leif

Nazwisko: Gunnar

Wiek: 20 lat (choć wygląda młodziej i zachowuje się również niekoniecznie adekwatnie do wieku)

Płeć: Mężczyzna

Wygląd: Klik - Chłopak o długich, jasnych włosach i błękitnych oczach. Ma raczej delikatne rysy, jasną cerę z bardzo drobnymi, wręcz widocznymi tylko z bliska piegami w okolicach nosa i policzków. Jest też dość wysoki i ma normalną budowę ciała (ani za gruby, ani za chudy, ani zbyt umięśniony). W prawym uchu posiada pięć kolczyków, w lewym natomiast dwa, w chrząstce. Ogółem prezentuje się raczej całkiem sympatycznie.

Ulubione:

A) Jedzenie: Wszelkiego rodzaju słodycze, chociaż zdarza mu się tzw. "dieta płynna", gdzie "odżywia się" praktycznie samym piwem. Oczywiście smakowym.

B) Zajęcie: Czytanie książek, bardzo różnorodnych z niezłym rozstrzałem gatunkowym.

Wady: Często potyka się, ogółem jest czasem nieco niezdarny, zdarza mu się być bardzo leniwym i odkłada wszystko na ostatnią chwilę.

Zalety: Umiejętność bardzo dobrego kłamania. Czy to zaleta? Jak najbardziej, jeśli tylko dobrze się ją wykorzystuje. Ogółem umie kombinować i to często ratuje mu tyłek, mimo jego fizycznej niezdarności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...