Skocz do zawartości

RP na facebook'u


Turoń

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu wciągnęło Mnie rp na tym jak sie okazało bardzo wszechstronnym portalu. Zabawa jest tam bardzo luźna, po prostu tworzysz sobie konto Twojego bohatera i działasz :D Ja działam w rp uniwersum MARVEL'a (amerykańskie komiksy), jest tam masa polaków i dużo się dzieje. MLP nie wiem czy są szczerze mówiąc. Jako że jest to bardzo luźna gra, światy też bez problemu się przenikają , powstają crossovery np postaci MARVELa z postaciami z anime :D
Jakby był ktoś zainteresowany to bardzo chętnie "oprowadzę" :D
Moje konto: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005451555692

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto Pinkie Pie na Facebook to mi zderpili, bo imię i nazwisko nie jest autentyczne.

Ano fakt, Fb ssie pod tym względem, ponoć da się to jakoś oszukać, ale jeszcze nie wiem jak. Zwykle my korzystamy z prawdziwych imion bohaterów, (np Peter Parker), albo dodajemy jakieś ozdobniki, czy też np zamiast "Rocket Raccoon" piszemy "Rocky Raccoon" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Taaak... Bawię się w RP na fejsie i mam konto Regulusa Blacka.

I właśnie z danymi był problem, bo normalnie Rega mi wziąć nie chciało. I wyszło na to, że jest Regulus z rodu Blacków. Chociaż akurat fandom Potterowy w kwestiach RP na fejsie jest bardzo marny, jeśli chodzi o te konta fikcyjne. Już lepiej się pisze ze zwykłego konta, w grupach pokroju "Harry Potter RPG" albo nawet  "RPG na każdą okazję". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Taaak... Bawię się w RP na fejsie i mam konto Regulusa Blacka.

I właśnie z danymi był problem, bo normalnie Rega mi wziąć nie chciało. I wyszło na to, że jest Regulus z rodu Blacków. Chociaż akurat fandom Potterowy w kwestiach RP na fejsie jest bardzo marny, jeśli chodzi o te konta fikcyjne. Już lepiej się pisze ze zwykłego konta, w grupach pokroju "Harry Potter RPG" albo nawet  "RPG na każdą okazję". 

Z tego co widzę w polskim RP facebookówym, jest nawet działający frandom Gry o Tron , Wiedźmina, i jeszcze uniwersum Tolkiena. Ale definitywnie najwięcej jest osób w fandomie MARVELa i DC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...