slawomiro

slawomiro /since 2008/ - rysunki (również na zamówienie)

Recommended Posts

Tutaj będę wrzucał co jakiś czas swoje prace. Na chwilę obecną wrzucę link do galerii, moje 3 najnowsze prace plus cennik jakby ktoś był ewentualnie zainteresowany. :MJTQO:

http://slawomiro.deviantart.com/gallery/

pl_comm_price_list__aj_collage_days_wip_

Oto co ostatnio mi się udało wydudkać. Indżoj.

__comm___gammast___by_slawomiro-d7p22ew.

http://slawomiro.deviantart.com/art/comm-gammast-465350072

Klimaty a'la Fallout: Equestria. Fajnie się rysowało, nie powiem. Nowe doświadczenie.  :giggle:

__zapp_and_mistress_mare_velous___by_sla

http://slawomiro.deviantart.com/art/zapp-and-mistress-mare-velous-463702070

Wiem że trochę za późno na fanart'y związane z epizodem 'Power Ponies' ale i tak wrzucam. 

__httyd2___new_territories___by_slawomir

http://slawomiro.deviantart.com/art/httyd2-new-territories-463418666

Ilu z was widziało już 'Jak Wytresować Smoka 2'? Jak dla mnie lepszy niż poprzedni!  :pinkiehappy:

• +1 3

wyjątkowo drogi cenik. Odręcznie też robisz?

I tak uważam że jest bardziej opłacalny niż ceny w obcej walucie.

Wszystkie szkice powyżej 30PLN plus tatuaże robię odręcznie (ze względu na szczegóły), prace kontury plus ewentualne kolory robię w programie SAI.

Chodzi o to, że wielokrotnie spotykalam się z pracami porównywalnymi poziomem a o połowę taniej ;) ale oczywiście kazdy wybiera swoje płace indywidualnie. Dużo chętnych już się trafia?

Chodziło mi o prace w całości wykonywane ręcznie - kredki, farby itp w całości wykonane odręcznie, nei tylko szkic później obrabiany w kompie. 

Edytowano przez Metka04

Kolego, rysunki masz po prostu super. Myślę że pod względem wykonania jak i tematyki przewyższa inne praca numer 2. Ale mi najbardziej podoba się ostatnia, sam jestem fanem serii ,,How to train your dragon''

Łap + !

Co do ceny ja się nie udzielam. 

Ilu z was widziało już 'Jak Wytresować Smoka 2'? Jak dla mnie lepszy niż poprzedni!  :pinkiehappy:

Zgadzam się w pełni :aj5: . 61 miejsce w rankingu filmów na świecie nie bierze się  znikąd. 

Edytowano przez WilkU

Chodzi o to, że wielokrotnie spotykalam się z pracami porównywalnymi poziomem a o połowę taniej ;) ale oczywiście kazdy wybiera swoje płace indywidualnie. Dużo chętnych już się trafia?

Chodziło mi o prace w całości wykonywane ręcznie - kredki, farby itp w całości wykonane odręcznie, nei tylko szkic później obrabiany w kompie. 

Wiem że są tańsi, może z czasem obniżę ceny. Myślę też że negocjowanie ceny też nie zaszkodzi. :D

Są chętni co jakiś czas, głównie zza granicy (mianowicie ze Stanów), natomiast nie miałem póki co chętnych z Polski. Pewnie przez ceny.  :lie:

A prac całych ręcznie, niestety nie robię. Nie są takie na szybko szkice, wykonuję wszystkie szczegóły, lecz jako prace stricte tradycyjnej nie wykonuję.

Przykład ostatniej pracy. 

comm_gammast3_900_by_slawomiro-d7pn30r.j

Są nieco zabrudzone w rezultacie. :'D

Kolego, rysunki masz po prostu super. Myślę że pod względem wykonania jak i tematyki przewyższa inne praca numer 2. Ale mi najbardziej podoba się ostatnia, sam jestem fanem serii ,,How to train your dragon''

Łap + !

Co do ceny ja się nie udzielam. 

Zgadzam się w pełni :aj5: . 61 miejsce w rankingu filmów na świecie nie bierze się  znikąd. 

Dzięki za komplement i za watch'a! :D

Cóż, trzeba przyznać, że prace masz niczego sobie. Czasem można by trochę pomarudzić na perspektywę czy anatomie (np. Power AJ ma źle rozmieszczone oczy), ale w gruncie rzeczy te drobne mankamenty nie umniejszają jakości twoich rysunków - masz bardzo przyjemny styl. Ten Falloutowy rysunek jest genialny, tło jest szczegółowe i przyjemnie chaotyczne - oglądając prace poświęca się jej chwile, nie zamyka od razu.

Poza tym nie pogardziłabym, gdybyś przy następnych pracach też od czasu do czasu pokazywał szkice - są bardzo miłe dla mego oka (a może ktoś jeszcze podziela moje zdanie).

Z chęcią będę zaglądać do tego tematu :fluttershy5:

• +1 1

Cóż, trzeba przyznać, że prace masz niczego sobie. Czasem można by trochę pomarudzić na perspektywę czy anatomie (np. Power AJ ma źle rozmieszczone oczy), ale w gruncie rzeczy te drobne mankamenty nie umniejszają jakości twoich rysunków - masz bardzo przyjemny styl. Ten Falloutowy rysunek jest genialny, tło jest szczegółowe i przyjemnie chaotyczne - oglądając prace poświęca się jej chwile, nie zamyka od razu.

Poza tym nie pogardziłabym, gdybyś przy następnych pracach też od czasu do czasu pokazywał szkice - są bardzo miłe dla mego oka (a może ktoś jeszcze podziela moje zdanie).

Z chęcią będę zaglądać do tego tematu :fluttershy5:

Bywa. Błędy w anatomii wychodzą u mnie niestety na samym końcu.

Oto mała nowość.

__eqg___rd___by_slawomiro-d7qmo22.jpg

http://slawomiro.deviantart.com/art/eqg-RD-467990858

Ta AJ według mnie ma za grubą twarz, ale to już tylko ja.

I tak wielbię te twoje prace, są świetne.

Cholernie tanio się cenisz.  Prawdą jest że twoja anatomia i perspektywa nie jest najlepsza, ale prace wyglądają całkiem prosfesjonalnie, widać że wiesz co robisz. Powinieneś podwyższyć ceny mininum o 10pln każdą.

Ta AJ według mnie ma za grubą twarz, ale to już tylko ja.

I tak wielbię te twoje prace, są świetne.

>Za grubą twarz. Dunno. Wydaje mi się że świat nie składa się tylko ze szczupłych ludzi.

Cholernie tanio się cenisz.  Prawdą jest że twoja anatomia i perspektywa nie jest najlepsza, ale prace wyglądają całkiem prosfesjonalnie, widać że wiesz co robisz. Powinieneś podwyższyć ceny mininum o 10pln każdą.

>Za grubą twarz. Dunno. Wydaje mi się że świat nie składa się tylko ze szczupłych ludzi.

Nie wiem, może to według mnie AJ nie pasują pućki. Za to ramiona ma dobre, o!

Co dł zwierząt masz potencjał, jednak anatomia człowieka leży, nawet jeśli ma być to postać z kreskówki.

Nie rysuję ludzi często, może dlatego. 

Według mnie prace warte swojej ceny, mają klimat. Anatomii każdy się kiedyś nauczy, to tylko kwestia czasu :]

Edytowano przez Loni

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się