Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Po dłuższej przerwie znów miałem sen z kucami :yay:

Mianowicie jestem sobie na Placu Żołnierza Polskiego i chcę przejść na czerwonym świetle, ale niestety na drugim końcu stały psy. Więc idę przez pasy w kierunku Galerii Kaskada, ale na moje nieszczęście policjant wychodzi z galerii i mnie haltuje, a ja zaczynam uciekać. Ów glina mnie goni i za Kaskadą krzyczę "Rainbow Dash", i w tej chwili Rainbow Dash spada na policjanta, ale pojawiają się inni i zaczynają mnie ścigać wtedy przychodzą Fluttershy i Derpy, biegnę do Placu Grunwaldzkiego i tam spotykam się z całą Mane6 i Derpy i gdy wsiadamy do tramwaju przychodzi jeszcze jeden policjant ale Pinkie Pie wyjmuje piłę łańcuchową i... Cupcakes z funkcjonariusza gestapo (czytaj: policji). Potem jedziemy na Głębokie i przesiadamy się na 103 i jedziemy 103 do Polic.

PS. Były to humanizacje, tylko że Fluttershy, Derpy i Rainbow Dash miały dodatkowo skrzydła.

 

Gdyby we śnie byli antyterroryści to by było więcej zabawy :D

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło, że byłam AppleJack i jeździłam na Derpy. Potem jedliśmy Muffiny (ja jako AppleJack, Drerpy,SweetieBelle i Księżniczka Cadence) i olbrzymi niedźwiedź opowiedział coś na temat szpiczastych szpiczaszkach i zepchną nas do przepaści :v6Jdq:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś sen nie do końca związany z kucami.

Byłam z rodzicami na ponymeecie, który był w mojej szkole. dużego kawałka snu nie pamiętam. Jednak przed obudzeniem była taka scenka: Celestia idąca drogą, przez las, widać że było to jesienią, na drzewach były zółte i pomarańczowe, oraz czerwone liście, słońce padało na ścieżkę, normalnie jak z jakiegoś obrazka. Celest szła powoli ścieżką, smutna z powodu siostry (prawdopodobnie po wygnaniu na księżyc). W tle leciała piosenka "When she loved me"

 

Co do piosenki jest wersja z Celestią i luną, oraz znalazłam wersję z Flutterką i discordem:

http://www.youtube.com/watch?v=IwQuxu3s9qI -Discord/Fluttershy

http://www.youtube.com/watch?v=4RTwNXYG31s -Luna/Celestia

Edytowano przez IceWolf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co mi się śniło to normalnie to był Crossover Dooma 3 i TCB.
Więc najpierw to szedłem jakimś ciemnym korytarzem, zaatakowały mnie Hell Knighty i siekałem je z BFG, potem gdy byłem w jaśniejszym korytarzu to spotkałem Mane6 i Derpy i razem zaatakowaliśmy bazę FOL, najpierw obrzucałem z RD i AJ rekrutów granatami a potem razem z Mane6 i Derpy zaskoczonych żołnierzy FOL zgnietliśmy ostrzałem z broni maszynowej i karabinów plazmowych a na końcu Fluttershy i Derpy dokonały egzekucji na dowódcy placówki i przybyły Celestia z Luną i pogratulowały nam zniszczenia placówki FOLu.

PS... Ta placówka FOL była dziwnie podobna do lozoja :D

Edytowano przez MasterBezi
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny że osobiście miałem bardzo dużo snów o kucykach, ale nie pamiętam jakiś konkretnych szczegółów z ich przebiegu. jednak dobrze pamiętam że raz przyśniła mi się akcja z fanfiku "my little dashie", tej samej nocy której ją przeczytałem.

 

mimo wszystko muszę przyznać że moje sny są bardzo interesujące.

 

Dlaczego?

 

Ze względu na powtarzający się czynnik a mianowicie możliwość cofania się w wydarzeniach.

 

Zgadza się.

 

Potrafię przenieść się w dowolną część snu, czasami zdarza się że jedną sekwencje powtarzam parenaście razy z różnymi wersjami zakończenia.

 

Najprawdopodobniej jest to spowodowane moim pragnieniem podróży w czasie.

 

Proszę uważać na błędy ortograficzne. To nieładne ~Lordek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano miałem sen o kucykach który dla odmiany zapamiętałem.
 
Na początku byłem w canterlocie (raczej w postaci czółowiekia) w którym Celestia i Luna (z jakiś przyczyn bardziej Luna) kazały mi udać się na ziemie i znaleźć ludzkie odpowiedniki dla elementów harmonii
akcja rozgrywała się w moim rodzinnym mieście i na jego obrzeżach.
W każdym razie po pewnym czasie znalazłem idealne osoby które potem przemieniły się w kucyki i zostały przeniesione do equestrii.
 
Dalsza część snu zaczęła się od tego że sam zostałem zmieniony w kucyka. Swoją drogą ciekawe doświadczenie, najpierw  upadasz na ziemie powoli czując że twoje plecy stopniowo zaczynają się obniżać, następnie patrzysz na swoje palce które powoli zaczynają się zrastać, aby w końcu zobaczyć się w nowej formie (ja niestety nie pamiętam swojej kucykowej wersji)

Tak czy owak zacząłem rozglądać się za głównymi bohaterkami (wciąż w moim mieście). Pierwszą którą spotkałem była Rainbow Dash następnie Rarity a potem Pinkie Pie(spotkałem ją w dość dziwny sposób bo zadzwoniłem do niej na komórkę i jako obserwator mogłem zobaczyć jak odbiera telefon. Powiedziała tylko cześć a potem coś jeszcze i rozłączyła sie.) jako czwarta była Fluttershy którą spotkałem w piaskownicy na placu zabaw. Najtrudniej było znaleźć Applejack, ponieważ nie wiedziałem gdzie jej szukać. Poszedłem do jednego z okolicznych bloków mając nadzieję że tam ją znajdę, gdy wszedłem do środka jakiś facet powiedział mi że Applejack mieszka w bloku obok. faktycznie gdy się tam udałem jej imię widniało na domofonie. nagle Applejack wybiegła z bloku kierując się w stronę pewnej ciężarówki z jabłkami.

Wtedy się obudziłem.

Pewnie zastanawiacie się co się stało z Twilight. Jej akurat nie spotkałem (albo po prostu spotkałem ją w canterlocie i tego nie pamiętam.)

 

W kwestii błędów ortograficznych zalecam korzystanie z programu Word ~Lordek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wczoraj śniło, że

-najpierw uciekłem z lekcji w lozoju

-potem byłem w Kaskadzie i jakiś koleś mi się wepchnął w kolejkę i zrobił awanturę i ten koleś wezwał policję

-potem to uciekłem z Galerii i Derpy podwiozła mnie z Galerii Kaskada do mojego domu, nie tylko podwiozła ale też weszła ze mną do domu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że byłam na konwencie, na którym było OGROMNE stoisko z kucykami, a moją uwagę, oprócz szerokiej gamy figurek, szczególnie przykuły mini BB (dwa razy mniejsze saszetki od tych, które możemy uświadczyć) z zupełnie nowymi figurkami w innych pozach, jajka niespodzianki z figurkami, naklejkami, itp.  :starry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło że byłem bohaterem w Crysis 2. Przewinął się tam jakiś kucyk, ale to nie był nikt z Mane6, Derpy, to był jakiś kucyk ziemski, jednakże nie była to ani Applejack, ani Pinkie Pie, ani żaden inny znany "ziemniak". Niestety ten kucyk potem poległ a ja walczyłem z fałszywą przyjaciółką, Karoliną. Miałem broń podobną do Vectora, ale strzelał ładunkami elektrycznymi i skończyło się na tym, że Karolina chciała mnie zglanować, ale pancerz nanokombinezonu mnie ochronił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio bardzo dziwny sen:

Nagle okazało się że Derpy jest księżniczką  :derp2:

Generalnie później siedziałem z nimi na jakiejś herbatce czy coś... A gdy nazwałem nową księżniczkę Derpy Celestia dziwnie się na mnie popatrzyła i powiedziała że nazywa się ona jakoś...inaczej. Problem tkwi w tym ....że nie pamiętam jak  :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem krótki sen że byłem discordem, ale gdy próbowali mnie zmienić w kamień nie udało się, miałem tylko jedną nogę z kamienia a resztę normalną, ale sen się bardzo szybko skończył wszystko się zawaliło a gdy się obudziłem ta sama noga która była z kamienia teraz miała skórcz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przebłyski z ostatniego snu. Śnił mi się jakiś nowy antagonista, był bardzo podobny do Sombry, też był jakimś królem, miał tylko nieco inne szaty i był ziemniakiem. 

 

Przez chwilę stali obok siebie i mogłem ich porównać.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wybuchową mieszankę - bodajże ludzie próbowali się przedostać do Equestrii w drugą stronę, był wątek miłosny z Rarity, podróże w czasie, okazało się, że kucyki są długowieczne.

 

Tak to jest, jak się zaśnie w WonderLandzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wybuchową mieszankę - bodajże ludzie próbowali się przedostać do Equestrii w drugą stronę, był wątek miłosny z Rarity, podróże w czasie, okazało się, że kucyki są długowieczne.

 

Tak to jest, jak się zaśnie w WonderLandzie.

Weź mi nie przypominaj, jak kiedyś tam zasnąłem to ostatnie sceny były takie że biłem się z Derpi o ostatniego pączka w Mc'Donald...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...