Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Podasz przepis na takie sny?

Nie poda, bo niemożliwym jest zapamiętanie czegoś takiego :) Ledwo co da się zapamiętać zdanie, a On "zapamiętał" bardzo długi dialog. Albo zmyślone, albo dialogi dodane. To POZ'owksa propaganda, mająca na celu Was do nich przekonać.

Oczywiście nie żebym spinał, czy coś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poda, bo niemożliwym jest zapamiętanie czegoś takiego :) Ledwo co da się zapamiętać zdanie, a On "zapamiętał" bardzo długi dialog. Albo zmyślone, albo dialogi dodane. To POZ'owksa propaganda, mająca na celu Was do nich przekonać.

Oczywiście nie żebym spinał, czy coś ;)

Możesz w to wierzyć lub nie, ale po prostu zapamiętuje sny z kucykami co do detala. Gdyby mi się śnił na przykład król Foltest z Wiedźmina 1 to być może nawet nie zapamiętał, że coś takiego mi się śniło.

Jak na mój gust krzycząc "To POZowska propaganda", możesz wywołać tym spinę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest umieć śnić świadomie, ja próbuję od kiedy się o nich dowiedziałem(jakieś pół roku temu) i do tej pory nie miałem żadnego świadomego snu.

Dzisiaj śniła mi się jedynie wizja metra w Krakowie przez co miałem fałszywe wybudzenie bo nie wiadomo czemu ganiałem po torach jak idiota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o świadome śnienie i pamięć snów to polecam nagrania Adama Bytofa i Dziennik snów. Gdy codziennie zapisujesz sny w dzienniku (choćby zmyślone) twoja PODŚWIADOMOŚĆ zacznie coraz lepiej je zapamiętywać. Gdy będziesz pamiętał dosyć dużo detali jak MasterBezi (ja tez przeważnie sporo ze snu pamietam) możesz próbować LD (wildy fildy wbtb). Nie jest to łatwe. Ja tylko 10 razy miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi jedynie o LD z zapamiętywaniem to sobie jakoś radzę.

Problem polega na tym że z tego co wyczytałem to większość technik na LD ma większą szansę na udanie jak się ją użyje w środku nocy, a ja sobie na to nie mogę pozwolić.

Czy nie ma jakiejś techniki co będzie dawać dość dużą szansę na LD, kiedy pójdę spać normalnie o 22:30?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wczoraj sen związany z kucykami.

Działo się to w moim domu, oprócz rodziny mieszkali z nami Discord i Celestia, o ile pamiętam to niby było kilka dni po ich ślubie, a oni zatrzymali się na parę dni. Moich rodziców to nie dziwiło, tak jakby od dawna ich znali. Pamiętam że w śnie miałam jakiś problem z szyją i Discord próbował mi pomóc. Celesti prawie w ogóle nie widziałam, ale wiedziałam że jest gdzieś w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze starych snów, jakie mam na dysku zapisane :P

Sen przebiegał następująco: Applejack w skarpetkach reklamowała.... „dom uciech”. W środku były pokazane pary Caramel- Berry Punch, Mackitosh – Rose. Sama bardzo zachęcała aby spędzić z nią trochę czasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj kolejny sen, tylko że bez kucyków, ale byli w nim FOLowcy z Biur Adaptacyjnych.

Więc razem z Task Force 141 (dokładnie to z Pricem, Soapem, Ghostem, Roachem i Sandmanem (żołnierz Delty z MW3)), zaatakowaliśmy bazę FOLu żeby aresztować Wielkiego Mistrza FOLu. No cóż, szło gładko do momentu spotkania z Wielkim Mistrzem FOLu. Okazało się że Wielkim Mistrzem FOLu był... Justin Bieber. Podszedł do mnie i bez ostrzeżenia zaśpiewał "Baby", zacząłem krwawić z oczu i uszu jak go zobaczyłem... i usłyszałem. Wtedy się obudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Mi raz się śniło jak miałem okazję zadźgać Justysię, ale Celestia mi zakazała. Ale Justysia zaczęła śpiewać jedną ze swoich piosenek. I tu pojawia sie Luna. Furia w oczach, gotowa by zabić. Celestia próbuje ją uspokoić, ale Luna nie słucha. Wypowiada zaklęcie dekapikacji. Justysia leży poćwiartowana. Nigdy nie miałem lepszego humoru rano, niż po tym śnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj kolejny sen, tylko że bez kucyków, ale byli w nim FOLowcy z Biur Adaptacyjnych.

Więc razem z Task Force 141 (dokładnie to z Pricem, Soapem, Ghostem, Roachem i Sandmanem (żołnierz Delty z MW3)), zaatakowaliśmy bazę FOLu żeby aresztować Wielkiego Mistrza FOLu. No cóż, szło gładko do momentu spotkania z Wielkim Mistrzem FOLu. Okazało się że Wielkim Mistrzem FOLu był... Justin Bieber. Podszedł do mnie i bez ostrzeżenia zaśpiewał "Baby", zacząłem krwawić z oczu i uszu jak go zobaczyłem... i usłyszałem. Wtedy się obudziłem.

Ghost i Roach zgineli w MW2, a jeśli chodzi o Biebera to nie przesadzaj, wszyscy oceniają go po tej piosence, przyznaje nie jest taka dobra, ale kilka jego innych mi się spodobało.

Sory za offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost i Roach zgineli w MW2, a jeśli chodzi o Biebera to nie przesadzaj, wszyscy oceniają go po tej piosence, przyznaje nie jest taka dobra, ale kilka jego innych mi się spodobało.

To raczej nie była opinia Beziego na temat Biebera. Sny są wytworem naszej podświadomości, więc to jego podświadomość jest hejterem, a nie on sam^^

Tak co do offtopu, a ja pamiętam urywek pewnego snu.

Byłem w supermarkecie. Aleje były takie dziwne. 3 razy szersze niż normalnie.

Wchodziłem właśnie do różowej strefy (tak nazywam dział z zabawkami dla dziewczyn w tym MLP)w poszukiwaniu blindbaga z Luną. Miałem na sobie swój plecak, na którym noszę wszystkie swoje przypinki. Za swoimi plecami słyszałem rozmowę atrakcyjnych dziewcząt. Nie zacytuję dokładnie, gdyż trudno to zapamiętać. Było to coś w stylu:

-Co on robi w tym dziale?

-Nie, on nie może być taki zły, spójrzcie na jego fajne przypinki

-Tak to fajny facet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem aż 5 snów ale tylko 3 z nich zapamiętałem w szczegółach, gdyż dwa pierwsze sny nie miały kucyków, a z jednego z nich pamiętam tylko że śniła mi się lekcja WOKu.

To teraz te 3 sny z kucykami.

Sen pierwszy:

Przyjechałem do pewnej kamienicy z grupą antyterrorystów. Miałem Vectora SMG, strzelbę SPAS12 i pistolet Bren 10 a żołnierze mieli: dwóch miało pistolety G18, karabiny G36, dwóch miało pistolety USP i pistolety maszynowe MP5 i każdy miał strzelbę Benelli M4. Na miejscu zobaczyłem, że kamienica została otoczona kordonem sanitarnym. Pomyślałem "komuś się chyba zachciało Resident Evil na żywo". Jakiś gość w stroju HAZMAT powiedział, że grasuje tam czarny kuc który morduje mieszkańców kamienicy. Zobaczyłem okna pomazane krwią. Od razu wszedłem z komandosami do środka i zobaczyłem na klatce Fluttershy, Pinkie Pie i Rarity w ludzkich postaciach, oczywiście nie mogły opuścić kamienicy ze względu że była tam kwarantanna i ogłoszono protokół BNC (protokół na wypadek zagrożeń biologicznych, nuklearnych i chemicznych), powiedziały mi że to ojciec Fluttershy i chce ją zabić a i Rarity spytała mnie: "co to jest "Protokół BNC" i dlaczego nie możemy opuścić tej kamienicy i ratować Fluttershy". Wyjaśniłem im czym jest protokół BNC i że wprowadzono kwarantannę a Rarity powiedziała mi, że "zabici" nie są wcale martwi. Potem okazało się, że Fluttershy ze strachu a ja przez kwarantannę zapomnieliśmy że jesteśmy związkiem, lecz szybko sobie przypomnieliśmy. Potem mieszkaniec kamienicy (rzekomo martwy) zaatakował i pogryzł jednego z komandosów, a ten komandos chwila potem sam stał się agresywny. Fluttershy posłała mu spojrzenie a spojrzenie go... "uspokoiło". Krzyknąłem do trzech wciąż "normalnych" komandosów: "Dobra panowie, nie dajcie się pogryźć. Mimo mocy spojrzenia Fluttershy, nie liczcie że Fluttershy w razie kryzysu wam pomoże, macie od tego karabiny". Potem sen się urwał i czas przeskoczył o jakąś godzinę. Moi komandosi nie przeżyli. Ale potem pokazał się ten czarny kuc o którym mówił koleś od zagrożeń biologicznych... Dokładnie to była... Mroczna Bestia z Silent Ponyville 2. Dobyłem strzelbę SPAS12, przełączyłem na tryb automatyczny i władowałem w nią całe 8 naboi zapalających. Potem pojawiła się Rarity ze strzelbą Benelli M4 i Pinkie Pie z karabinem G36. Ostrzeliwały ojca Fluttershy, lecz mimo odniesionych obrażeń wciąż trzymał się dobrze i rzucił się na mnie gdy przeładowywałem strzelbę, dobyłem pistolet Bren 10 i wpakowałem w głowę cały magazynek, potem Pinkie Pie podnosząc moją strzelbę SPAS12 z podłogi i dobiła nią bestię. Potem pojawiła się Nina Medeiros (ta z RECa), nie powinniśmy ją byli widzieć bo było dużo światła, ale widzieliśmy. Wtedy ja Vectorem, Rarity strzelbą Benelli M4, Fluttershy pistoletem maszynowym MP5 a Pinkie Pie karabinem szturmowym G36 i strzelbą SPAS12, solidarnie, zmasakrowaliśmy opętaną portugalkę bronią palną. Potem dostaliśmy się na dach kamienicy i zabrał nas stamtąd Black Hawk.

Sen drugi:

Jest to w zasadzie kontynuacja wczorajszego snu. Obudziłem się w jakieś leśniczówce, lecz nie byłem sam. Były tam ze mną Rarity, Twilight, Fluttershy w ludzkich postaciach i Ghost na dalszym planie. Widać, dziewczyny leczyły mnie z obrażeń jakie doznałem podczas akcji. Próbowałem wstać, ale Twilight powiedziała, że doznałem ciężkich obrażeń i że powinienem odpoczywać. Zobaczyłem Ghosta i rzuciłem do niego "Jak akcja". On odpowiedział "Mane 6 i Derpy przybyły z pomocą, Soap i Applejack wspólnie zabiły Wielkiego Mistrza FOLu, apropo tej dwójki, oni chyba są w związku". Potem Ghost wyszedł a ja zostałem sam z trzema dziewczynami, wszystkie mnie objęły a Fluttershy mnie pocałowała i szepnęła mi do ucha: "Odpoczywaj", a ja odpłynąłem w sen.

Sen trzeci:

Byłem sobie z Mane 6 i Derpy w Szczecinie i idę sobie przez Jasne Błonia do Galaxy, aż nagle dzwoni ktoś do mnie na telefon i zobaczyłem opis kontatku "Michał Wdówka". A ja pomyślałem: "O nie, to znowu on". Odebrałem telefon i coś tam niemiłego do mnie mówił a ja do niego rzuciłem tekst: "Spier***aj" i się rozłączyłem. Wtedy Rarity powiedziała: "Co się stało"? A ja odpowiedziałem prosto z mostu: "Znowu ten pe**ł do mnie dzwoni, już chyba drugi tydzień z rzędu". Wtedy dałem Rainbow Dash numer do Wdówki a ona wysłała mu SMS'a o treści: "Odwal się od mojego kumpla albo zamienie cię w krwawą papkę". Chwilę potem pod Urzędem Miasta, a dokładnie pod przystankiem linii 70, spotkaliśmy Wdówkę. Oczywiście tak jak w gimbazie, miał fazy i powiedział do mnie: "Czesć kochanie". Applejack powiedziała do niego: "Kolego, nie pozwalaj sobie, on gustuje w klaczach" (nie wiem dlaczego powiedziała "klaczach" a nie "kobietach"). Ja natomiast powiedziałem "Ej ty Wrzód, weź Stoperan, bo cie pos**ło". Wtedy i Fluttershy się wtrąciła i powiedziała: "Najmocniej przepraszam, ale on jest ze mną". Wtedy Derpy spytała się mnie "Dlaczego nazwałeś go Wrzodem". Ja natomiast zacząłem wyjaśniać jej Gothica, a potem rzuciłem do Wdówki tekstem: "A teraz idź sobie do Radka z łaski swojej". Wtedy Wdówka się na mnie rzucił ale Rainbow Dash mi pomogła i wykopała go na Księżyc i sen się skończył.

PS. Taa... Pierwszy sen to crossover horroru REC i fica Silent Ponyville :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dzisiaj śniła mi się walka z Nightmaré Moon. Ale nie taka jak w serialu, tylko w stylu Asura'S Wrath! Występowali: Twilight jako Yasha, Rainbow jako Asura, Pinkie jako Pinkie (jej mantrą była czekolada... Nie pytajcie.) oraz Nightmare Moon jako Nightmare Moon. Samej walki nie będę opisywał bo była bardzo podobna do epizodu 17 samej gry. Dodam tylko, że Canterlot tego nie przetrwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem niefajny sen związany z MLP. Śniło mi się że do mojego domu przyszła jakaś wymiana zza granicy i zaczęli się śmiać ze mnie bo mam przypinkę Fluttershy na kapeluszu, potem wszedłem na kwejka żeby im coś pokazać, ale wszędzie były zdjęcia kucyków, a oni zaczęli mnie wyzywać od części rowerowych. ;^; Smutam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałam przed snem w gamelofta mlp. Śniło mi się, że mam elementy harmonii w postaci żelek i muszę znaleźć sześć osób, które mają je zjeść i reprezentować dany element. Gdy wyszłam na ulicę było pusto, ani jednej żywej duszy. Potem znalazłam koleżankę, ale ona nie chciała żadnego wziąć. Potem odłożyłam je i gdzieś sobie poszłam. Gdy wróciłam okazało się, że dwa (chyba RD i Rarity) zostały skonsumowane przez mojego tatę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...