Skocz do zawartości

Pytania dotyczące forum


Delfinek Keola

Recommended Posts

A skąd macie awatary z kucykami w świątecznych czapkach?

1. Google, grafika i fraza "nazwa_kucyka christmas" (Rarity, Applejack czy Lyrę znalazło bez problemów)

2. Strony deviantart:

-bronies

- MLP FIM

- MLP FIM 2

Trzeba trochę poszukać, ale można znaleźć naprawdę fajne. Poza tym większość autorów nie ma nic przeciwko używaniu ich prac jako avatarów czy sygnatur :)

EDIT - swoją sygnaturę i avatar znalazłem właśnie na deviantart. Do sygnatury dodałem jedynie dymek z tekstem. W razie pytań - pisz śmiało na PW. Pomogę jak mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie. Chciałbym zrobić małe czyszczenie w swoim temacie "zapytaj". A dokładnie to wywalić wszystko od strony 6. Jeśli wyrzucę swój post ze strony 6 to czy cała reszta w dół zostanie usunięta? Wiem, że kasując pierwszy post pozbędę się całego wątku, ale nie o to mi chodzi :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jestem chyba raczej pewna że nie było takiego pytania, więc :

Czemu gdy po lewej stronie są te emotki z kucami i niżej jest więcej.

Kilkam na to 'więcej' i jest napisane że nie mam uprawnień źeby oglądać tę stronę.

No ale dlaczego?

No hm.. nie wiem.

Uaktywnione konto mam, zawieszonego/zablokowanego konta też raczej nie mam, a dostałam się na tamtą stronę nie wpisując w przeglądarkę tylko (jak ja to nazywam xd) odsyłaczem :D

No oe, nie mam uprawnień .. ale jak je dostać?

Coś związane z reputacją, postami, PW czy może też z uzupełnieniem profilu?

Tak czy siak, raczej sama tego nie rozwiążę.

I sygnatury też wstawić nie mogę, bo bym już ją miała bo sobie już przygotowałam ;3

PS. Jestem dziewczyną. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie od nie dawna mam ten sam problem i jeszcze jak naciskam "zaznacz posty jako przeczytane" informacja że nie mam uprawnień. a przecież z moim kątem wszystko w porządku (no z wyjątkiem tego) nie tak dawno działało aż miło.

czy i jak można dodać do posta fragment filmu?

jak dodać odsyłacz typu "tutaj"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie od nie dawna mam ten sam problem i jeszcze jak naciskam "zaznacz posty jako przeczytane" informacja że nie mam uprawnień. a przecież z moim kątem wszystko w porządku (no z wyjątkiem tego) nie tak dawno działało aż miło.

czy i jak można dodać do posta fragment filmu?

jak dodać odsyłacz typu "tutaj"?

Jeżeli pytanie nadal aktualne, to tak:

Odsyłacz :

Klikasz na 'Wprowadź link'. Taki globus z łańcuchem(?)

Oczywiście link strony musi być skopiowany.

Wklejasz go, i potem kilkasz ok.

Później najważniejsze!

Jest informacja 'Możesz wprowadzić opis do tego linku'.

Wprowadzasz np. KLICK HERE (to jest prawdziwy link ^^)

No. A co tego drugiego, to :

Znajdź ten fragment filmu.

Kliknij na ten telewizorek, wybierz yt'a albo z czego tam jeszcze chcesz i na jakiej stronie to wyświetliłeś.

Wklejasz linka, zatwierdzasz i ok.

Przykład :

Ale jeżeli chodziło ci o gifa, to raczej kliknij w 'Wprowadź obrazek'. ;3

Przykład :

s3c3swq8z7tp.gif

Mam nadzieję że pomogłam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Mam w tej chwili:

Laptopa - swojego

Laptopa - matuli

Tablet

O ile na pierwszych dwóch wylogowanie się nie sprawia problemów to tablet czasami pozostawia mnie zalogowanym.

Czy jeśli będę zalogowany na tablecie (mimo naciśnięcia "wyloguj") i po kilku godzinach wejdę na forum z mojego laptopa (czyli będę zalogowany dwukrotnie) to czy grożą mi jakieś niezbyt miłe konsekwencje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie chciałbym nawiązac do "TARYFIKATORA". "Treści rasistowskie, nawołujące do nienawiści, promujące totalitaryzm i inne zakazane przez Prawo Polskie". Czy socjalizmu to dotyczy bo nie słyszałem żeby był zakazany w RP, a tym bardziej żeby nawiązywał do nienawiści, promował totalitaryzm itp. Pytam bo niechce miec póżniej nie przyjemności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...