Skocz do zawartości

II Lubelski Ponymeet w Lublinie


Kamiiru

Recommended Posts

Drodzy Bronies i Pegasis.

 

Mam zaszczyt zaprosić was na drugi już Ponymeet  który odbędzie się w Lublinie.

 

Jeśli nie udało się wam złapać na I Lubelski Ponymeet to nie martwcie się.

 

Ponymeet odbędzie się 2 Sierpnia w Lublinie  i będzie trwać 1 dzień.

Choć sam meet ma charakter pół zorganizowanego i będzie trwać jeden dzień  to jest przewidzianych parę atrakcji

z sesją My Little Pony: Roleplaying Is Magic włącznie. :twilight2:

 

Jeśli ktoś z was chciał by poprowadzić jakieś zajęcia, dyskusje na jakiś temat to bardzo chętnie każda, inicjatywa na Meecie będzie mile widziana.

Także Drodzy Bronies i Pegasis , z bliska i z daleka, z województwa Lubelskiego i z poza.

                                 Przybywajcie bo jak pokazał I Lubelski Ponymeet nad J.Białym warto i ten Ponymeet nie będzie wyjątkiem.

                 Także jeśli jesteście zainteresowani kolejnym  Ponymeetem, to weźcie ze sobą karimatę i dużooo dobrego fandomowego humoru.

 

Jeśli macie jakieś pytania to proszę do mnie

KamilPL 94

-Priv

- @-mail [email protected]

-Telefon mogę podać chętnym na Priv.

 

Wydarzenie na Facebooku:

 

https://www.facebook.com/events/721347037937387/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i potwierdzam że było fajnie no może poza tą częścią w której burza mi namiot zalała.

 

Mi też trochę namiot zalało, mieliśmy pecha ze deszcz zasuwał akurat od strony wejść do namiotów. :TaTds:

Fajnie by było jak byś wpadł , bo będziemy kontynuować sesje . :giggle:

 

 

 

Nie wiem, czy wtedy nie wyjadę, ale na 70% będę :)

 

Spoko , zapraszam. Będziemy dalej prowadzić sesje MLP Roleplaying Is Magic :NjdaT:

Więc warto. :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też trochę namiot zalało, mieliśmy pecha ze deszcz zasuwał akurat od strony wejść do namiotów.

 

 

Twoje to było nic w porównaniu z moim. Ja jak się obudziłem to miałem w namiocie małe jeziorko z resztą sam widziałeś. Wtedy to był dramat ale teraz to się z tego śmieje. Dobrze że mistrz gry (jemu Radek było prawda ?) miał suszarkę i mogłem sobie szybko ubranie wysuszyć. 

Edytowano przez Nightbringer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje to było nic w porównaniu z moim. Ja jak się obudziłem to miałem w namiocie małe jeziorko z resztą sam widziałeś. Wtedy to był dramat ale teraz to się z tego śmieje. Dobrze że mistrz gry (jemu Radek było prawda ?) miał suszarkę i mogłem sobie szybko ubranie wysuszyć. 

 

Co fakt to fakt, :TaTds:  żeby już nie oftopować powiem wam że do Poniedziałku podany będzie Plan, choć czasu będzie mało to mam w zanadrzu parę atrakcji . :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest Plan II Lubelskiego Ponymeetu w Lublinie. :derp2:

Podobnie jak poprzednio Plan jest w wersji Beta więc może delikatnie uleć zmianie.
10:00 - 10:30 - Rozpoczęcie i zbiórka uczestników.
10:30 - 11:30 - Dyskusja/Uchwalenie Stowarzyszenia/Ogólnowojewódzkiego Fandomu.
11:30 - 12:10 - Zajęcia Fanart ze wspólnym rysowaniem na brystolu)
12:10 - 12:40 - Quiz "Co ty wiesz o MLP" v2.
12:40 - 17:00 - Sesja RPG My Little Pony: Roleplaying Is Magic .
(Oczywiście z przerwami)
17:00 - Zakończenie II Lubelskiego Ponymeetu W Lublinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka, o których zapomniałem:

1. Czy przynieść coś specjalnego? (Czytałem, że dobrze by było mieć karimatę, może coś jeszcze?)

2. Jestem niepełnoletni. Czy potrzebna jest zgoda rodzica, że mogę przyjść? (A jeśli tak, to jak ma wyglądać ta zgoda, i gdzie ją przesłać?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Weź ze sobą dużo fandomowego humoru i może trochę kasy na żarcie bo od 10:00 do 17:00 to można zgłodnieć. 

2 A czy jak idziesz się spotkać z kumplami to bierzesz pozwolenie od rodziców ? Pomyśl o meecie jak o zwykłym spotkaniu ze znajomymi tylko takim bardziej zaplanowanym i zorganizowanym.      

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Weź ze sobą dużo fandomowego humoru i może trochę kasy na żarcie bo od 10:00 do 17:00 to można zgłodnieć. 

2 A czy jak idziesz się spotkać z kumplami to bierzesz pozwolenie od rodziców ? Pomyśl o meecie jak o zwykłym spotkaniu ze znajomymi tylko takim bardziej zaplanowanym i zorganizowanym.      

Ok, dzięki za odpowiedź.

Zjawię się na 99%, bo wiem, że nigdzie nie wyjeżdżam i mówiłem rodzicom o moich planach. Nie mogę się doczekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamil przynieść karty postaci z poprzedniego meeta ?

 

Tak bierz kartę z poprzedniego meeta.


Mam dwa pytanka, o których zapomniałem:

1. Czy przynieść coś specjalnego? (Czytałem, że dobrze by było mieć karimatę, może coś jeszcze?)

2. Jestem niepełnoletni. Czy potrzebna jest zgoda rodzica, że mogę przyjść? (A jeśli tak, to jak ma wyglądać ta zgoda, i gdzie ją przesłać?)

 

1. Tak jak już zostało powiedziane , coś do jedzenia i picia. I jak chcesz możesz zabrać jakieś swoje arty o ile takie masz. :pinkie4:

2. Wstęp na II Lubelski Ponymeet jest wolny , i nie potrzeba żadnych zgód rodziców. Tak jak już to zostało powiedziane to jest zwykłe spotkanie na dworze.

Mam nadzieje że może kiedyś uda się zrobić Ponymeet z prawdziwego zdarzenia z jak na zwykłym konwencie , ale do tego potrzeba sztabu organizatorów .

Na razie meet jest półzorganizowany i budżetowy.

 

Jest jeszcze jedna sprawa, z racji że sam zalew jest dość duży to żeby się nie szukać nawzajem ja proponował bym ogarnąć jakieś miejsce zbiórki na mieście i pojechać razem na wybrane miejsce. Choć jest całkiem możliwe że uda się wykombinować normalną sale na Meet, ale jak się nie uda to meet odbędzie się w Planowym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję przyjazd.

Mniemam, że MG nie posiada konta na tym forum? Chętnie skontaktowałbym się z nim przed piątkiem.

Przyznam, że jestem trochę rozczarowany, iż korzystacie z z 3, nie 2 edycji rim-a, no ale - czytam póki co pozytywne opinie, więc kto wie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...