Skocz do zawartości

Pytania dotyczące forum


Delfinek Keola

Recommended Posts

Witajcie!

To jest temat, w którym możecie zadawać pytania dotyczące forum, jego funkcjonowania oraz budowy.

Jeśli macie jakieś wątpliwości lub nie wiecie, gdzie czegoś szukać, to możecie śmiało pytać tutaj (inną możliwością jest bezpośrednie pytanie do członka ekipy forum)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam limit na prywatne wiadomości. Nie jestem na tyle rozmowny, żeby zabrakło mi miejsca, ale nie skoro ma limitu na liczbę postów to po co to komu? Czy PW przeciążają serwer a posty nie? Czy to jest forma "zachęty", żeby nie trzymać archiwum korespondencji z kilku lat? Czy ten limit z czasem rośnie? Pytam głównie z ciekawości, bo jak dotąd nabiłem tylko kilka procent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam o jakieś 15k mniej nieprzeczytanych postów niż miałem. Ogólna liczba postów na forum chyba nie spadła. Nie boli mnie to w żaden sposób, ale co się właściwie stało? Jakaś czystka była? Może zmiana sposobu naliczania nieprzeczytanych postów, żeby pomijało podfora gdzie niem mam dostępu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awan, ten admin to kto? Bo do naszych nie pasuje xD A co do pytania, jest coś takiego jak kultura. Jak chcesz się wyżyć przeklinając i spamując ile wlezie to raczej nie tu, tylko w internetowych zbiorowiskach syfu wszelakiego ^^ Regulamin też mówi, że nie wolno przeklinać ani spamować. A regulamin rzecz święta :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam o jakieś 15k mniej nieprzeczytanych postów niż miałem. Ogólna liczba postów na forum chyba nie spadła. Nie boli mnie to w żaden sposób' date=' ale co się właściwie stało? Jakaś czystka była? Może zmiana sposobu naliczania nieprzeczytanych postów, żeby pomijało podfora gdzie niem mam dostępu.[/quote']

Możliwe, że były to posty, które znajdowały się w koszu i został automatycznie wyczyszczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... Jak zmienić nick? xDDD

Nie ma takiej możliwości.

Próbowałem napisać temat o OC, ale wywaliło mnie z powrotem do działu jak kliknąłem "napisz wątek". Pomyślałem, że jakiś błąd, bo żaden komunikat nie wyskoczył, cofnąłem się, spróbowałem jeszcze raz i efekt ten sam

Jakiś bug czy admini wzięli się za sprawdzanie co ma trafić do działu o OC?

Temat czeka na aktywację przez moderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenci są współodpowiedzialni za dział. Czym się zajmują w dziale jest (powinno być) ustalone między avatarem a regentem. W jednych działach regent jest aktywny w przypadku nieobecności avatara, w innych to avatar nic nie robi, a regent odwala całą robotę, w pozostałych avatar i regent "pracują" w tym samym czasie.


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...