Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Wisiałem na krzyżu. Jak Jezus. Wokół mnie było wiele innych stworzeń, też na krzyżach. Po jakimś dłuższym nieokreślonym czasie pojawiła się Twilicorn, i zaczął nas zdejmować, zaczynając ode mnie. Przeniosła mnie prawdopodobnie do Equestrii. Ale gdy zapytałem się co to wszystko znaczy, obudziła mnie Matka... :ming:

Jestem chory :ming:

PS. TUROŃ CO TO ZNACZY???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio ciągle śni się Twili, albo Luna. To jest ciekawe, bo z Luną nawiązałem pewną przyjaźń, a z Twili weszliśmy w tak jakby związek... Ciągle mi się śni jedna lub druga, a wszystko ma swój ciąg. Nie są to losowe sny, tylko swoje kontynuacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Bardzo często pamiętam, że snią mi się sprawy związane z kucykami lecz gdy wstaje często je zapominam. Ostatnio może nie śniło mi się coś w stylu, że byłem kucykiem, lecz znajdowałem się na pewnej scenie i wygłosiłem że lubię MLP wtedy byłem zdany na śmiech niestety innych. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w porównaniu z niektórymi osobami to mi śnią się całkiem norlmalne rzeczy, jeszcze nigdy nie miałem snu o kucach ale niedawno śniło mi się że wszedłem do jakiejś biblioteki i spotkałem kilku z moich znajomych którzy jak się okazało zrobili sobie mini ponymeeta i wspólnie pisali fanficka. Najlepsze jest to że to osboby których nigdy bym nie podejrzewał o bycie fanami MLP więc chyba moja mina w tm śnie wyglądała mniej więcej tak : :wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy (kiedy zaczynałam z kucykami) sen jaki miałam dotyczący kucyków był SUPER :). Śniło mi się  że jestem alicornem wszyscy nazywali mnie  ''Księżniczka Sealia'' i miałam błękitną skórę (nie taką jak Luna ona jest granatowa XD ) Tak czy owak Celestia władała Słońcem Luna Księżycem a ja Oceanami i morzami (Może to dlatego że uwielbiam pływać i KOCHAM morskie zwierzęta).

Drugi sen był już dziwniejszy,  kiedy dowiedziałam się o Doktorze Whoovsie (Dokładnie jego mrocznej stronie). Miałam 13 lat i mój sen był bardziej . . .  Jakby to powiedzieć hm 

Zboczony XD 

Jestem bardzo otwarta więc powiem bez wstydu jak było :D ekhm:

Ja w niewielkim korytarzu(Ten sen także ukazywał mnie jako kucyka ale pegaza) , po pewnym czasie widzę duże świece prowadzące do pewnych drzwi, otwieram je a tam . . . . . .

Discorded Whooves (mroczna wersja doctora) W sexi pozycji ;3 czeka na mnie jedząc swoje masełko

Posuwa się przyklepuje kopytkiem na łóżko ^^ A co dalej . . . Domyślajcie się :3 (Możecie odpisać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj 2 sny:

W pierwszym kupiłem sobie figurkę Fluttershy a i mama to zobaczyła i zaczęła się śmiać i mówić mi jakieś przykre i obraźliwe rzeczy...

 

Drugi był nieco fajniejszy, ale nie opowiem wszystkiego ze względu na treści r34... Opowiem tylko tyle ile nie zalicza się do r34 :D

Więc siedziałem sobie w jakimś lesie i płakałem, aż nagle podeszła do mnie Fluttershy (w tym śnie była zhumanizowana - zresztą jak 90% moich snów z udziałem postaci z MLP, we wczorajszej serii snów gore tylko w Rainbow Factory Rainbow Dash była kucykiem... - śniły mi się wszystkie z Mane 6 wtedy oprócz Applejack... jedynie podpowiem, że Rarity w mojej serii snów była "zainspirowana" Wampirem z Zagłębia), usiadła koło mnie i spytała mnie czemu płaczę... Ja opowiedziałem jej o mamie, przytuliła mnie a i zobaczyła, że jeszcze w dodatku jestem ranny... Tego w jakich okolicznościach byłem ranny to nie wiem... W dodatku do tego wszystkiego ponury klimat dodawała

w tle, kiedy Fluttershy mnie przytulała. Potem zabrała mnie do swojej chatki (cóż... to nie było ani na Ziemi, ani w Equestrii... okolica przypominała raczej las na Naboo z I części Gwiezdnych Wojen) gdzie mnie opatrzyła, zrobiła herbatkę. Później mnie ponownie przytuliła, pocałowała... Poszliśmy do łóżka a potem... No właśnie, tu urywam opowiadanie snu ze względu na r34...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio 2 sny z kucykami.

Pierwszy:

Siedzę i oglądam filmik z jakiegoś FPS'a na YT myślę sobie że to kolejny nudny sen, później idę na jakieś trybuny, na których jest Koleś z Postala. Jak ten mecz/pokaz whatever się kończy idę do jakiegoś domu z Twi, lecz jak byłem już w środku to ona znikła i pojawiła się tam chyba moja nauczycielka od techniki, ale nie jestem pewien bo ją tylko po głosie rozpoznałem. Scena nagle się zmienia, jestem pod tym domem a obok mnie Twilight mówi żebym się ubrał bo jak nie to nigdzie ze mną nie pójdzie, później coś zaczęła mówić że od faceta wymaga tylko jednego, ale czego to już nie wiem bo się obudziłem.

Drugi:

Wyglądało to mniej więcej tak że Niekryty Krytyk urządził maraton MLP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba 6 snów o MLP

1.Jade z Mamą do kościoła patrze na płot a tap jest Pinkie Pie chciałem powiedzieć o tym mamie ale zauważyłem że jej nie ma w aucie :lunaderp: więc poszedłem kierować nie umiałem zatrzymać samochodu więc wjechałem do szamba . :cadance4:

2.Oglądałem MLP u cioci na kanale Nr 0 w intro było coś żeby wstać i walczyć i zeby pomagać przyjaciołom a w odcinku było gigantyczne łóżeczko dla małych dzieci w którym był Miód :pinkie3:

3.Byłem u babci na wakacjach i byłem w kręgu przed TV z Rainbow Dash i wszyscy zaczeli się nawalać próbowałem ją kopnąć ale nie trafiałem.póżniej podszedłem od okna i zobaczyłem mojego kolege Kostka z wiuelką głową.

4.Oglądałem TV i była reklama gry z MLP było w reklamie że Cadence (chyba żle) była wielkości szczura i chodziła po biurku.Postanowiłem że nagram Let's Play z tej gry.

Mam Po***ane Sny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu miałem sen.

Więc we śnie jechałem sobie 107 do Polic siedzę sobie na swoim ulubionym miejscu, miejsce obok mnie jest puste i nagle podchodzi jakiś moher i chce siąść na tym miejscu. Ja mówię, że nie, że nie dam i wtedy nagle moher zaczyna mnie ciągnąć za rękę, wywiązuje się szamotanina, ale na szczęście wtedy zjawia się Rainbow Dash i mi pomaga.

Właściwie to ona też jechała tym autobusem i jej pozwoliłem usiąść koło mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem faką faze że wiedziałem kiedy śnie mogłem sny manipulować O.o od kilku miesięcy nic mi się nie śni. Nie wjem o co chodzi. Może to przez zime? Ale teraz złamałem noge i cały czas siedze w domu to moze troche pobudze moją wyobraźnie na temat kucykow i bede mial TEN pierwszy związany z nimi sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam sen że zjeżdzałam z wodospadu z koleżankami O.o a obok na leżaku opalał się discord O.o Krzyczeliśmy do niego żeby pozjeżdżał z nami O.o później któraś z dziewczyn poszła i mu przywaliła O.o O.o O.o A on wstał i ... dalej nie powiem bo to sceny drastyczne...

Boże czy ja nie moge mieć normalnych snów

 

A jeszcze kiedyś miałam taki... porypany sen:

Byłam u  siebie w pokoju a tu nagle wlatuje RD i włazi mi do szafy O.o Ja wlazłam za nią pojawiłam się w lesie slendera, znalazłam karteczke na której było napisane, Pinkie cie dorwie O.o, później gonił mnie slender z dwoma głowami... jedną Pinkie drugą Fluttershy, a później głowa Pinkie zjadła głowę Fluttershy O.o wlazłam do króliczej nory i byłam w Equestrii podeszła do mnie Celestia i serdecznie się uśmiechnęła ... poczułam się bezpieczna ... po tym ,,Pinkieslenderze'' Ale Celestia zrobiła minę Molestii i zgwałciła mnie rogiem,, dopiero zobaczyłam że jestem kucem'' a później mnie zostawiła... podeszła Luna krzyknęła ,,This is Sparta'' i kopnęła mnie tylnym kopytem... obudziłam się z krzykiem: Co jest ze mną nie tak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość niedawno śnił mi się bardzo, ale to bardzo dziwny sen o kucykach. Może zacznę od początku...

Byłam bardzo biedna i mieszkałam w śmietniku. Miałam miskę z wodą w której kąpałam się raz na miesiąc. Pewnego razu wyszłam ze śmietnika i postanowiłam się przejść. Na chodniku znalazłam 10 zł, byłam z tego powodu niezmiernie szczęśliwa, gdyż nie jadłam niczego od tygodnia.

Poszłam do najbliższego sklepu i kupiłam bagietkę, pomidory i inne rzeczy. Gdy wracałam, na mojej drodze pojawił się dziwny kosz. Otworzyłam go a w środku był mały, skrzydlaty kucyk. To była Fluttershy (wiedziałam że to ona, chociaż nie stać mnie było na internet i telewizor, ale moja podświadomość przecież ją zna). Zabrałam ją do mojego ,,mieszkania" i zaopiekowałam się nią. W nocy była burza  i ona się bała a ja dałam jej koc. Zaczęłyśmy rozmawiać. Okazało się że przez przypadek Księżniczka Celestia przez sen wysłała ją do naszego świata. Obiecałam jej że odeśle ją z  powrotem do Equestrii. Na następny dzień znalazłam w tym samym miejscu Rarity i też się nią zaopiekowałam. Potem znalazłam pozostałą czwórkę. Gdy wszystkie razem się zebrałyśmy poszłyśmy na miejsce  i zastaliśmy tam Księżniczkę Celestię. Ona podeszła do mnie i powiedziała ,,wiedziałam  że sobie poradzisz". Nagle znikły.

... i się obudziłam xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...