Skocz do zawartości

II Lubelski Ponymeet w Lublinie


Kamiiru

Recommended Posts

UWAGA: Małe info od jednego z organizatorów.
"Wcześniej miał być Zalew Zemborzycki ale marnowanie dnia na przytarmoszenie tam naszej grupki, gdzie niczego raczej nie ma nie miało dla ojca administratora znającego Lublin i okolice (Butterscotch) sensu.

II Lubelski Ponymeet (2014) odbędzie się w Lublinie

Ten sam kucyk oprowadzi wszystkich zainteresowanych spoza miasta po Lublinie, gdzie znajdziemy czas i miejsce/a na wszystie planowane atrakcje. Mijać będziemy stare miasto skąd dojdziemy do centrum.

Mimo oficjalnego trwania meet'u przez jeden dzień każdy kto tylko ma takie chęci może zostać na dzień kolejny. Każdy kto chce zostać z nami i z Lublinem jeszcze jeden dzień powinien zabrać ze sobą przynajmniej namiot i karimatę. Tak jak nad Jeziorem Białym. Przewidywane miejca na nocleg to obszar pod zamkiem oraz osiedle admina (mnie).
PS. Będzie fajnie"

 

Z tym że nocleg jest poza Ponymeetem.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA mały komunikat !!! :derp2:

 

Ponymeet już jutro chciałbym wam przypomnieć lub zakomunikować tym co jeszcze nie wiedzą że zbiórka odbędzie się Pod Dworcem PKS (głównym) od godziny 9:30 do 10:30 (chyba że już wszyscy będą).
Pogoda ma być bardzo dobra więc zapraszam Yay
:squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 1 dzień miną jak się zakończył II Lubelski Ponymeet w Lublinie . :squee:
Z tej okazji chciałbym podziękować:

- Butterscootch-owi za załatwienie miejscówki w klubie ASTORIA (wreszcie mamy fajne miejsce na następne Ponymeety w Lublinie. YAY :yay:  )

- Brony-emu (drugi organizator) który kolejny raz poprowadził świetnie rozegraną sesję RPG.

- Osobom które pomagały przy wydarzeniu na Facebooku. :fluttershy5:
- Uczestnikom za przybycie :yay:   i tym którzy chcieli przyjechać ale z rożnych względów nie mogli, za zainteresowanie. I powiem niech żałują bo było fajnie. :derp2:

 

Mam też jeszcze jedną dobrą wiadomość , zwłaszcza dla Lubelskiego fandomu.

Na tym Ponymeecie  zostało związane na razie nieformalne (pod względem prawnym)stowarzyszenie pod nazwą  "Lubelscy Bronies" :pinkie:

.Mam nadzieje że dorównamy innym stowarzyszeniom z naszego Polskiego fandomu. :pinkie4:

Jeśli ktoś z wan jest ciekawy ile było osób na II Lubelskiem  Ponymeecie to powiem - 12 osób w tym 3 gości z fandomu Mangowego. Także progres jest :pinkie:

Edytowano przez KamilPL 94
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną lekcje na przyszłość, mogłem oddać swoje miejsce na sesji komuś nowemu , a reszcie zrobić jakieś zajęcia dodatkowe w drugiej części sali.

Lub wykombinować na dwóch MG. Teraz pozostało tylko pomyśleć gdzie i kiedy zrobić III Lubelski Ponymeet,.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobić III Lubelski Meet na Falkonie?

 

To to już temat na IV Lubelski Ponymeet bo nie wieże w to że w pomiędzy II a Falkonem nic nie będzie.

 

W Lublinie oczywiście a najlepiej w ASTORII bo tam było fajnie.

 

Nie wszystkie Ponymeety będą w Lublinie, dowcip polega na tym że "Lubelski Ponymeet" to impreza ruchoma (Tak jak MLK). ale zobaczy się jak to będzie.

 

Jeśli będzie dużo osób w zarządzie to będą wręcz wybory miejsca (coś jak wybory miejsca na olimpiadzie) , każdy będzie zgłaszał swoja kandydaturę a komisja wybierze.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...