Skocz do zawartości

[powieść ] [NZ] [sci-fi] [przyszłość]Return Point -pierwszy poważny projekt


MiXer

Recommended Posts

Hejka! W związku z tym że już długo już piszę scenariusze do gier (nic nie wydałem, jeszcze :P) pistanowilem napisać coś w miarę z sensem (coś w stylu powieści)

Link:

https://docs.google.com/document/d/1F1rYbl1gJHwntuzp9mJL4tYCcEvC8Z7oU_Go35nHzmE/edit?usp=docslist_api '> https://docs.google.com/document/d/1F1rYbl1gJHwntuzp9mJL4tYCcEvC8Z7oU_Go35nHzmE/edit?usp=docslist_api

Proszę o komentarze, dopiero zacząłem z pisaniem powieści wiec konstruktywna jak i obiektywna krytyka się przyda :pinkie2:

pozdrawiam

P.S dawno mnie nie było na forum, ojjj dawno.

Edytowano przez MiXer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości czy tu będą kuce...

Rozdziały krótkie. Za szybko popychasz akcje. To przyszłość gdzie opis tego co się dzieję, jak co wygląda. Obraz świata jest strasznie suchy! W dialogach jest stanowczo za mało życia. Pomysł jest dobry z wykonaniem gorzej... strona graficzna leży... poczytaj sobie, a będzie lepiej. Znajdź korektora i prereadera jak masz problemy z zapisem i pomysłami. Na pewno ci podpowiedzą co i jak.

Ocena; Dostateczny minus. // dopóki nie poprawisz... na pewno nie znalazłem wszystkiego...

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nawet dobry ale wykonanie kiepskie. W ogóle nic (no prawie nic) nie wiadomo o świecie, mało opisów a akcja mknie z szybkością żula na widok darmowego alkoholu. Niemniej mam nadzieję że błędy będą poprawiona a opowiadanie będzie kontynuowane i że pojawią się w nim kuce.          

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmiana działu się szykuję...

Poproszę, chociaż nie wiem gdzie  :fluttercry2:

Pomysł nawet dobry ale wykonanie kiepskie. W ogóle nic (no prawie nic) nie wiadomo o świecie, mało opisów a akcja mknie z szybkością żula na widok darmowego alkoholu. Niemniej mam nadzieję że błędy będą poprawiona a opowiadanie będzie kontynuowane i że pojawią się w nim kuce.          

Jak już mówiłem nad opisami pracuję, sam świat nie wiem jak opisać :/ tzn mniej więcej mam pomysł ale nie wiem gdzie to napisać:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...