Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla jasności, usunęłam moje stare tematy i to tu będę wstawiać całą moją twórczość. Dzisiaj tylko jeden obrazek. ;-; Mało bo mało, ale cieszmy się że coś jest. Obrazki są podpisane.

4kuyz6.png

Trochę Surprisowe te kolory, ale mówi się trudno.

Edytowano przez Alciapl v2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Render z wektora to inaczej bitmapa wyeksportowana z grafiki wektorowej (w Inkscape: File--->Export Bitmap). Jest wymagana np. na DeviantArt jako plik podglądu dla wektora (nie wszystkie przeglądarki obsługują pliki SVG).

Eksport bitmapy - Inkscape

Wyeksportowana bitmapa - plik *.png

Edytowano przez Ilfin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to wektor, to ma kilka rad. Po pierwsze uważaj na grubość linii. Linie powinny być zawsze tej samej grubości przy robieniu wektorów kanonowych (poza końcówkami oczywiście, kiedy to się zaostrzają :P). U ciebie różnie to bywa - widać to szczególnie na konturze brzucha i przedniego kopytka (tego na pierwszym planie), także trochę na skrzydle.

Po drugie renderuj (czyli, jak to wyjaśnił już mój przedmówca, generuj grafiki rastrowe, np. png, z wektorów) pliki w nieco większej rozdzielczości - część grup na dA wręcz nie przyjmuje wektorów wyrenderowanych w rozdzielczości mniejszej niż 3000x3000 czy też 4000x4000 pikseli. Oczywiście na potrzeby forum możesz robić drugi, mniejszy render, jednak nie aż tak mały (niech to będzie chociaż 800x800 px) - ciężko jest zobaczyć szczegóły (które przy ocenie wektora są ważne).

Poza tym, to generalnie rzecz biorąc przyjemny wektorek - leci do paczki tygodnia na tumblrze działowym, razem z inną jeszcze twoją pracą c;

Notabene serdecznie zapraszam do zgłoszenia się do TOP10 miesiąca (info w ogłoszeniach działowych) c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...