Skocz do zawartości

Wspólne Granie 2014!


Scarred

Recommended Posts

Witam.  :pinkie:

Zgodnie z wcześniej napisaną wypowiedzią w temacie "osu!", tworzę ten temat dla max. 15 pierwszych osób, które są zainteresowane wspólną grą w osu!.

Jak będzie zorganizowany ten temat? Wymienię w punktach:

1. W tym wątku zbieram 16 (15+ja) osób, które chcą grać na multiplayerze.

2. Jeżeli będzie minimum 24 lub więcej chętnych, zostaną zorganizowane dwie grupy, w każdej będzie osoba odpowiedzialna za propozycje dni i godzin do wspólnego grania.

3. Gry odbywać się będą spontanicznie, zazwyczaj gdy zauważę 3-4 osoby to będę zapraszał do pokoju.

4. Zasady głosowania:

a) Podane będzie kilka dat i godzin, zaproponowanych przez założycieli tematów grup, na które będzie możliwe zagłosowanie.

b) Data będzie ustalana większością głosów, głosowanie trwa dopóki wszystkie osoby nie oddadzą głosu.

c) Nieobecności proszę zgłaszać w poście.

5. Nazwa pokoju i hasło zostanie ustalone po założeniu tematu.

6. Reguły tj. "Free Mode", "Rotacja gospodarza gry" itp. będą ustalane w pokoju gry.(Choć zawsze tak gramy :v )

7. Chcecie kogoś zaprosić? Zapraszajcie śmiało!

 

 

 

Lista graczy:

-Modren

-Hameryiu (?)

-FrendzeLPL (?)

-Totylkoja (?)

-BROccoli

-Ihara (?)

-Nishi (?)

-niebieskiVampir (spoza forum)

-Scarred

-MrMinish

-JimJoy

-Nightblue

 

-Osoby chętne do gry w późniejszym czasie:

 

 

Wolnych miejsc: 5

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany - zapraszamy!  :luna2:

Edytowano przez Scarred
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image5.png?uid=3591182&m=15

 

Ale moja dostępność jest dość losowa... Na rezerwę może się załapię?


Ten szeroki sig jest strasznie nieporęczny :v
image5.png?uid=1788659&m=15

Kek, chyba pierwsze co zrobię po kupieniu kompa to pogranie w owocki. Tylko po to żeby wszystko było < #10k :rainderp:

 

 

:rainderp: kilka dni, może nawet nie, na makpach miku i jesteś :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na głosowanie! Proponuję następną sobotę/niedzielę, a na tygodniu środa/wtorek, ewenutalnie czwartek. Jeśli chodzi o godzinę to myślę że wieczorne (18-21) będą większości odpowiadać.

Proponawne dni:

 

Wtorek 08.07

Środa 09.07

Czwartek 10.07

Sobota 12.07

Niedziela 13.07

Godziny: 18/19/20/21

 

Prosiłbym o natychmiastowe odpowiedzi, im szybciej tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


b) Data będzie ustalana większością głosów, głosowanie trwa dopóki wszystkie osoby nie oddadzą głosu.

No dobra...
A więc, ja jako pierwszy oddam głos (czemu mi się wydaje, że jak ja nie zaczne to nikt nie zacznie??). Mnie pasuje każdy termin, ale jak mam zagłosować to we wtorek o 20:00 lub w sobotę o 20:00.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu gracza spoza forum (niebieskiVampir) oddaję jego propozycję: Sobota w godzinach 18-19

 

PS. Jeżeli ktoś ma czas to właśnie założony jest pokój, obecnie gramy we trójkę, jeżeli chcesz dołączyć - nazwa pokoju: lolnope1 hasło: niebieskislon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... najwidoczniej szanse na zebranie się w jednym, ustalonym terminie spadają do ~10%...

 

Data nie została ustalona, zainteresowania tematem nie widzę, więc stwierdzam trzy opcje:

1: Ponowna próba ustalenia czasu gry,

2: Spontaniczne granie wieczorem (jestem prawie że codziennie od ok. 19)

3: Porzucenie projektu.

 

Pozostawiam te propozycje do dyskusji, jeżeli pojawią się pytania odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, Ponowna próba ustalenia czasu nie ma sensu, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś komu czas nie pasuje.
Spontaniczne spotykanie się w osu! jest chyba najlepszym rozwiązaniem i to niekoniecznie musi być wieczorem.
Nie porzucałbym projektu gdyż ten temat może posłużyć właśnie jako sporadyczne informowanie graczy lub sporadyczne zapraszanie do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację Modren, ale jakby nie patrzeć najlepszym sposobem żeby się dowiadywać o takich spotkaniach to najlepiej śledzić ten temat. No i nawet jeśli miałoby takie coś wypalić, to najlepiej aby każdy dodał ludzi z forum do swoich znajomych, aby wiedzieć kto kiedy jest dostępny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wróciłem do świata żywych :rainderp:

 

Listę graczy zaktualizowałem, a znak "(?)" po nicku oznacza iż osobnik zgłosił się, a na żadnej z gier nie był/był raz góra dwa (niepotrzebne skreślić). Proszę te osoby o odpowiedź, bo naprawdę nie lubię rzeczy w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy nie doszła do mnie żadna informacja o jakichkolwiek grach więc trudno żebym się pojawił...

 

Tutaj powinienem wstawić 3232132131232 mingów. Toż to ja pamiętam dobrze że tak ci spamowałem zaproszeniem do gry że Bancho mnie powstrzymywało. :v

Więc mi tu nie pisz takich rzeczy ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...