Skocz do zawartości

Universe Sandbox


Cipher 618

Recommended Posts

Universe Sandbox to jak sama nazwa wskazuje sandbox, ale nie byle jaki. To nie tyle gra, co raczej gro-narzędzie z BARDZO realistyczną fizyką. Do dyspozycji, teoretycznie oddano nam cały wszechświat. W praktyce jest to jednak ogromny teren w którym możemy bawić się planetami, układami słonecznymi etc.

W menu autorzy udostępnili kilka gotowych układów, w tym drogę mleczną. Możemy wpływać na dziesiątki rzeczy i sprawdzać efekty wprowadzonych zmian. Co by było gdyby zamienić Ziemię w... Słońce? Jak zachowają się planety w układzie gdzie są dwa Słońca? Najwyżej Jowisz walnie w Ziemię...  :evilshy: A może zamiast Księżyca umieścić filiżankę (rozmiarów Księżyca).

Całość, jak na rozbudowane "narzędzie" przystało jest początkowo trudne do opanowania, ale gdy połapiemy się co i jak, w głowie zaczną rodzić się nam szalone pomysły. Efekty? Nieprzewidywalne.  

 

Screeny i możliwość kupna na STEAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Od kiedy zobaczyłem to na kanale SciFuna, to myślałem nad kupnem. Zwłaszcza, że swego czasu szalenie interesowałem się astronomią. Na razie pozostaje mi się nacieszyć Celestią :ming:

Ciekawi mnie jednak jedna rzecz: czy ta "gra" dostarcza zabawy na naprawdę długo, czy już po kilku godzinach zaczyna się nudzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...