Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. V sezon.


Bester

Recommended Posts

Zgadzam się. Jeśli Luna ma się czegoś bać to na pewno tego, że znów się przemieni i wyląduje na księżycu. Mówię wam, to będzie właśnie to. Koszmar z jej ponowną przemianą lub nagłe znalezienie się w znienawidzonym kosmicznym więzieniu. 

 

Tak swoją drogą..czym ona oddychała na księżycu? Co jadła? Co piła? Czyżby siostry naprawdę były boginiami i nie potrzebowały tak trywialnych rzeczy potrzebnych zwykłym kucom?  :twilight3:

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna(NM) nie została wysłana na księżyć, ona została w nim zaklęta, raczej więc nie były jej te rezcy potrzebne.

 

Co do koszmarów o ponownej przemianie w NM, to nie sądzę by miałoby to się pojawić w V sezonie, aczkolwiek jest to możliwe.

W jej przypadku może chodzić jeszcze tylko o lęk przed ponownym odrzuceniem przez inne kucyki w wyniku jakiejś tam jej decyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw z przygodą i podróżowaniem po Equestri to coś czego się spodziewałem już po sezonie IV(szukanie kluczy)... Jednak tym razem zapowiedzi w tym kierunku są o  wiele wyraźniejsze! Mam tylko nadzieje że cały udostępniony materiał nie pochodził tylko z pewnego na 99,99% startowego 2 partowca.

 

Krótko mam nadzieje że unikniemy stałego schematu:

(odc1) pojawie się problem/antagonista-> (odc2) pokonują antagoniste-> (odc3-?)siedzimy w Ponyville i zajmujemy się swoimi sprawami nic nie związanymi ze sobą i z odcinkami1i2-> (finale part1) nowy antagonista-> (part2) happy end (nigdy więcej nie zobaczymy tego

antagonisty ponownie :forgiveme: )-> kupuj nasze zabawki!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć że Mane6 właściwie nie szukało tych kluczy, same się znajdywały

 

A co do schematu to raczej małe szanse (choć w pierwszym i drugim odcinku sezonu 4 nie było antagonisty tylko opowieści z cyklu "Tajemnice Equestrii") a jeśłi chodzi o starych antagonistów to chyba pojawią się tak między początkiem a końcem, na pewno pojawi się Discord (Hasbro nas nim rozpieszcza!) Chrysalis? Wątpię, choć moze zrobią tego inwazje Skrulli? Czyli całkowita infiltracja najważniejszych miejsc na świecie .

Sombra? Hmmm...rozpadł się to fakt... ale gość był z dymu więc raczej powinien się odbudować... no zobaczymy, ale fajnie by było gdyby Sombra wrócił, mało go poznaliśmy

Tirek? Galactus też atakuje jeden raz ale mocno a później znika na dłużej (Albo Thanos)

 

Nowi antagoniści? Może być, było by fajnie i niech to będzie jakiś kucyk proszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdybym był autorem tego i idąc tropem ostatniego odcinka sezonu 4 to bym zrobił z tego anime o smokach i kucykach (inna wersja 2 sezonu Fairy Tail) :lol:

A tak na poważnie to skoro mają znajdywać nowe miejsca to będzie również więcej smoków!!! :rainderp:

A tak na serio poważnie to może znajdzie się odpowiedź odnośnie skąd pochodzi Spike (w końcu nie zostało to wyjaśnione)

 

Mówiliście również o kucykach mających ten sam znaczek oraz, że to ma związek z komunizmem. Ja bym na to patrzył z innej strony: Może chodzi o porozumienie oraz równość?

oHUWxgD.png

Jak mniemam, to pewnie o ten znaczek wam chodziło, nie? On przedstawia znak =, który oznacza "równanie", może Uchiha Madara po śmierci przeniósł się do świata MLP i udało mu się tam stworzyć jego "świat marzeń"? Mówił coś o świecie zwycięzców, żaden nie jest mniejszością itp. itd. (oczywiście żartuję, to nie ma podtekstu z Madara, nawet jeśli to tylko MLP :D).

 

Ogólnie: Rozszerzenie świata MLP, aktualne mapy mogą być nieco "nie aktualne", nowe kucyki, nowe "ffffszystko!!!"

 

Zgadzam się. Jeśli Luna ma się czegoś bać to na pewno tego, że znów się przemieni i wyląduje na księżycu. Mówię wam, to będzie właśnie to. Koszmar z jej ponowną przemianą lub nagłe znalezienie się w znienawidzonym kosmicznym więzieniu. 

 

Tak swoją drogą..czym ona oddychała na księżycu? Co jadła? Co piła? Czyżby siostry naprawdę były boginiami i nie potrzebowały tak trywialnych rzeczy potrzebnych zwykłym kucom?  :twilight3:

Ona mówiła: Była w więzieniu :forgiveme: Więzienie - Budynek przechowujący więźniów jednocześnie utrzymywający ich przy życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ona mówiła: Była w więzieniu Więzienie - Budynek przechowujący więźniów jednocześnie utrzymywający ich przy życiu.

 

Nie powiedziała ani słowa o tym, że "więzienie" było w istocie budynkiem względnie klatką. Więzienie, o którym mówiła było raczej metaforyczne i chodziło o księżyc sam w sobie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziała ani słowa o tym, że "więzienie" było w istocie budynkiem względnie klatką. Więzienie, o którym mówiła było raczej metaforyczne i chodziło o księżyc sam w sobie. 

- Pakkun, co o tym sądzisz?

- Wygląda na to, że jesteś w kropce. To proste, że stała się jednością z księżycem. Karm mnie więcej!

- Dzięki, tyle chciałem wiedzieć!

Tak więc Pakkun powiedział, że pewnie stała się jednością z księżycem jak ktoś tutaj wspomniał chyba (nie mam dobrej pamięci :rainderp:), a jeśli to nie o to chodzi to pewnie zakosiła astronautom pożywienie / picie / tlen, pewnie dlatego żadnego nie ma :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Pakkun, co o tym sądzisz?
- Wygląda na to, że jesteś w kropce. To proste, że stała się jednością z księżycem. Karm mnie więcej!
- Dzięki, tyle chciałem wiedzieć!
Tak więc Pakkun powiedział, że pewnie stała się jednością z księżycem jak ktoś tutaj wspomniał chyba (nie mam dobrej pamięci ), a jeśli to nie o to chodzi to pewnie zakosiła astronautom pożywienie / picie / tlen, pewnie dlatego żadnego nie ma

 

W sumie z tą jednością to jest to całkiem możliwe. Nie bez powodu na tarczy księżyca pojawił się wizerunek smutnej klaczy. W takim razie ciekawe co się z nią działo gdy tam była..czy zapadła w głęboki sen czy tułała się w bezdennej otchłani. Ale to w sumie nie na temat więc chyba skończę offtop ;3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię aby była puszczona samopas na księżycu. Pewnie tak jak wspominacie, jakaś forma jedności z księżycem.
Gdyby była to inna forma, zwykłe uwięzienie i niemożność korzystania z magii do powrotu, to pewnie przez te tysiąc lat samotności byłaby bardziej zakręcona niż Mane-iac. Tym bardziej z jej rządzą władzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja słyszałam, że w V sezonie ma powrócić Nightmare Moon :) Nie wiadomo w jakim kontekście, ale mam nadzieje, że Luna nie trafi z powrotem na księżyc :P Innym, podobno potwierdzonym spojlerem, jest, że Pinkie Pie się zakocha  :pinkie2: To może być ciekawe, bo nie mogę sobie wyobrazić jest w tym stanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje konto kurzy się tu już ze 2 tygodnie i czas coś napisać, ale najpierw witam ponownie :)

Winc:
1. Sprawa znaczków "="

Moim zdaniem może to nie znaczki, tylko jakiś znacznik rysowników(oglądałem ten fragment, ale z angielskiego to nie za bardzo, więc nie wiem czy ktokolwiek nazwał to "="), jeśli tak, może oznacza on brak znaczka? Taki motyw jakby jest mi bliższy, wioska gdzie nikt nie ma znaczka.

 

2. Informacje ogólne i Q&A

Luna i koszmary, pewnie jak mówicie, o ksieżycu

 

Piosenka Rainbow Dash...why not?

 

100 odcinek...YES!

 

Żeby nie palnąć czegoś, Coco Pommel to ta od odcinka "Rarity podbija Manehattan", a co tam, WIĘCEJ BACKGROUDÓW(nie żebym lubił wszystkie :twiblush: )

 

Maud z rodzinką...jeśli znów będzie karmić Bouldera płatkami to biere.

 

To drzewo nie było miłe: Grzech 8:

 

Q&A:

Shiet...

 

Też chce jest powrotu!
 

Ehhh, te retardy, jak ja ich nie znoszę, a przynajmniej w serialu, jeżeli znaczki wywalą je z serialu, to jak najszybciej.

 

Więcej Kryśki zawsze mile widziane, pewnie w pierwszym odcinku... oh wait, to w ostatnim.

 

Ciężki motyw, trudno będzie to wsadzić w serial bez problemów

 

Don't know.

 

Da f*k is this?

 

Whoa, whoa, whoaaa, no, no, noooo.

 

Dla mojego zdrowia ominę ten odcinek.

 

Fajny motyw wymyśliłem, pamiętacie zaklęcie z "Lekcji Zerowej"? Co by było gdyby Twi "przypadkiem" rzuciła je na siebie? Albo lepiej, wplątujemy w to Discorda, i mamy odcinek idealny :D

 

Cóż, tylko czekać.

 

Camper 2/10

 

Albo będą ważni w finale sezonu 5, albo będą potrzebni w EG 3 i przejdą przez portal, tylko co z Kryśką w tym wypadku.

 

3. Shipping Twi + Flash, cóż, na ten moment tam nie ma relacji żadnej, więc ciężko będzie coś zorganizować, chyba, że wplątujemy tutaj EQ

 

Chyba wszystko co?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz do umiiszczania spoilerów inny temat, nie zaśmiecaj mało wiarygodnymi spoilerami tego tematu.

 

:lol: Śmiechłę hardo.

 

Temat spoilerów jest do zamieszczania tych pewnych tudzież mocno prawdopodobnych, mających swoje źródła u twórców :P A takie rzeczy typu Derpy elementem harmonii (ciekawe jak, skoro elementów, póki co, nie ma) mogą spokojnie się pojawiać tutaj xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmując cytat z tematu ze spoilerami: "While still trying to adjust to her new role as the Princess of Friendship, Twilight learns that her new castle could lead her to the origin of the tree of harmony"

 

Wyjaśnienie istoty magii w uni "qcyqf pony"? Już mnie chwycili, właśnie po to oglądałem wszystkie te sezony, by ogarnąć co takiego wymyślili by się trzymało kupy. Oby spełniło się to oczekiwanie, a plany nie zostały zmienione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż, nikt nie może rzeczywiście przewidzieć co DOKŁADNIE będzie się tam działo. W każdym razie kiedyś słyszałam plotkę, że Celestii coś się dzieje. I szczerze mam nadzieję że to tylko plotka.

Co do CMC to mam nadzieję, że wreszcie odnajdą swoje przeznaczenie i dostaną znaczki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie pogardziła nagłym zwrotem akcji. Rzecz jasna nie chcę by Celestia umierała lub zniknęła z serialu na długo (albo zawsze co gorsze), ale szczerze to nie wierzę by coś takiego miało się stać. Może osłabnie? Coś ją wyśle na Słońce? 

 

Zastanawia mnie coś. Pojawiła się figurka dorosłej Scootaloo. Myślicie, że ma to związek z nadchodzącym sezonem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś była lalka dziecka Twilight i Blueblood'a księżniczka Skyla

 

Bo to był akurat troll, Skyla miała być córką Cadance i Shininga xd Ale inna sprawa, że też to się nie potwierdziło.

 


A może Scootaloo w końcu dorośnie?

 

Byłoby ciekawie, acz dobrze by było zobaczyć SoLa z nią i jej problemami z lataniem. Takiego z jakąś genezą tego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...