Skocz do zawartości

Pytania dotyczące forum


Delfinek Keola

Recommended Posts

Ale to jest tak że się pisze co chce się mieć pod nickiem czy są jakieś konkretne?

Samemu się wybiera "tytuł", jest to całkowita dowolność, ale nie może on łamać regulaminu forum, czyli np zero wulgaryzmów i rasizmu. Napisz mi na PW jaki chcesz mieć, to zmienię Tobie. pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy klikasz "Nowy watek" lub "Odpowiedz" to na samym dole jest "Załączniki". Naciskasz "Wybierz plik" i już...jestem pewna,że można tak załączać obrazki,ale co do innych plików to nie jestem pewna...Mam nadzieję,że pomogłam...

I przy okazji...bardzo się pogubiłam z tą zmianą nicków i już nie wiem czy mam ubłagać jakiegoś admina czy wielkiego avatara...A chciałabym zmienić nick...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji...bardzo się pogubiłam z tą zmianą nicków i już nie wiem czy mam ubłagać jakiegoś admina czy wielkiego avatara...A chciałabym zmienić nick...

Panel użytkownika - Twój profil - Zmień login - (wpisujesz obecne hasło a na dole nowy login) Aktualizuj login.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel użytkownika - Twój profil - Zmień login - (wpisujesz obecne hasło a na dole nowy login) Aktualizuj login.

Niestety,ale po aktualizacji nic się nie zmieniło,a gdy znów tam wchodzę to się wyświetla "You cannot change your username because you've already used up your allocated quota of changing your name 1 times in the past 183 days." ;_;(chyba,że ja zmiany nie widzę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy Nagrody w formie odznak, nie mogą być w dziale każdego kucyka? Typu: "Przyjaciel Rainbow Dash", albo "Przyjaciel Applejack" Dlaczego tylko niektóre działy mają taką odznakę, i czemu nie mogą mieć od razu wszystkie działy?

Zasadniczo jest to zależne od Avatara, który "kieruje" danym działem, jeśli nie ustawił takowej odznaki, to nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wszystkie kucyki potrzebują regenta. Z takiej Rainbow czy Fluttershy da się wycisnąć dużo większy dział (i więcej roboty) niż z kuców pomniejszych czy backgroundowych.

A czemu np. siostry Pinkie mają a np. Daring Do nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Otóż muszę panu zdradzić tajemnicę - kolorem pan nie zostanie. Skąd to wiem? Magia.

Zgadza się kolego, ale to nie jest odpowiedź na zadane pytanie, więc zasiewasz offtop.

Perfidnie się wtrącę - Twój post wnosi jeszcze mniej niż post Sproma. W tym momencie ucinam tę dyskusję i przyszły offtop. ~Warmen

 

 

Warmen nie rozśmieszaj mnie, zwracanie uwagi nazywasz spamem?  :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy można uzyskać pozwolenie na używanie koloru w dziale off-topic? (do wypowiadania się jako określona postać)

Ja takie pozwolenie otrzymałem, ale tylko i wyłącznie w dziale "zapytaj OCka". Miałem dwa i musiałem je jakoś rozróżnić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanka.

O co chodzi z NLR i SI (nie pamiętam całych nazw)?

Co to OC?

Wiem, chyba nie takie miały być pytania, ale nie wiem, więc się pytam.

Noiiiii nie ogarniam jak robić emotki (choć ktoś mi już tłumaczył). :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NLR = New Lunar Republic
SE = Solar Empire.

Od zamierzchłych czasów ich powstania, trwa między nimi wojna o to, która księżniczka jest lepsza i kto powinien sprawować władzę.

 

 

Natomiast emotikony wstawiasz klikając na ikonę buźki lub wpisując odpowiedni kod, np:

:rainderp:

:rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...