Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
GałoK

Pokaż swoje gry

Recommended Posts

Co to ma być za szpanerski temat? Że co? że nie mam fajnych gier na steamie to jestem gorszy? Bojkotować proszę.

Jeśli temat pojąłeś jako ''Zaszpanuj swoimi grami ze Steama'', to cię uświadomię że można pokazywać swoje gry w sposób taki, jaki chcesz. Jak nie wchodzisz przez steama to możesz pokazać swój dysk z grami, ewentualnie zrobić listę. Bo ja na wszystkie swoje gry wchodzę przez steama, jakbyś nie zauważył kategorii ''Spoza Steam''.

Czemu służy temat? w skrócie: Pokaż swoje gry, no i tyle. 

Edited by GaroK

Mam Steam od kiedy wyszedł H-L 2 czyli ponad 12 lat. W tym czasie uzbierałem 250 gier. Głównie z wyprzedaży. Do tego kilkanaście tytułów na GOG, na których bardzo mi zależało (Giants, Total Annihilation, realMyst, Sacrifice etc) oraz resztki gier pudełkowych (Unreal Antologia, darmowa Katawa Shoujo, Myst Antologia...). Aha, do tego gry na konsole. Nie chce mi się robić zdjęć. Trochę tego jest ;)

Ja z początku kupowałem wersjr podełkowe ale przestałem bo się po porstu nie opłaca. Darksiders 2 za 80 a za 2 miesiące w HiB. Osiągnięcia, aktualizacje na bieżąco, mega akcje HiB, Indie Gala, Indie Royale i inne, po prostu wygodniej jest mi kupic za grosze niż męczyć się z patchami i crackami żeby działo.

3y4sk9eb6afs.jpg

Edited by SzymonL

A to moja kolekcja, niestety tylko część, ponieważ reszta gier przepadła na innym koncie... ;(

nMAVPi5.jpg

A ktoś oprócz Moona przeczytał nazwę tematu?

1. Jeśli dorzucisz mi nowy czytnik kart SD do laptopa...

2. Oraz chęć zrobienia zdjęć ok 400 gier (liczę też z Xbox Live oraz PS Vita) to wrzucę fotki.

Nie planuję zakupu czytnika pod USB ponieważ musiałbym kupić "rozdzielacz". A laptop jest już na geriatrii (padł napęd, klawisz CTRL, a teraz zaczyna wariować "zero")

Edited by Triste Cordis

1375b3c20e574434bf957aa9270c9bd5.png

Wszystkie tytuły jakie mam na kompie nie licząc Battlefield 3. Razem z godzinowym wyznacznikiem największego zżeracza czasu.

• Create New...