Skocz do zawartości

Poniaczowe konsole


Nishi

Recommended Posts

Tak więc jakiś czas temu wpadłem na pomysł przemalowywania konsol na motywy związane z MLP. I tak oto powstał ten NES, którego niektórzy zapewne już znają

princess_luna_nes_by_nishi199-d7i4130.pn

 

W niedługim czasie dostanę konsolę PS One, którą mam zamiar przerobić tylko delikatnie, czyli dodać CM Vinyl Scratch. W dalszych planach mam zamiar przerabiać w ten sposób następne konsole. Jakie i na jakie kuce? Tego jeszcze nie wiem. Może macie jakieś sugestie? A może ktoś z was chciałby, żeby mu przerobić tak jego konsolę? ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee...

Mi jako fanowi starych konsol gdy ktoś robi takie przeróbki i zmienia oryginalny wygląd klasyków po prostu serce się kraje... :fluttercry2:

Co prawda schludnie ci to wyszło ale...ALE...

Aż się boję jak będzie wyglądać moja najukochańsza konsola czyli PSone...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee...

Mi jako fanowi starych konsol gdy ktoś robi takie przeróbki i zmienia oryginalny wygląd klasyków po prostu serce się kraje... :fluttercry2:

Co prawda schludnie ci to wyszło ale...ALE...

Aż się boję jak będzie wyglądać moja najukochańsza konsola czyli PSone...

Też jestem fanem starych konsol, ale wychodzę z założenia, że klasyczny wygląd konsol po jakimś czasie się nudzi. A tak mamy coś fajnego, jedynego w swoim rodzaju :3

 

No nie powiem, interesujący pomysł, jestem ciekaw jak wyjdzie ci przerobienie PS One. Zastanawia mnie jakby wyglądał Xbox 360 w wersji Rainbow Dash...  :rainbowglasses:

PS One tak jak mówiłem, pewnie tylko CM Vinyl dorobię. Jednakowoż mam jeszcze PSX w szafie i może tam pokombinuję coś innego ;)

 

 

Zobaczywszy ten temat przypomniał mi się pewien deviantarter na którego trafiłam już jakiś czas temu.

Łap, a nóż cię to zainteresuje c;

http://cardi-ology.deviantart.com/

Poza tym to bardzo fajny pomysł, z chęcią zobaczę więcej sponyfikowanych konsoli :3

Świetne! Dzięki za podesłanie i miło mi, że podoba ci się ten pomysł ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał przerabiać swojego Xboxa 360 to dodałbym tylko znaczek Luny po bokach. Ewentualnie, gdyby najnowsza wersja konsoli była biała przerobił bym ją na GLaDOS xD No dobra... Vinyl Scratch. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gdybym miał przerabiać swojego Xboxa 360 to dodałbym tylko znaczek Luny po bokach. Ewentualnie, gdyby najnowsza wersja konsoli była biała przerobił bym ją na GLaDOS xD No dobra... Vinyl Scratch.

"Welcome to the Aperture Gaming! What we gonna play?" :lol:

Ale serio jestem ciekawy jak by wyglądało w wersji z GLaDOS? :D

@Topic Jestem ciekaw jak będą wyglądały inne Design, powodzenia w malowaniu :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją Vitę zdobi właśnie brokatowa Fluttershy. Bałem się, że "spsuje" tylny panel dotykowy, ale jest wręcz przeciwnie. Pomaga w grach, w których lewa i prawa strona odpowiadają za inne rzeczy (np Borderlands 2: bieg - lewa, cios - prawa) Na włączniku do Xboxa pojawił się motyl, znaczek Fluttershy. Zupełnie przez przypadek światło sprawia, że jego oczy świecą. Wieczorem efekt jest rewelacyjny. Postaram się wrzucić fotki.

"Welcome to the Aperture Gaming! What we gonna play?" :lol:

"Hello and once again welcome to the Aperture Gaming Center. What game we will play until you'll di*zzzt*. Your de*zzz muchos gracias..* will be pai*zzzzt* Have fun."  Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zmieniły się nieco moje plany co do przemalowania konsoli PS One. Nie zrobię z niej konsoli poświęconej Vinyl Scratch. Zapytacie zapewne, to w takim razie jak ją przemaluję? To już jest moja mała słodka tajemnica :3 Jak chcecie to możecie zgadywać, stawiam piwo temu kto zgadnie :3 (No, chyba że jest to ktoś, komuś już o tym powiedziałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją Vitę zdobi właśnie brokatowa Fluttershy. Bałem się, że "spsuje" tylny panel dotykowy, ale jest wręcz przeciwnie.

Brokatowa Fluttershy na tylnim panelu? Super ^^ Ale jak to zrobiłeś? Naklejka czy narysowane/pomalowane?

Ach... zrobiłbym sobie PS Vite w stylu Vinyl Scratch :giggle:

Spróbuj te fotki tu wrzucić, muszę zobaczyć tą Vite i znaczek na włączniku ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokatowa Fluttershy na tylnim panelu? Super ^^ Ale jak to zrobiłeś? Naklejka czy narysowane/pomalowane?

Ach... zrobiłbym sobie PS Vite w stylu Vinyl Scratch :giggle:

Spróbuj te fotki tu wrzucić, muszę zobaczyć tą Vite i znaczek na włączniku ^^

 

To zwykła naklejka. Ale nie wiedziałem, że będzie aż tak pomocna :)

 

Vita

coqtNEi.jpg

Mhhhroczny Xbox

Gn74xI2.jpg

Robione telefonem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mhhhroczny Xbox
Faktycznie nawet śmisznie to wygląda. Naprawdę ciekawy efekt. Na PS3 jednak takiego czegoś by się nie namodziło ze względu na za małą diodę.


Jak chcecie to możecie zgadywać, stawiam piwo temu kto zgadnie
Mi PSone kojarzy się najbardziej z dwoma seriami: Crash Bandicoot i Spyro. Więc może rudy ala eee...Big Mac? Lub fioletowy ala Twilight.

Jedno jest pewne. Na pewno zajrzę do tego tematu by zobaczyć coś ty znowu zrobił :fluttercry2: z moją drugą ukochaną konsolą (zaraz po Pegasusue)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to możecie zgadywać, stawiam piwo temu kto zgadnie :3 (No, chyba że jest to ktoś, komuś już o tym powiedziałem)

Poprosiłbym o odpowiedź, ale lubię zgadywać:

Może to będzie w stylu Cadence? :3

Będę chciał kiedyś przemalować swój pad do gier (ma port USB), tylko nie wiem jak to zrobić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę chciał kiedyś przemalować swój pad do gier (ma port USB), tylko nie wiem jak to zrobić :/

 

No cóż, jak ja maluję konsole, to po prostu rozkręcam je na czynniki pierwsze, tak by została sama obudowa i maluję. Z padami to samo. Trza tylko mieć dobre farby :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak ja maluję konsole, to po prostu rozkręcam je na czynniki pierwsze, tak by została sama obudowa i maluję. Z padami to samo. Trza tylko mieć dobre farby :P

No to chyba sobie trochę poczekam :rainderp: Tylko chodziło mi o design, nie tylko pojedyńcze kolory, załóżmy, że tam będzie RD i trzeba wszystko po kolei namalować, by wyszło dobrze, ALE jak trochę wyjdzie nam krzywo to co wtedy? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

I oto jest! W końcu przemalowana konsola PSOne! Przerobiłem ją na styl... Nightmare Moon. Oto zdjęcie robione telefonem:

WILoRZY.jpg

 

I tym razem inaczej niż w wypadku NESa, ta konsola idzie na sprzedaż. Będzie ją można kupić na MLK 2014 na aukcji charytatywnej :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Dual Shocka i Memory Card też malowałeś czy kupiłeś czarne? Pytam bo wychodziły też czarne egzemplarze pierwszych Dualów i Memorek (podobnie jak czerwone czy zielone, ale one były z półprzezroczystego plastiku)

Też je malowałem. Pada malowałem normalnie, a kartę pamięci od środka, gdyż była to właśnie ta zielona półprzezroczysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...