Skocz do zawartości

Biblioteka Fanfików w Google Play Book


Recommended Posts

Przenoszę do opowiadań i przypinam.

 

Chociaż część przytłoczonych tytułów znajduje się daleko od mojego gustów, to znajdują się tam i perełki. W każdym razie inicjatywa godna pochwały. W razie jakichkolwiek pytań i uwag, proszę zgłaszać się do założyciela tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chamska autoreklama, ale to opowiadania, o których sam Dolar powiedział choć jedno dobre słowo ;)

 

Ostatni Lot
 

Listy do Księżniczki Celestii

 

Wigilia Osamotnienia

 

Edit. Jeśli coś jest zaznaczone jako "nieukończone" to pewnie przez pomyłkę. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doklepałem twoje FF ale tak jak ostatnio muszą się one jeszcze przetworzyć na serwerach (pisze że 24H ale stan na gotowy zmieniają już niekiedy po 7 godzinach).

Co do prac nad bibliteczką to myślę nad dodaniem tagów (Sad Comedy itd.) ale nie za bardzo wiem gdzie to wepchnąć :P. Jak macie jakieś fice które nie są na MLPFiction to goncie autorów (zalecam masowy spam na wszystkie dostępne kanały) aby dodali bo to jest koło 3 min na rozdział a potem u mnie koło 5-10 min/chr i już jest na Googlach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybszym sposobem (z którego nawet ja korzystam) jest odpalenie sobie tego tematu w wbudowanej przeglądarce i klikanie w linki. W wyborze aplikacji (jeżeli nie ma domyślnej) mamy do wyboru albo "Internet" albo "Sklep Play". Klikamy w Sklep Play i albo "Kupujemy" FF albo Klikamy podgląd i czytam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem cierpliwość do tego badziewia. Mam kartę, mam środki na koncie (karta jest do D), pobrałem pierwsze swoje opowiadanie, ale żadnego innego nie mogę ponieważ odrzuca mi transakcję kupna... darmowej rzeczy. Brak opcji podglądu. Brawo google. Chyba będę czytał opowiadania po staremu, czyli normalnie - wrzucenie na kartę w formie PDF + aplikacja. Mimo wszystko dziękuję za zamieszczenie opowiadań i włożony wysiłek. 

 

EDIT. Musiałem jeszcze raz wpisać metodę płatności, żeby "zapłacić" za coś co jest darmowe... ech  :burned:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smocze łzy

Wytrych serce otwiera

Pamiątka z akademii

Najbardziej interesujący kamień na świecie

Jak coś mi się przypomni to wpisze

Jeżeli na tej liście pojawi się jeszcze jakieś opowiadanie z działów MLN, MLS to dostaniesz warna. Że nie wspomnę o takim wynaturzeniu jak Sweet Apple Massacre. Tłumaczeń też lepiej nie zamieszczać, dopóki nie ma zgody autorów na ich wykorzystanie. Lista podlega ocenzurowaniu.~Dolar84

Dobrze. Zrozumiałem :)

Edytowano przez Giercownik13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tristan Cordias Google lubi sie psuć ale jak już raz złapie to działa (sam musiałem wpisywac karte 4 razy). Co do MLS i MLN to NIE moge ich dodac nawet jak bym chciał. Powód jest prosty. Musiały by być płatne minimum 1$ (albo 1,89$ ;) ) . Jak bym udostempnił za free i ktoś by to zgłosił to bym leciał dalej niż widzę. (Regulamin Google boli). Co do braku podglądu, to jest właśnie to o czym pisałem. 24h muszą przeleżeć na serwerach i wtedy dzialają. Ja juz zaraz się zabieram do obrabiania

Btw jak jakiś autor chce aby go dodać z 'palca' do ebooka to na moje pw niech wyśle maila którym loguje sie do gplay. Pojawia sie on wtedy tak jak by był kupiony normalnie.

Tapnięto z Evo 7

@Edit lub double post

Z podanych FF tylko 2 się zaliczają do tego aby je dodać

Ace Combat: War of Equestria *Klik*

Atut (Neo) Spik'e *Klik*

Co do reszty no to niestety nie ma ich w MLPFiction. Męczyć autorów (Choć smoczych łez to ja nie wiem czy ktoś doda :P Wielkie to to jest xD) aby dodali do

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie wypróbowałam pierwszą książkę z "Play Books" - "EqueTrip" Psorasa. Muszę przyznać, że aplikacja do odczytywania jest całkiem niezła, fajnie się czyta nawet na 4,6 calowym ekranie.

Jednak, niestety, musiałem trafić na feralną wersję opowiadania i czytam bez polskich znaków :c

3y9ysa7a.jpg

Fika pobierałem dwa razy, za drugim specjalnie zmieniłem język systemu na polski i nic. Wciąż to samo.

Inne książki bardzo ładnie wyświetlają polskie znaki, więc to wina wersji wgranej na serwer.

Ps. Dzięki za dodanie tych fików w takiej formie.

Ps2. A tak btw, Psoras- świetny fik.

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskich znaków nie ma na serwerach Google wiec nie ma jak ;-)

Tapnięto z Evo 7

@edit Aktualnie jestem w trakcie ostatecznego pakowania się i za około 4-6h będę w Świnoujściu tak więc poprosił bym o spam fikami do dodania ^_^

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...