Skocz do zawartości

Grento YTP

Recommended Posts

Jako, iż na samym początku, gdy kliknąłem "zarejestruj", zapomniałem udać się tutaj z zamiarem przywitania Was, potem nastąpiła przerwa... teraz postanowiłem nadrobić to, od czego powinienem zacząć. Tak więc...

 

Witam! Nazywam się Grentonumanuma, znany również jako Sebastian. Jestem mieszkańcem naszej wspaniałej planety, a dokładnie mieszkańcem Krosna, zamieszkiwanej przez wysokorozwiniętą cywilizację dwunożnych istot - ludzi.

 

Trudno mi tu cokolwiek powiedzieć o moich zainteresowaniach, gdyż we wszystkim drzemie potencjał, mniejszy lub większy, a także wszystko może być w życiu przydatne. Nigdy nie wiesz, co Cię spotka. Tak samo zawsze, gdy się czegoś potrzebuje, to tego nie ma, a normalnie to jest. Jednakże, wracając do moich zainteresowań, na które tak czekacie, mogę opowiedzieć, nad czym aktualnie pracuję.

 

Po pierwsze lubię kręcenie przeróbek typu pytp, jednak to niestety odeszło jak na razie na dalszy plan. Po drugie trenuje sztuki walki, aby wycisnąć z siebie jak najwięcej, żeby mieć max kontrolę nad swoim własnym ciałem i przeobrazić je w nie-do-zdarcia machinę. Po trzecie, co może niektórzy zauważyli, zajmuję się pisarstwem. Nie znajdziecie żadnego opowiadania w klimatach mlp u mnie (to znaczy pod nickiem Grentonumanuma ;)), jednak to już niedługo się zmieni. Pracuję nad pewnym projektem już o dłuższego czasu( czyli tak już półtora roku, odkąd pojawiła się pierwsza myśl, związana z nim.) Pierwsze i trzecie zainteresowanie będziecie mogli obejrzeć z pewnością. No może także drugie, jak mnie wkurzycie.

 

Mógłbym napisać o tym, co lubię, a co nie, jakie mam poglądy (np polityczne), lub jaki w mojej ocenie jestem. Lecz nie mi to oceniać. O gustach się ponoć nie rozmawia. A od polityki można sparszywieć.

 

Jeżeli jednak cokolwiek Cię interesuję w tym człowieku, zadaj pytanie.

 

Pozdrawiam! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,już raz się spotkaliśmy.

-Lubisz anime(pytam bo sygnaturka mi się kojarzy)?

-Jaką sztukę walki ćwiczysz? (ja jedyne co ćwiczę to celność w FPS'ach  :derp6: )

-Jak zostałeś bronym?

-Jesteś bardziej za kapitalizmem czy komunizmem?(Ja za pierwszym).

No i oczywiście czy masz swoją ulubioną postać w mlp?

I na koniec-powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano spotkaliśmy się. ;)

 

 

 


-Lubisz anime(pytam bo sygnaturka mi się kojarzy)?

 

No pewnie. To jest sygnaturka z Bleach, a jest na niej koleś o wdzięcznym imieniu Urahara Kisuke. Na ogól wolę tasiemce w anime.

 

 

 


-Jaką sztukę walki ćwiczysz? (ja jedyne co ćwiczę to celność w FPS'ach   )

 

Ja również ćwiczę celność fps'ową, ostatnio w Fallout. (nie używam V.A.T.S.  :evilshy: ) Ćwiczę karate kyokushin.

 

 

 


Jak zostałeś bronym?

 

Aaa, to jest długa opowieść. Po prostu jeden z moich kolegów podesłał mi link do serialu. Jakoś tak się wtedy przemogłem i oglądnąłem pierwszy. A potem drugi... resztę już znacie.

 

 

 


Jesteś bardziej za kapitalizmem czy komunizmem?(Ja za pierwszym).

 

No to witaj w klubie, bo ja także. Przy okazji, moja odpowiedzi na komunizm brzmi tak: 

http://youtu.be/F8otZyMxpFA?t=9s

 

 

 


No i oczywiście czy masz swoją ulubioną postać w mlp?

 

Mam. To jest zmienna wartość, ale na dzień dzisiejszy Rainbow Dash. I raczej się to już nie zmieni.  :x

 

 


I na koniec-powodzenia!

 

Dziękuje.

Edytowano przez Grentonumanuma
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jako, iż na samym początku, gdy kliknąłem "zarejestruj", zapomniałem udać się tutaj z zamiarem przywitania Was, potem nastąpiła przerwa... teraz postanowiłem nadrobić to, od czego powinienem zacząć. Tak więc...

Tak więc witam starego - nowego użytkownika naszego forum :v

 

Po pierwsze lubię kręcenie przeróbek typu pytp, jednak to niestety odeszło jak na razie na dalszy plan.

YTP :yay: Te czasy, gdy na scenie rządzili tacy twórcy jak CMCZeo, NomiLOL, BartekGM, czy Materatzowy... :lunaderp: Myślałem, że to już kompletnie zapomniany gatunek w Polsce, a tu się okazuje, że ktoś się jeszcze tym zajmuje. 

Czy twoje zainteresowanie przenosi się też na YTPMV? Jeżeli tak, to czy masz jakichś ulubionych twórców?

 

Mógłbym napisać o tym, co lubię, a co nie, jakie mam poglądy (np polityczne), lub jaki w mojej ocenie jestem. Lecz nie mi to oceniać. O gustach się ponoć nie rozmawia. A od polityki można sparszywieć.

Polityka to jedno wielkie bagno. Nie ma co się nią zajmować.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YTP Te czasy, gdy na scenie rządzili tacy twórcy jak CMCZeo, NomiLOL, BartekGM, czy Materatzowy... Myślałem, że to już kompletnie zapomniany gatunek w Polsce, a tu się okazuje, że ktoś się jeszcze tym zajmuje. 

Czy twoje zainteresowanie przenosi się też na YTPMV? Jeżeli tak, to czy masz jakichś ulubionych twórców?

 

Pewnie, ale na razie nie mam tego na swoim kanale. A moim ulubieni twórcy to np WallGreen. Jak dla mnie to dalej tworzy się pytp. Tacy jak np Derpy Hoof, czy Grentonumanuma... tiaaa, skromność.

 

BartekGM? Ten od Najgorsze Gry Wszechczasów? Nie wiedziałem, że się tym zajmował. Ale teraz wiadomość z ostatniej chwili! :soawesome:  Oto ona: https://www.youtube.com/watch?v=0s8n2G4BniU&list=UU5ugh1wj6iCB9A5CTvq-hZA 

Powrót legendy i wejście smoka w jednym. Materatzowy!

Chyba się wreszcie zmobilizuję i już naprawdę zabiorę za to na poważnie.  Wcześniej nie wiedziałem, że będzie taki odzew. 

I dziękuje, za przywitanie. ;)

Edytowano przez Grentonumanuma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII


BartekGM? Ten od Najgorsze Gry Wszechczasów? Nie wiedziałem, że się tym zajmował.

Ano tworzył. Nawet za to mu konto usunęli. I chyba tworzy nadal, tyle że pod pseudonimem "Karmelowa Bułka".

 

WallGreen? Nigdy o nim nie słyszałem, ani też nie mogę znaleźć jego konta na Youtubie... Jesteś pewien, że podałeś właściwy nick?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ano tworzył. Nawet za to mu konto usunęli. I chyba tworzy nadal, tyle że pod pseudonimem "Karmelowa Bułka".
 
WallGreen? Nigdy o nim nie słyszałem, ani też nie mogę znaleźć jego konta na Youtubie... Jesteś pewien, że podałeś właściwy nick?

 

https://www.youtube.com/watch?v=fqRVrI7Slv8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...