Skocz do zawartości

Dyskusja.


DarkLight

Recommended Posts

Cześć użytkownicy tak sobie przeglądam internet słuchając muzyki i naszła mnie myśl by

zdyskutować

O MLP:EG (equestria girls)

 

a więc proste.

jak sądzicie która postać z całego equestria girls najładniej Zrobili?

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

EqG był przyjemnym filmem oglądanej przeze mnie w sylwestra.

Oglądało się miło, a muzyka dawała dodatkowy klimat. Do dziś śpiewam Cafeteria Song ;)

Jedyne co mnie irytuje to ich nogi i ręce. Ręce chude, a nogi (buty) strasznie wielkie! Dopiero jak ściągają to są mniejsze.

Spike wyszedł najlepiej, zdecydowanie. No może Sunset i Fluttershy dało się znieść.

Czekam na Rainbow Rocks, gdyż klip o wojnie na muzykę, na dźwięki czy tam cos z muzyką na stołówce i tym zielonym dymem, dziwnymi i tajemniczymi naszyjnikami, zielonymi oczami w pewnej chwili wywołał u mnie wielka ciekawość. Tak wiec czekam na rock ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

EqG w 3D nie bardzo do mnie przemawia... Może to przez gry 3D o kucykach, jakoś mdło to widzę... :fluttercry:

Najlepszą postacią i budzącą wielką sympatię w dwójce była Sonata. No bo co jest najważniejsze przed zapanowaniem nad światem? Obiad przecie :D

Jeśli chodzi EqG to cała akcja kręci się wokół Sunset.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi EqG to cała akcja kręci się wokół Sunset.

O, ktoś podziela moje zdanie. Bo znajomy twierdził, że nie kręci się wokół nikogo konkretnego. Cóż, dla mnie jednak to nie Twilight była bohaterką tego filmu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...


Mnie zastanawia to gdzie w real life mozna kupic takie buty

Nigdzie.  :pinkiep: A jak już, to w rozmiarze dziecięcym. Ale zawsze można przerobić zwykłe (wystarczy wygoglać "cosplay tutorial shoes" i wyskoczy mnóstwo porad).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Postacie same w sobie wyszły całkiem dobrze i nie ma za wiele powodów do krytyki.

Piosenki też są na wysokim poziomie.

Jedno mnie jednak irytuje, po obejrzeniu 3 części... Mianowicie Twilight w pierwszej części od tak wchodzi se do szkoły i od tak zwyczajnie uznana zostaje za jedną z uczennic szkoły :v Bez składania jakichkolwiek papierów, a tu nagle nawet dyrektor Celestia ma ją za uczennicę, nie żeby każdy dyrektor szkoły znał osobiście każdego ucznia... Nie mniej w drugiej części te całe Syreny, były uczennicami szkoły, więc pewnie poinformowały wcześniej szkołę o swoim "przeniesieniu" z innej szkoły, czy coś podobnego. Kolejną ciekawostką jest też brak lekcji w tej szkole...  W pierwszej części pokazane było tylko, jak szykują się na ten bal, a w drugiej jak śpiewają na scenie, natomiast w trzeciej to już tylko te zawody, choć tam przynajmniej widzieliśmy jakieś "urywki" z chemii, czy matematyki... Oczywiście wiem, że tematem tych filmów nie były lekcje w szkole, ale jakieś powinny chyba się pojawić, choć na chwilkę...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu BiP napisał:

Oczywiście wiem, że tematem tych filmów nie były lekcje w szkole, ale jakieś powinny chyba się pojawić, choć na chwilkę...

 

Ano mogły, choćby w formie piosenek. Na przykład w pierwszej części mogły tak obmyślać plan przeciwko Sunset xd W drugiej to już mniej, bo za sprawą magii syren wszyscy zaczęli myśleć o pojedynku kapel, a nie o lekcjach. 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minuty temu Niklas napisał:

Ucięło mi "ano mogły" na początku zdania

Aha xD

ps w pierwszej części lekcja pokazana była tylko raz, gdy Twilight śpiewała piosenkę  "Dziwny jest ten świat" i spoglądała przez drzwi, gdzie Cheerilee pisała coś na tablicy. Natomiast w trzeciej części, również podczas śpiewu Twilight, gdy ponownie spoglądała przez drzwi klasy...  

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...