Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Jeśli chodzi o normalne sny, to był jeden taki, który z tego co pamiętam zaczął się pięknymi słowamu "O k***a mać, jestem kucem!" i ogólnego zafascynowania Ponyville, przez które szedłem.

Natomiast, co do tych..ekhem... nieprzyzwoitych ;) to był...jeden... z Rarity... Ale co w nim się wydarzyło pozostawię już dla siebie ;) Sen nie był świadomy!!! Z góry uprzedzam!

Skoro z góry uprzedzasz to jednak masz zamiar go opowiedzieć! xD Dobra nie będę czepialski...

A ten pierwszy sen to też się fajnie zaczął. xD

DLACZEGO JA NIE MAM ŻADNEGO?!

Może się jeszcze doczekam. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Może załóż na to nowy temat? Albo nie! Opisz to w senniku! xD

Może od razu clopfic na jego podstawie? :rainderp:

Na razie możesz streścić :megusta:

Ok. Suchy spotyka Spitfire. Suchy robi jej z d*** wiadro. Suchy budzi się mokry :rainderp: hehehe

Tak co za to warna nie dostanę :D


Bwuahahahahahahaha

Patrzcie to

Mój tekst:

Znaczy że ja ze Spitfire chce...

A teraz przeczytajcie co pod nickiem ma osoba która zaraz po mnie napisała hahahahahahah xDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o kucykach ale związany z MLP. Ostatniej nocy, ja wśród wielu półek. Discord'y. Dużo Discord'ów. Wielkie, małe, z długimi rogami, krótkimi, w różnych pozach. Tak, w moim śnie Hasbro zaczęło hurtowo produkować figurki Discord'a:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Suchy spotyka Spitfire. Suchy robi jej z d*** wiadro. Suchy budzi się mokry :rainderp: hehehe

Tak co za to warna nie dostanę :D

a u mnie wyglądało podobnie, tylko, że z twilight, niestety nie doszyłem i obudziłem się robiąc ruch środkową częścią ciała i dwie strony Sad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... to się cieszę, że macie słodkie sny :P I akurat dzisiaj też nic mi się nie śniło. Nawet obejrzałem 3 odcinki po 0:00, ale pewnie za późno zabrałem się za oglądanie, może za mała dawka dla mnie, albo bardziej myślałem o drapaniu się (głupie robale...), niż o kucach. Whatever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem sen... ale prawie nic nie pamiętam. Właściwie to było kilka snów (przez noc miałem chyba ze 3 burze więc co chwila się budziłem). Wiem, że jeden miał tylko takie nawiązanie do kucyków: Były różne przedmioty związane z MLP dla fanów. A drugiego nie pamiętam ale to nic z kucykami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro burze były 3 to musiałeś się budzić 4 razy - czyli miałeś 4 sny. Wypisałeś dwa. Czy coś ukrywasz?

Nie ukrywam! Gdybym tylko to pamiętał to bym powiedział. Jeżeli faktycznie miałem 4 sny to ja sam o tym nie wiedziałem. xD Nie wiem od czego to zależy czy mam sen czy nie. Ale jeśli będę miał to opowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa ja ostatnio coś nie śnię a chciałbym nawet czytam Ficki i nic. Ostani sen i tak miałem dosyć dziwny bo śniłem o tym ja jak szybko jeżdżę na moim inwalidzkim wózku (prawie latałem czyli to się po kucyki trochę zalicza), i nagke skręciłem w złą uliczkę i sen sie skończył. szkoda, że to co mi się śni nie ma pokrycia w rzeczywistości. Może dziś coś mi się przyśni, bo jestem świeżo po obejrzeniu GHost in the Shell 2 (nie obraziłbym się gdyby to był sen w trochę kucykowej konwencji np Rarity ja Gynoid, Dash jako Bato, a Twi jako Major Motoko Kusanagi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu miałem jeszcze kucykowe sny, wszystkie pełne absurdalnego i iście montypythonowskiego humoru, szczegółów nie pamiętam bo to jednak było dość dawno temu, cóż, może gdybym poświęcił dwa dni by napełnić łeb na nowo wszystkimi odcinkami obu sezonów to pewnie znów by się jakiś sen pojawił, jeśli tak będzie to na pewno go tu opiszę ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się śniło połączenie pierwszych i ostatnich 2 odcinków 2 sezonu połączone z lądowaniem aliantów na plaży w Gdyni Byłem se w ponyville i tam chrysalis wysysała z części mane6 "dobre cechy", tylko zamiast elementów, zabiło ją karabinem snajperskim i wszystko wróciło do normy, wyszłem przez portal do mojego świata potem aliańci wylądowali w plaży w Gdyni i spierdzielałem przez las do ponyville i się obudziłem dziwne to było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...