Skocz do zawartości

Gra RPG w 2D o Fluttershy - poszukuję grafików (oraz osób do voice acting'u, ale w późniejszym etapie)!


Dawo2000

Recommended Posts

Tworzę grę 2D w której główną rolę będzie grała Fluttershy, więc potrzebuję grafików którzy mogliby mi zrobić tekstury. Gra jest już zaczęta, fabuła prawie cała wymyślona, ale potrzebuję Grafiki, aby wyjść z aktualnego etapu. Gra jest tworzona w Unity. Tytułu jeszcze nie mam, ale myślę nad nim. Aby nie było, że nie zacząłem fabuły załączam screenshot pierwszej strony. post-5600-0-65451900-1405620982_thumb.pn

Edytowano przez Dawo2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chodzi Ci o grafikę pixelartową, to będą to zwykłe rysunki/wektory kucyków, tła itp. , dobrze rozumiem?

Tak. Gra będzie z góry więc różnego rodzaju lokację. Dobrym przykładem takiej gry będzie ta: 

Tylko inny system walk. Edytowano przez Dawo2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z filmu posiada właśnie grafikę pixelartową, z tą różnicą że aż tak tych pixelów nie widać i wszystko jest przejrzyste. Z tego co się orientuję taką grafikę (lokacje) da się stworzyć w rpgmakerze.

Pixelartów tworzyć nie potrafię, niestety. Jedynie amatorskie rysunki na tablecie graficznym, a to chyba za mało. :c Ale jak będziesz potrzebował kiedyś głosu żeńskiego, to się piszę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z filmu posiada właśnie grafikę pixelartową, z tą różnicą że aż tak tych pixelów nie widać i wszystko jest przejrzyste. Z tego co się orientuję taką grafikę (lokacje) da się stworzyć w rpgmakerze.

Pixelartów tworzyć nie potrafię, niestety. Jedynie amatorskie rysunki na tablecie graficznym, a to chyba za mało. :c Ale jak będziesz potrzebował kiedyś głosu żeńskiego, to się piszę. :)

Bardziej mi chodziło o taki wygląd, że z góry, ale grafika zupełnie inna - nie pixelowa. Ja tworzę na Mac'u, a na OS X nie ma RPG Makera. Głos żeński przyda mi się do Fluttershy :)

Nie znam się na grafice ani trochę, więc chciałem to poświęcić komu innemu. Napiszę więc czego potrzebuję na początek:

 - grafiki do menu głównego, tzn. tło i przyciski "Nowa gra", "Załaduj grę", "Wyjdź z gry", oraz jakieś ładne logo z Fluttershy. 

 - Fluttershy od obu boków,  od tyłu i jednocześnie z góry, oraz od przodu i jednocześnie z góry. Najlepiej kilka z każdej strony, tak, żeby składały się w animację chodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić ekran startowy. Co do tych animacji to się nie znam, ale mogę spróbować stworzyć coś sensownego. Co do ekranu startowego to podaj więcej szczegółów.

Póki co miałem prowizoryczne menu. Fajnie jakby w tle był las, albo jakby było żółte z wektorem Fluttershy po boku. a jeśli chodzi o przyciski to jeśli chodzi o las - jakieś pasujące do tematyki, np. na liściach, czy coś, a na żółtym tle...  nie wiem, mogą być nawet przyciski w postaci jej włosów, albo możesz wymyślić coś co będzie chociaż jakoś wyglądało. Tylko ważne, żeby tło i przyciski były oddzielnie.

W sumie te pixele też mogą być. Przerzucę wszystko na Game Maker'a i będzie git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale początkowy dialog jest... niezbyt dobry. Co do gry. Game Maker to "zuo". Swego czasu bawiłem się darmową wersją RPG Makera. To program typu "hard to learn, extreme hard to master but VERY powerfull", Wejdź na STEAM. Wiele gier RPG z rozpikselowaną grafiką powstało właśnie w nim! Pełna wersja jest może i droga, ale warta swojej ceny (swego czasu na bank ją kupię). W sieci przewala się masa fanowskich dodatków, w tym animacje kucyków. Do tego nie ma to jak gra z wyborami moralnymi wpływającymi na fabułę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale początkowy dialog jest... niezbyt dobry. Co do gry. Game Maker to "zuo". Swego czasu bawiłem się darmową wersją RPG Makera. To program typu "hard to learn, extreme hard to master but VERY powerfull", Wejdź na STEAM. Wiele gier RPG z rozpikselowaną grafiką powstało właśnie w nim! Pełna wersja jest może i droga, ale warta swojej ceny (swego czasu na bank ją kupię). W sieci przewala się masa fanowskich dodatków, w tym animacje kucyków. Do tego nie ma to jak gra z wyborami moralnymi wpływającymi na fabułę.

Ten dialog i tak póżniej leci do edycji, bo musiałem cokolwiek wrzucić, aby jakkolwiek wyjść z miasta. Wczoraj przeszukalem internet i Game Maker na Mac'a to jeszcze większe zło, więc zrezygnowałem z niego. Jak już pisałem - brak RPG Makera na OS X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...