Skocz do zawartości

You have seen nothing! Chapter II - Level up! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

Hello there Strangers!
Po długim i dogłębnym procesie tentegowania w głowie doszedłem do wniosku, że coś trzeba zrobić. Oto i coś!
 
Tak jak w lutym ponownie mam zaszczyt zaprosić wszystkich na meet ASG, który odbędzie się 31082014. Nie ma sensu się nadmiernie rozpisywać. Kto był ten wie co tu się może dziać. Kto nie był - niech wie, że poprzednim razem było na bogato! (A przynajmniej zabawowo!) Impreza ponownie odbędzie się w obiekcie sportowym zwanym Kill House (http://www.killhouse.pl )
 
Cennik jest stosunkowo prosty, ale najważniejszą rzeczą jest 20 zł za 3 godziny rozrywki! Ponownie zatem proponuję wykupić wejścia za 6 godzin. Dodatkowo przypominam, że brać w samej strzelance mogą jedynie osoby, które ukończyły 14 lat! A teraz szybkie FAQ:


-Co to ASG/strzelanka? - Air Soft Gun jest to sport wykorzystujący repliki prawdziwej broni palnej, z tą różnicą, że amunicję stanowi plastikowa kulka średnicy 6mm i jest napędzana powietrzem oraz osiąga znacznie mniejsza i bezpieczniejszą prędkość. Strzelanka to termin używany na określenie spotkania, w którym dochodzi do gry w ASG.

-.No ale jak mam 17,999(9) lat i dzień po strzelance mam urodziny to... - To musisz mieć pozwolenie! Jest to sport urazowy, więc wszystkie rozerwania powłok ciała, czy uszkodzenia innych tkanek są możliwe nawet w sposób przypadkowy i nie możemy brać za każdego odpowiedzialności :shrug:

-Wiem co to ASG, jestem pełnoletni/a. Jak się ubrać? - Najlepiej: obuwie wygodne, długi rękaw, długie nogawki. Można wziąć własne rękawiczki, ochraniacze na kolana/łokcie, osłonę na twarz (ja mam np.: bandanę), ale pamiętajcie, że WSZYSTKO najpewniej się UBRUDZI. Hala ta jest też wykorzystywana przed paintball'owców, więc wszystko jest kolorowe jak tęcza...

-Ok, ale... Jestem osobą, która pierwszy raz weźmie w czymś takim udział! - To nic! Wspaniali instruktorzy, którzy chcą waszej śmierci waszego dobra poinstruują was o zasadach gry i wszystkim co określamy mianem "z czym to się je"! Może wam się spodoba i zostaniecie na dłużej?

-Jestem osobą ciekawską/towarzyską/forever alone. Czy mogę wpaść nawet jeśli nie chcę brać udziału w zabawie, a chcę tylko popatrzeć/pogadać/poszukać przyjaciół? - Jasne!

-Ale gdzie to będzie? - Warszawa - ulica Wojnicka 2 na Pradze.

-Eeeee... Wciąż nie ogarniam gdzie to jest :derp: Jak tam dojechać? - Zatem oto naprzeciw tobie wychodzi mapka okolicy w poniższym spoilerze. Dojachać tam najprościej za pomocą tramwaju 3 lub 7. Linia zielona - przebieg linii tramwajowej Linia czerwona - trasa dojścia/dojazdu Żółte kółko wskazuje przystanek na którym należy wysiąść.
ylNgD1b.jpg



-A można tam gdzieś zaparkować? - Tak. na końcu czerwonej linii jest parking ;)

 

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że trzeba zeprać sporo funduszy i zaplanować dokładnie cały dzień i dlatego macie ponad miesiąc na to ;) W dużym skrócie to tyle. Mile widziani także fotografowie i Ci wymienieni w FAQ :D. Poniżej znajduje się lista osób chętnych do wzięcia udziału. Gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych. Być może po wszystkim wyjdziemy do jakieś knajpki czy baru.

 

Lista chętnych:

Strzelający:

1.Grillosz + Osoba towarzysząca

2.Eternal + Osoba towarzysząca

3.Amolek + Osoba towarzysząca

4.Foley + Osoba towarzysząca

5.Halik

6.Thornix

7.Arctic Cat

8.Miejsce na Twoją reklamę!

9.

 

Enjoy!

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie wiem jak będę miał z terminem, ale wstępnie oczywiście jestem zainteresowany :yay:

 

EDIT: Ale jak wpadnę to pewnie tak samo jak na poprzednią edycję - z bratem ;)

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Spytaj Etera ile ma na suce...

 

340 :lie:

 

Ja też odpadam niestety... ten termin to zło :despair:

 

Planujemy pojawić się z Breeze we wrześniu aby spalić rakietę kultury i nauki, wpaść na browarka i pozwiedzać a poza tym odwiedzić KH więc... więc można pomyśleć :D

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...