Skocz do zawartości

Nowy konkurs[rysowanie][2 tygodnie][nagroda działu]


KochamChemie

Recommended Posts

Witajcie! Mamy środek wakacji, więc uznałem, że pora zorganizować jakiś konkurs działowy. Dawno nie było tutaj konkursu.

 

Tematyka nie może być banalna(pora na trochę utrudnień). Pewnie nie spodziewaliście się tego!

Macie za zadanie narysować Fluttershy z NAJDZIWNIEJSZYM STWOREM W OKOLICY! Tak! To może być dziwne, surrealistyczne, nowoczesne, "ryjące mózg", "randomowe"... wiecie... może troszkę przesadzam, bo ogranicza nas regulamin konkursów. (jest on tematem podpiętym w dziale konkursów).

 

Dobra, ale pora na szczegóły!

 

1.Oceniana będzie pomysłowość i wykonanie.

2.Termin oddawania prac, to 2 tygodnie od jutra. 02.08.13

3.Nagrodą jest odznaka działowa + dodatki.

4. ??????

5. Profit!

 

 

Zgłaszajcie w tym temacie chęci wzięcia udziału w konkursie, ułatwi to ocenienie przydziału nagród i samą organizację konkursu. Zadawajcie pytania jeśli jest to konieczne. Tak więc... połamania ołówków! :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wiem jak dokładnie Ci to przedstawić,ale tak samo oceniałem podczas poprzedniego konkursu, wiesz... rysunek Zapptera zaskoczył mnie wtedy bardzo pozytywnie Dużo szczegółów, postaci... Ten rysunek był serio ciekawy :rainderp:

 

Jeszcze jedno, wysyłajcie mi prace na pocztę forumową. [edit]

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie z mojej strony... Czy to może być na zasadzie ewentualnego powiedzmy, że komiksu? W sensie, że art z dymkami i wypowiedziami, albo coś. 

Mam kilka pomysłów i nie wiem na który się zdecydować, więc się dopytuję xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

UWAGA! Komisja się zebrała w pełnym składzie i oto oczekiwane przez was wyniki. Podaję też wynik głosowania komisji, liczby są co prawda dziwne, ale staraliśmy się osiągnąć najlepszy sposób oceniania. 

 

Tak więc, pierwsze miejsce i nagrodę w konkursie (odpowiednia odznaka) otrzymuje...

 

Ukeź=22.47

 

u3yMZvO.jpg

 

 

 

Drugie miejsce zajmuje...

VileRaven=21.22

Szkic doszedł na czas, rysunek nie. (rules are rules)

 

JfnEHco.jpg

 

Trzecie miejsce zajmuje...

Beret=18.72

 

I23ln1P.png

 

 

Czwarte miejsce zajmuje...

Xsimena=17.47

 

TxM9rbR.jpg

 

 

Piąte miejsce zajmuje...

Halucynowa=16.22

 

rwkcqjr.png

 

 

Szóste miejsce zajmuje!

Uszatka=16.27

 

tWnn57b.png

 

 

 

Nie sugerujcie się wynikami przy swoich nickach. Ocenianie przebiegało według niestandardowej konwencji sumacyjnej :rainderp:

Gratulacje wszystkim, to na prawdę jest miłe, gdy aż tyle osób zgłasza się do konkursu!

Edytowano przez KochamChemie
>forum nie obsługuje grafik o takim rozszerzeniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...