Skocz do zawartości

Zielona Jedyneczka

Recommended Posts

Heej :) Mam na imię Ola i mam 14 lat. Interesuję się MLP od mniej więcej roku, serial poznałam dzięki paru osobom z innego forum.

Moją ulubioną postacią jest Fluttershy, ponieważ tak samo jak ja kocha zwierzaki. Poza nią lubię także Pinkie Pie oraz Applejack. Można powiedzieć, że jestem składanką tych trzech kucyków, bo jestem nieśmiała, kocham zwierzęta, jestem zwariowana, lubię zabawę i śmiech oraz jestem pracowita i szczera, czasami wredna ale to już bez związku.  :P

Trochę dziwne połączenie, prawda? xD Najczęściej natykam się na osoby, które twierdzą, że najbardziej przypominam Pinkie... Ale mniejsza z tym, myślę, że po pewnym czasie sami stwierdzicie do której z Mane 6 jestem najbardziej podobna. :D

Większość wolnego czasu spędzam przed komputerem słuchając muzyki i pisząc na forach oraz portalach społecznościowych. Jestem zaciętą blogowiczką i forumowiczką, czasami biorę na siebie więcej zadań niż jestem w stanie wykonać. Mimo to sądzę, że jest to opłacalne, dzięki temu mam okazję poznać więcej ludzi, którzy docenią to, że poświęcam im czas. xD  

Lubię czytać, śpiewać, rysować oraz pisać. Do moich zainteresowań należy też oglądanie seriali animowanych i kreskówek. Uzależniło mnie to do tego stopnia, że cały mój pokój jest wypełniony kartkami ze szkicami postaci i tekstami piosenek. xD

To chyba tyle ode mnie. Jeżeli chcecie wiedzieć o mnie coś więcej, pytajcie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kreatywna osoba w fandomie :) Witaj na forum! Jeśli jesteś także pomocna jak Applejack to z pewnością będziesz mogła wykorzystać swoje talenty do współpracy z innymi nad różnymi projektami :D Słuchasz jakiejś brony muzyki?

Np. Woodentoaster'a czy Sim Gretiny? Jakie kreskówki lubisz?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Witaj na forum!

 

Prowadzisz jakiś blog? Możesz go opublikować?

Piszesz jakiś fanfic lub masz zamiar taki stworzyć?

Jakiej muzyki słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:

 

- Księżniczka Luna czy Celestia

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ulubione postaci to Fluttershy i Pinkie Pie? Masz dziewczyno gust :yay:

Witaj na forum, baw się dobrze i przestrzegaj regulaminu  :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za to miłe powitanie.   :fluttershy5:    

Tak jak obiecałam, teraz odpowiem na zadane mi przez Was pytania.

 

 

Słuchasz jakiejś brony muzyki?
Np. Woodentoaster'a czy Sim Gretiny? Jakie kreskówki lubisz?

 

 

-Raczej nie, w sumie nie wiem dlaczego... 

Ale coś tam słyszałam xD

-Z kreskówek lubię Muminki, Smerfy, Wilka i zająca... Hmm, sporo tego jest xD I skutków ubocznych także 

 

 

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?
-Lubisz parodie filmowe (te stare)?
-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?
-Jakie inne seriale animowane oglądasz?

 

 

- Nie gram w gry więc nie posiadam ulubionej.

- Zależy jakie...

- Lubię wiele książek ^^ Ale najbardziej przypadła mi do gustu seria "Jeżycjada" M.Musierowicz 

- Dużo by wymieniać xD W sumie najczęściej oglądam Pingwiny z Madagaskaru, mam na ich punkcie fioła dorównującego kucykowej obsesji.

 

 

Prowadzisz jakiś blog? Możesz go opublikować?
Piszesz jakiś fanfic lub masz zamiar taki stworzyć?
Jakiej muzyki słuchasz? 

 

 

- Tak, prowadzę dwa blogi. Nie są związane z MLP więc wolę tu nie spamować ale jeżeli lubisz klimaty Pingwinów z Madagaskaru to mogę wysłać Ci linki na pw ;)

- Cóż, mam w planach coś stworzyć ale nie wiem czy to wypali. Z zasady lubię pisać lecz nie zawsze mam czas i wenę.

- Pop i rock, czasami klasycznej... Do moich ulubionych utworów należą "Małe rzeczy" oraz inne piosenki Sylwii Grzeszczak.

 

 

A czy byłabyś w stanie podesłać jakiś link do twojej strony? 

 

 

-Myślę, że da się to załatwić. Uprzedzam, że nie mają zbyt wiele wspólnego z kucykami. 

 

 

- Księżniczka Luna czy Celestia
- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca
- Fanart/fanfic?

 

 

- Wolę Lunę, moim zdaniem ma ciekawszą osobowość. Ale ogólnie lubię obydwie księżniczki.

- Zła postać, tak? Cóż, wcześniej był nią Discord ale on już nie jest zły... Aktualnie nie posiadam ulubionego złego charakteru.

- Jako Jednorożca. Ciągle przeszkadzają mi te jej skrzydła :/

- Bardzo lubię czytać Fanficki ale sama nie napisałam żadnego. Za Fanartami nie przepadam, w sumie nie wiem czemu. Ale czasami coś rysuję chociaż nie publikuję tego w necie, bo zbytnio się wstydzę.

 

 

 

Gdzie mniej więcej mieszkasz (jak można zapytać)?
Militaria?
Ciasteczko?

 

 

- Ano można. Mieszkam we Wrocławiu i bardzo mi to odpowiada.

- To raczej nie moje klimaty :D

- A poproszę xD

 

Jeszcze raz dziękuję Wam za to, że zechcieliście mnie przywitać  :pinkiehug: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...