Skocz do zawartości

Nixie [NZ][Crossover][Mythology]


Metka

Recommended Posts

To opowiadanie to moje pierwsze podrygi w świecie kucykowej literatury i fanfiction. Nie ukrywam, że jestem niejako zakłopotana, pisząc o kopytach zamiast dłoni lub pyszczkach miast twarzy, ale mam nadzieję, że udaje mi się jakoś z tego wybrnąć.

Nie byłam też pewna, jakie dać tagi - jako że opowiadanie nie jest ani szczególnie przygodowe (jeśli przyjmiemy akcję w obowiązującym tutaj, jak mi się zdaje, znaczeniu - pościgi, wybuchy i tym podobne), ani też nie opowiada o codziennym życiu - określiłabym to jako historię o nietypowych zdarzeniach. Zawiera też crossover z mitologią, więc wrzuciłam to do tytułu tematu. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, co jeszcze dodać, to bardzo proszę, piszcie.

 

Rozdział drugi powstaje.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o dodanie jeszcze jednego tagu z listy tak jak przewiduje regulamin wewnętrzny przy Crossoverach. Tagi obowiązkowe się do tego nie wliczają, co zaraz poprawię. Chodzi o to, żeby dać czytelnikowi ogląd z czym może się spotkać. Pamiętaj również, iż można dodawać tagi autorskie jeżeli żadne z wymienionych na liście do opowiadania nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...