Skocz do zawartości

Powiązania My little pony (fim) i Transformers


Vortex

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Rzuciły się wam w oczy jakieś powiązania w obu produkcjach Hasbro?

Na początek takie cudo. Sam też nad tym myślałem ale w necie znalazłem obrazek oddający moje myśli. 

W tłumaczeniu:

Te same kolory, taka sama osobowość. Shining Armor to ponifikacja Optimusa Prime? Czy Hasbro ukryło takie powiązanie?



https://derpicdn.net/media/W1siZiIsIjIwMTIvMDkvMDcvMDBfMzhfMDJfMjc0XzkxNjIxX19VTk9QVF9fIl1d/91621__safe_text_meta_shining-armor_transformers_optimus-prime_speculation.jpg.JPG



Wtedy nawet Sombra jako ponifikacja Megatrona ma logiczną rację bytu i może wojna o Kryształowe Królestwo będzie miała miejsce w 5 sezonie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym innym przypadku bym się z Tobą zgodził ale mamy do czynienia z Hasbro. Mlp fim to przecież skarbnica pastiżu. Np. A.K. Yearling pisząca książki to już na pewno nie przypadek ;)

UWAGA SPOILER FILMU "WIEK ZAGŁADY" przepraszam że daje ostrzeżenie w ten sposób ale korzystam z telefonu.

Rainbow Dash występuje na pierwszym planie w pewnej scenie z najnowszego filmu z autobotami.

KONIEC SPOILERU

Skoro wsadzili ją do pełnometrażowego filmu to co za problem dać Pani Faust cynk że fajnieby było jakby zaprojektowała parę postaci na wzór TF.

Pamiętacie Applebloom i mapę w odcinku o rodzinie Apple? To otwarty dialog z fandomem i seriami "....licious", więc cichy crossover moim zdaniem też wchodzi w grę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Hasbro mogło brać pomysł z MLP bo to porównanie Optimusa z Shining Armorem jest bardzo trafne.

I Megatron porównywany do Sombry to też dość trafne...

Po prostu dużo się od siebie nie różnią i dlatego myśle, że to może być prawda, i nawet kolory się zgadzają :giggle:

Jeszcze nigdy nie patrzałem na TR w taki sposób, teraz bardziej się przyjrze tej sprawie :x

EDIT

Serio RD jest gdzieś, na pierwszym planie w najnowszym TR? No teraz to jestem całkowicie pewien, że Hasbro 

"wpakowało" postacie z MLP do TR.

 

P.S Jak znajdziesz kiedyś ten urywek z tym nawiązaniem do MLP, to dasz jakiegoś linka lub screena?

Edytowano przez JakubPonyStep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Czajnik Armor - Optimus Prime

>Sombra - Megatron

NIE. NIE, NIE, NIE, NIE, NIE, NIE, NIE...

shockwave-finds-your-reasoning-highly-il

Really. Shining i Sombra nie mają ze sobą nic więcej wspólnego, niż bycie dobrym/złym guyem. Optimus jest w cholerę charyzmatyczny, inteligentny, itp. A Shining jest... Czajnikiem. I nic więcej. Jakbym miał kogoś z MLP porównać do Opika, to pasowałaby jedynie Celestia. Ale jest to podobieństwo pochodzące ze stosowania tych samych szablonów postaci w przypadku FiMa i większości serii Transformers.

Transformerofag się wypowiedział. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...