Skocz do zawartości

[H] Bioshock, Darkness II, The Bureau... [W] ...


Xyz

Recommended Posts

Mam do wymiany gry (pojedynczo):
- Bioshock
- The Darkness II
- The Bureau: XCOM Declassified

 

Są one w postaci linku (logujesz się na konto Steam, a gra przypisuje się do Twojego konta).

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany niech wypisze tu swoje oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi BARDZO podejrzanie. Logowanie się na obce konto? Ryzykowne. Zbyt ryzykowne. Wymiana kluczami do gry - OK. Ale to? Uważajcie. No chyba, że źle to ująłeś i faktycznie chodzi o wymianę kluczami do gier. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki są ze strony Humble Bundle, często wiele osób nimi operuje w wymianach Steam. Ja nic nie wspominałem o logowaniu się na obce konto, po prostu wchodząc na stronę Steam wymaga zalogowania się by przypisać grę do konta (logujesz się na stronie Steama). Tutaj nic podejrzanego nie ma, wiele stron sklepów gier na Steama tak funkcjonuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki są ze strony Humble Bundle, często wiele osób nimi operuje w wymianach Steam. Ja nic nie wspominałem o logowaniu się na obce konto, po prostu wchodząc na stronę Steam wymaga zalogowania się by przypisać grę do konta (logujesz się na stronie Steama). Tutaj nic podejrzanego nie ma, wiele stron sklepów gier na Steama tak funkcjonuje.

 

Przepraszam i zwracam honor. Po prostu odebrałem to jako typową ofertę z Allegro, gdzie ktoś posiada na sprzedaż 50 gier i oferuje trzy nowości za 80zł. Bo niby wygrał, a nie lubi, ewentualnie już ma. Oczywiście pochodzą z wykradzionego konta. A później klient się dziwi, że coś zabrali, zblokowali... i takie tam.  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...