Skocz do zawartości

Po swojemu [Oneshot][TCB][Human][Crossover][Gore][Violence]


Halik

Recommended Posts

Przedstawiam wam swojego pierwszego Fica związanego z kucami:

 

Opowiadanie usunięte, jako że było wrzucone jedynie w celu sprowokowania shitstormu co stwierdził sam autor.

 

Nie mam dużego doświadczenia w pisaniu takich opowiadań, zdaniem korektora jest niezły, jak ujdzie to napiszę kontynuację.

 

Będą demony, inkwizycja i epickie bitwy.

 

Tak więc szykuję się na hejt i szit storm.

 

Tony Halik tu był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tagów. Czas na poprawę - 2 dni. (Edytuj post - użyj pełnego edytora - tam możesz modyfikować temat i dopisywać tagi).

 

 

Opowiadanie zawiera elementy gore. Zostaje natychmiast przeniesione do MLN a autor otrzymuje warna.

 

A teraz przemyślenia po przeczytaniu w kilku słowach:

 

Tragedia. Ilość błędów przerażająca, poziom dialogów fatalny, plus zmarnowany świetny pomysł jakim było wprowadzenie realiów Wędrowyczowskich do klimatu TCB. Naprawdę fatalnie. Polecałbym znaleźć sobie dobrego korektora, bo bez niego to opowiadanie nie ma szans.

 

 

PS: Musisz dodać jeszcze jeden z tagów obowiązkowych określających status opowiadania (Z/NZ/Oneshot)

Edytowano przez Dolar84
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na chwilę, by zobaczyć, co to. Wybiegłem z krzykiem.

 

Odrzuca już sam wstęp, który wygląda jak typowa biografia bohatera opowiadania brony in Equestria, który od innych bohaterów opowiadań brony in Equestria różni się rozmiarem buta. Potem jest już tylko lepiej - partyzantka w puszczy, której opis jest po prostu żałośnie zły, dwie ucieczki z więzienia w stylu "bo autor tak chce" i finałowa walka: Chuck Norris i Bruce Lee rozbijają dywizję Armii Czerwonej. Fabuła pędzi jak niemieckie czołgi we Francji i nie zatrzymuje się, by zastanowić się nad sensem przedstawianych wydarzeń.

 

Brak interpunkcji, spacje w dziwnych miejscach i błędy ortograficzne ("za uwarzyć"). Wędrowycza nie stwierdzono; jedno-dwa zdania nie czynią klimatu opowiadań Pilipiuka. No dobra, zarówno przy lekturze książek imć Wielkiego Grafomana, jak i twojego fanfika śmiałem się, ale w twoim wypadku było to spowodowane tym, że to jest tak złe, że aż śmieszne.

 

Polacy są Wszędzie v. 2.0.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień korektora, bo ten jest zły. Zainwestuj też w prereadera, bo to bzdury straszliwe. Akcja pędzi niczym ogier na widok kobyły w rui. Wstęp jest tak sztampowy, że hej... Twoja ponysona, skrzywdzona przez los masakruje wszystkich. To jest żałosne. Realizm czegokolwiek zerowy.

 

Opowiadanie w formie obecnej jest tragicznie słabe, zacznij od nowa, z pomocą kogoś ogarniętego.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze nie jest pisanie chodź w sumie ono samo mi też się podoba, tylko czytanie opinii. Nawet nie wiecie jaki mam zaciesz czytając komentarze.
To... coś można określić delikatnie mówiąc "do kitu". Wstawiłem to tu bo chciałem zobaczyć reakcję i to wszystko wygrzebałem to dysku google z przed dwóch lat. Więc kto jest za okrzyknięciem tego czegoś

Polacy są Wszędzie v. 2.0 ?

 

Obecnie coś tam majstruję niestety sam bo nikt nie chce pomóc, to tyle. Kiedyś to tu wrzucę i będzie wam dane to przeczytać, czy będzie lepsze ? Raczej na pewno.

Tony Halik tu był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kocham takie fanfiki

Nie dość, że pisane w sposób, że się nie da czytać a i tak przebrnę przez niego jak szalony mustang po dzikiej dolinie :3

 

TCB... od razu zabrało pracy jakiekolwiek szanse, ale przeczytałem, bo...

 

NAWET Polacy są Wszędzie nie dały takiego schematu wynaturzonej ponysony jak to, co tu jest nabazgrane. Błędy, szał łonowej zawieruchy, a naziści z tej pracy istotnie zapomnieli o tym, że Gramatyka i interpunkcja UBER ALLES!

 

No to brakuje kacapów i pierogów, spirytusu, czapki uszanki i wściekłego diabła na Tireku goniącego Twilight z wielką dzidą(kto to skuma ten jest w mojej bandzie...)

 

Amen w pacierzu i (nie)liczę na następny rozdział;3

 

Adnote do wypowiedzi pana Halika...

 

Nawet Cahan bzdury napisała dość niedawno i wyszło jej lepiej niż to :3

Bo jak masz pisać bzdury to przynajmniej niech będą na tyle bzdurne, by się podobały gronu czytelników ;3

Edytowano przez Verard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu stwierdzam trzy rzeczy.

Pierwsza to ta, że brakuje tagów [sad] i [comedy]. Uśmiałem się tak, że chce mi się płakać.

Druga to ta, że jeśli to jest żenada, to oficjalnie ogłaszam: co z tego, że nie czytam w ogóle książek, co z tego że dygam się hejtu, mam to w de, zaczynam pisać. To, co odwalę, przecież nie może być gorsze niż to, co napisałeś, no chyba że... pisałeś to na haju?

Trzecia to ta, że tekst ma znaczenie edukacyjne. Jakie? Ano promuje jakże epicką filozofię życia, miej na wszystko wyrąbane, i tak jesteś pro elo diamond I uber koksu pierwszego stopnia. :kappa:

O, Wielki Nominale! Czy praca trafia do archiwum i na podium - Totalis Beznadziejus.pl?

Jak dla mnie to stos, grill, albo jeszcze inna niszczarka do drewna, towarzyszu... Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że jest się czym chwalić?

Owszem, napisałeś coś w czym nie ma ani jednego poprawnie zbudowanego zdania. Ale do Polaków to się nie umywa :badass:.

 

Gdybym nie była zmęczona to pewnie bym to objechała od góry do dołu. Ale mi się nie chciało. I dobrze, bo skoro to tylko prowokacja i trolling...

Moim celem jest pomagać pisarzom, a TY robisz im tylko złą opinię. Twoje postępowanie jest naganne i złe. A ja na Twoim miejscu nie chciałabym takiej sławy, bo to nie jest dobra sława, tylko WSTYD, SROMOTA i CHAŃBA.

 

WSTYDŹ SIĘ!

 

A Czarny Polak z Ponyville jest dziełem zupełnie innego typu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś 2 lata temu i wiedziałeś, że jest beznadziejne, więc po co publikowałeś? Zadaniem autora jest zrobić jak najlepiej, STARAĆ SIĘ. Ja rozumiem, że może nie wyjść, ale nienawidzę tekstów pisanych na zasadzie "do kitu, heheszki, mógłbym, ale jestem leniwy, a wstawię".

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba (w zasadzie to i pytanie) do osób komentujących, jako że nie pierwszy raz trafia się taki "kwiatek"...

Po co...? Po co kolejny raz wypisywać jaki to autor (powiedzmy wprost) głupi, jaki to "fic" (chociaż fikiem to nie jest) beznadziejny... I już pierdyliard komentarzy, tłum wali drzwiami i oknami! I po raz kolejny g*wno, nie fanfic bije rekordy popularności... Chyba nie muszę wspominać, co w tym samym momencie dzieje się z dobrymi tekstami...?
Mam prośbę, żebyście następnym razem widząc coś takiego zwyczajnie to zignorowali, wyszli z tematu i zajęli się czymś innym. Zero komentarzy, zero zainteresowania - czyli tak, jak na to ten "fic" zasłużył.
Jak to kiedyś bardzo trafnie napisał bodajże Verlax - najgorsze dla opowiadania jest zapomnienie i brak komentarzy.

Pozdrawiam, ode mnie to tyle.

 

Podpisuję się pod słowami Foleya, nie nabijając już postów w tym temacie. Takim "autorom" zabronić publikacji czegokolwiek, gdziekolwiek, zbanować na trzy pokolenia w przód. ~Draques

Edytowano przez Draques
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam prośbę, żebyście następnym razem widząc coś takiego zwyczajnie to zignorowali, wyszli z tematu i zajęli się czymś innym. Zero komentarzy, zero zainteresowania - czyli tak, jak na to ten "fic" zasłużył.

 

Nie zgadzam się do końca z tą opinią - takie rzeczy jak to co napisał Halik należy piętnować. Wrzucić jeden komenatrz z wypisem negatywów (choćby dla ostrzeżenia innych użytkowników) a dopiero później ignorować.

 

Natomiast skoro sam autor przyznał, że wrzucenie tego opowiadania miało na celu jedynie sprowokowanie reakcji określonej w pierwszym poście jako "hejt i szitstorm" to nie mam innego wyjścia jak się z nim zgodzić i stosownie zareagować. Autor otrzymuje warna, a link do opowiadania zostaje usunięty. Temat zostawię jeszcze przez dzień lub dwa po czym przeniosę go do archiwum.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Saper9 - masz na BA przecież. A co do FF'a to "Mądry Polak Po Szkodzie"

Autor zablokował dostęp,a tematu na BA nie widzę.Dlatego proszę o link do tematu na BA (tłumacząc na internetowy:link or no happens)

 

Udało mi się przeczytać kawałek...moja ortografia popełniła samobójstwo łyżką.Co do reszty...szkoda słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...